Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny :) gratulacje tym ktore juz urodzily i zycze powodzenie tym ktore czekają :) jak tam sobie dajecie rade ? jak sie czujecie i jak tam wasze pociechy?? my dajemy sobie rade... Wojtuś rośnie jak na drozdzach... w poniedzialek bylismy na szczepieniu i u ortopedy i mały wazy już 4.700:) a w sobote będzie miał już 7 tygodni (kiedy to zleciało) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Ja zamowilam z aventu, a mam z nuka, i poki co mu odpowiada. Zobaczymy jak z aventu mu przypasuje :) zamowilam bo maja nakladki. a z tym nukiem mam problem musze w recznik papierowy owijac jak wychodzimy.
Diabelek, to juz macie pewnie pierwsze skoki rozwojowe za soba?:) no czas szybko ucieka to fakt. Slodziak ten Wasz Wojtus!

Odnośnik do komentarza

qmpeela - dziękuje, przyjęłam:)

U mnie czop dalej odchodzi z brunatną krwią, boli krzyż, podbrzusze, skurcze jakieś tam są ale poza tym nic się nie dzieje:(
Jutro jadę na 11 na ktg może mnie zostawią i oksytocynkę dostanę.

Veoh - ja pamiętam że smoczki do butelki zmieniałam tak właśnie coś około 2-3 miesiące. Na początku to akurat była zmiana z 1 na 2 później z 2 na 3 chodzi oczywiście o szybkość przepływu. Albo zmieniasz wtedy kiedy np dziurka Ci się za bardzo powiększy albo coś to wtedy trzeba. Z uspokajaczem też na początku zmieniałam tak jak przechodziliśmy z 1 na 2 później na 3. Dalej nie doszliśmy bo oduczyłam małą ciągnąć smoka mimo że tylko w nocy z nim spała. Moja butelki miała Aventu a smoczki uspokajacze chciała tylko NUKA. Teraz mam butle Dr. Browns a smoczki też NUKA kupiłam. Ale znam dzieci które przerobiły multum i żadnego nie chciały:)
Moja jadła średnio co 3 - 4 godziny na butli. Później budziła się tylko raz w nocy około 2 jakoś jak miała miesiąc. Byłam bardzo wyspana:)

diabelek - Boże Twoje dziecko ma już 7 tygodni a ja dalej 2w1 masakra nie wspomnę już o Piotrusiu Lidiaro.

Odnośnik do komentarza

nela nie obejrzysz sie i ty bedziesz miala swoje malenstwo przy sobie i tez będziesz odliczać kolejne tygodnie :) no maly już glówke wysoko podnosi... jak miał tydzin to jak leżał na brzuszku to odwracal z lewa na prawo i odwrotnie :) uwielbia sie kąpać:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Nela dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. Wlasnie tak czytam i czytam i rozne za opinie pewnie wymieni Jak bede czula, ze juz czas ;) Butelki mam 4 z malo znanej firmy, ale moja smoczki w ksztalcie aventu. Na razie uzywam, 120 i uzywam 2 na zmianie. Czyli pewnie na 4/6 miesiecy wystarczy no a pozniej to mam wlasnie wieksza butle ze stopniem zmiany z 1 na 2 i na 3.

Ewelina piszesz co 2/3 miesiace na info prducent nic nie pisze co ile zmieniac a na necie niektore mamlki pisza, ze zmieniaja nawet co miesiac te uspokajacze i badz tu madry ;) no nic bede obserwowac czy sa jakies przebarwienia, pekniecia i etc i wtedy wymienie.
Dzieki za zaproszenie kochana rowniez przyjete ;)

Nasz Alek nie lubi kapieli, tzw, nie lubi jak sie go obdziera z ubran, normalnie syrena sie wlacza na cale mieszkanie i wtedy sie zstanawiam czy izolacja dobrze spelnia swoja role ;)
W wodzie juz jest lepiej bo dosc cieplutko, no i pozniej spowrotem jak trzeba a go wytrzec i ubrac, krzyk w nieboglosy.

Odnośnik do komentarza

veoh - z uspokajaczem było tak że tylko zauważyłam jakieś oznaki zużycia zaraz kupowałam nowy. Moja też pierwszy tydzień płakała do kąpania później uwielbiała się pluskać i leżeć na golasa. Ja codziennie kąpałam małą więc chwila moment i się przyzwyczaiła.
Ja kupiłam 2 butle 120ml i 2 butle 240ml. Mam nadzieję że załapie te Dr. Browna bo inaczej będę musiała pewnie Aventu próbować.

Odnośnik do komentarza

No my badanie sluchu mamy we wtorek...tutaj obowiazkowe to jest...

Mleka mam coraz wiecej..ale cyca maly nie chce dalej...plus tego ze je z butli ze moj K usypia tez malego...niech sie uczy...bo jak mu pozwole na duzo luzu to bede zalowac..bo sie rozleniwi potem...heh

A dziewczyny co jecie ?????Co dobrze jesc a czego najbardziej unikac????

Diabelek maly jest przekochany:):):)

Lidiaro teraz zobacz jak minal ten najgorszy okres dla was...pamietasz jak Cie pocieszalysmy???a ty klocus juz 4kg:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

veoh musicie byc dobrej mysli,,trzymam za Was kciuki. My caly czas z malenstwem uczymy się siebie na wzajem, nie zawsze się to uda ale na drugi raz juz jest lepiej :) wczoraj myslałam ze jest najedzona i poszlismy ja kąpać, a okazało się ze głodna ze ho ho i koncert gotowy :)

Lidiaro gratulacje !!! pamieta jak pisalas o 2 a tu juz 4 kg :)

qmpeela robisz mi ta chusta niezly apetyt :) super razem wygladacie :)

Wczoraj byla położna mała waży 3800 :) widac cycus służy :) dzis pępek odpadł, mało czasu ale nie jest źle:) jak ja kocham naszego skarba moglabym ciągle na nią patrzec :in_love:

Odnośnik do komentarza

Nela
veoh - z uspokajaczem było tak że tylko zauważyłam jakieś oznaki zużycia zaraz kupowałam nowy. Moja też pierwszy tydzień płakała do kąpania później uwielbiała się pluskać i leżeć na golasa. Ja codziennie kąpałam małą więc chwila moment i się przyzwyczaiła.
Ja kupiłam 2 butle 120ml i 2 butle 240ml. Mam nadzieję że załapie te Dr. Browna bo inaczej będę musiała pewnie Aventu próbować.

Dr. Brown maja dobre opinie, sama sie zastanawiam czemu nie kupilam tych antykolkowych butelek. Ale poki co jest cisza. Dzisiaj podalam pierwszy raz mleko premium ,takie geste majce poprawic trawienie zobaczymy jak bedzie mu to szlo.
Troche sie martwie bo mowicie o wadze a nasz Alek stoi w miejscu z waga, troche dziwne, po wizycie u pielegniarki stwierdzilam, ze teraz bede mu dawac 120ml co 4h jak sie obudzi. Z poczatkiem grudnia mamy wizyte u pediatry, mam nadzieje, ze do tego czasu zacznie przybierac na wadze.

Pyciu, Kate cudowne te wasze bableki, nic tylko sie ptarzec na nie mozna godzinami :11_9_16:

Lidaro, widzisz jak ladnie Twoj Piotrus przybral na wadze! super chlopalk rosnie oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Szukam nas na 9 miesięcy a tu nie ma już zostaliśmy przeniesieni :)
Mój żarłoczek je co 3 godziny w nocy to samo ale nie przeszkadza mi to cieszę się z każdą chwilą bo jak sobie przypomnę ten koszmar to płakać się chce ale było minęło. I oby było dobrze.
Kurcze nie mogę się tych pleśniawek pozbyć macie jakieś sposoby??
Wczoraj kupiłam wózek x-lander ale jestem zadowolona z niego.
Nie wiem co robić bo w styczniu kończy mi się macierzyński i nie wiem czy wracać do pracy czy zostać na wychowawczym i obserwować małego. Nie wiem co robić...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli31w756vp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliuqec5pb4.png

Odnośnik do komentarza

Kate, Ja tez nad ranem troche odsypalam. H. poszedl dzisiaj pierwszy dzien do pracy a maly zrobil sie jakis marudny ;) wiec polozylam sie z nim troche na sofie i przysnelam. A w nocy budzil sie jakos co 4godziny na jedzonko. Dzisiaj przetestuje moja chuste ;) zobaczymy jak bedzie maly bedzie mi sie w niej nosic.

Ladnie Je Twoj synus Lidaro! moj czasem co 3h. zalezy jak mu przypasuje. Co do macierzynskiego szczerze mowic nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu kochana.. po prostu zadecyduj jak czujesz..i pokieruj sie swoja intuicja, bo to chyba najlepszy doradzca.

Wicia, fajny cokiereczek z Korneli. A z tym kwiatuszkiem na opasce wyglada przeslodko!

Tez sie troche zaskoczylam jak weszlam i juz przeniesli nasz watek, tym bardziej, ze jeszcze zostalyscie 2 na polu boju. Czyli rodzilysmy poczawszy od sierpienia, pazdziernika, listopada, i grudnia zabraklo do pakietu nam tylko wrzesnia ;) :)

Odnośnik do komentarza

lidiaro mi polozna poleciła aftin kropelki bez recepty na ogolne oczyszczanie jamy ustnej nawet kazdego dnia my plesniawek nie mamy ale lepiej zapobiegac niz leczyc, moja cora jak miala kiedys to smarowalismy fioletem cala jame ustna.

no a tak ogolnie u nas to probuje doprowadzic mieszkanie do porzadku bo nie pisalam wam ale od pn do srody mialam wymieniane rury kanalizacyjne w lazience i mam wszystko zakurzone:/ ja sie zmyłam do szwagierki na te dni zeby maly nie wdychal a teraz nic tylko piore pranie za praniem :/ nerwa mialam strasznegoo ale juz mi przeszlo...
malutki moj grzeczny w nocy je co 2-3 godziny i jak tylko poje odrazu zasypia wiec w miare sie wysypiam w dzien je czesciej i bardziej troszke uwagi potrzebuje ale ogolnie jest wporzadku.
wasze maluszki cudne moj tez heh siostra zakochana twierdzi ze sie z bratem bedzie:)) smiesznie troche bo zafascynowana małego przyrodzeniem pomaga kapac wynosi kupki co mnie dziwi bo od znajmoych pampka nie dotkła:) od poniedzialku wraca do przedszkola bo troche przeziebiona byla a i chcialam zeby troche z nami pobyla bo moj pobyt w szpitalu zniosła kiepsko ale juz chyba zapomniala:)

http://s3.suwaczek.com/200706154865.png
http://s9.suwaczek.com/20080802310117.png
http://s10.suwaczek.com/201211211562.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dlohg7pwm4su1tha.png

Odnośnik do komentarza

zyta, dzieki za powiadomienie. Nelu gratulacje! i witaminy kolejnego listopadowego bobaska po 2 stronie brzuszka :))) niech corcia rosnie zdrowo i przynosi same usmiechy rodzicom!

Pyciu, my zaras zaczynamy karmienie udalo mi sie w miedzy czasie cos ugotowac. Kregoslup mnie strasznie boli czuje jakbym miala napiete miesni, zastanawiam sie czy to nie jakies objawy somatyczne, jak przyjdzie H. zaraz zaciagne go do masazu.. boli cholernie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...