Skocz do zawartości
Forum

Kiedy można założyć maluszkowi spodenki, rajstopki, itp.


Rekomendowane odpowiedzi

magda31
Witam
Mam pytanie kiedy mozna zalozyc niemowalczkowi spodeki,rajstopki? Ile musi miec miesiecy malenstwo zeby mozna bylo stroic malucha?

ja swojego stroilam juz jakos tak po tygodniu:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Ja tez mala stoje ale chodzi mi o to ze jesli nie jest az tak zimno jak teraz to czy np. mozna zalozyc rajstopki , dzinsy i skarpeteczki i kurteczke na gore oczywiscie jakis sweterek no i czapa ale nie taka typowo zimowa.
Niedlugo jedziemy na kontrole do ortopedy i bedziemy jechac samochodem wiec nie chce ubierac malej w kombinezon bo wyglada w nim okropnie raczki prosto i co najgorsze ciezko je wlozyc

Odnośnik do komentarza

magda31
Ja tez mala stoje ale chodzi mi o to ze jesli nie jest az tak zimno jak teraz to czy np. mozna zalozyc rajstopki , dzinsy i skarpeteczki i kurteczke na gore oczywiscie jakis sweterek no i czapa ale nie taka typowo zimowa.
Niedlugo jedziemy na kontrole do ortopedy i bedziemy jechac samochodem wiec nie chce ubierac malej w kombinezon bo wyglada w nim okropnie raczki prosto i co najgorsze ciezko je wlozyc

powiem tak: jak jedziemy gdziekolwiek autem to mlody jest ubrany tylko w bluze i spodnie roznie czasem rajstopy czasem skarpetki czsem kurteczka a czapka tylko cienka. ewentualnie zawsze mamy kocyk ale tylko do przejscia z auta do przychodni czy do sklepu. kombinezon mamy tylko do wozka na spacer

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny często jest to nic innego jak kwestia wyczucia oraz odpowiedniej pogody. Wiadomo,że nie ubierzemy dziecka na cebulkę podczas jazdy samochodem,ponieważ mogłoby się przegrzać a potem są konsekwencje. Ubranko należy dopasować do pogody,geterki i zimowa czapka na to co mamy za oknem,jak najbardziej wskazana.

www.dzieckowita.pl - wszystko dla Twojego bobasa.

Odnośnik do komentarza

ja rajstopki zakladalam Majce chyba dosc pozno.... moze jak miala 4m-ce czyli tak na wiosne, choc miala jedne malenkie rajstopki bo dostala je w zestawie z sukienką ::):
takiej noworodkowej ubieralam najczesciej pajace, body, półspiochy - czyli tak piżamowo ::):

w gosci miala zakladane jakies bluzeczki, dres, sukienke....nie znosilam bluzek z kapturem - a pare dostala, uwazalam ze skoro i tak caly czas lezy to kaptur jej przeszkadza ::):
musze przyznac ze nie kupialam jej ani jednej takiej malenkiej sukienki - moja mama i siostra wpadly w szał kupowania malenkich sukieneczek wiec nie odbieralam im tej przyjemnosci ::):

zreszta ja do tej pory jakos wole moją córke w spodniach ::): moze dlatego że sama nie przepadam za sukienkami, spodnicami.....

i zdecydowanie łatwiej mi bylo "zapakowac" ją w kombinezon.

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...