Skocz do zawartości
Forum

Jaka zmywarka?


Rekomendowane odpowiedzi

~patrycja1976
ewelicja, a jak ten electrolux radzi sobie z domywaniem większych zabrudzeń? Ja dużo gotuję i muszę mieć zmywarkę która poradzi sobie też z garnkami czy patelniami.

Radzi sobie wzorowo, domywa pięknie, nawet na krótkim 30 minutowym programie. W tej zmywarce też środkowy kosz można podnieść więc jak masz większy gar to nie ma problemu ze wciśnięciem.
Odnośnik do komentarza

~pommarta
Do 60 włożysz i garnki i talerze, a w 45 raczej tylko talerze bo więcej się nie zmieści.
Kup 60, ja mam Boscha z dodatkową szufladą u góry na sztućce i jest super cicha jak na zmywarkę.

Nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki GENIALNA

szuflada na sztućce to coś cudownego - nie ma sytuacji w której masz niedomyte widelce co w zmywarkach z koszykiem często się zdarza. Podstawa to ładnie ułożone sztucce. Ja mam z amicy i jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

~Santiago
Ja mam zmywarkę Electrolux QuickSelect, wybieram tylko czas zmywania a ona sama ustawia optymalne parametry. To bardzo wygodne i proste w obsłudze :)

Na jakiej zasadzie czas? To nie ma tam programow? Ustawiajac czas ustawiasz tez temperature wtedy ? Pierwszy raz slysze o takim rozwiazaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...