Skocz do zawartości
Forum

Dziecko ubrane tak samo jak mama i tata? Czemu nie!


Endo

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, czy wiecie, jaki trend ma święcić triumfy w tym sezonie? Marynarski!

Jeśli zaopatrzyliście się już w pasiaste ubranka w sam raz na urlop… pomyślcie o uzupełnieniu garderoby swoich dzieci :)
Bluzeczka w paski, sukienka w biało-granatowych kolorach, a do tego morze delfinów, rozgwiazd i rybek – co Wy na to?
Tak właśnie wygląda nowa kolekcja Galapagos w Endo. Sprawdźcie galerię "Załoga na pokład!" i dajcie znać, jak Wam się podoba.
A później przebierzcie się za Rodzinę Marynarzy :) AHOJ PRZYGODO!

Endo. Ubranka dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, trend marynarski jest bardzo trendy :36_2_15:

Ale mamy jeszcze jeden pomysł na takie same ubranka dla dzieci i rodziców – jeszcze bardziej uniwersalny. Mamy na myśli MODĘ PIŻAMOWĄ! Zobaczcie piżamową galerię i sprawdźcie, jak fajnie cała rodzinka może wyszykować się do spania ;)
Drogie Mamy, wyobrażacie sobie, jak fajnie wyglądałby Tata w piżamce z napisem „Lubię łachotki”? Albo córeczka z tekstem „Obłokami wiatr kolebie, a ja jestem w siódmym niebie”? Zobaczcie wszystkie wesołe piżamki i… dobranoc:)

Endo. Ubranka dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Mam córkę 1,5 roczną, od kilku miesięcy kupujemy sobie takie same sukienki w sklepie TheSame. Oczywiście na wyjątkowe okazje, na co dzień trudno by było ubierać się tak samo :) Myślę, że to fajny pomysł, małej podobają się takie same ubranka:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...