Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o związek?


Rekomendowane odpowiedzi

Minęło już kilka dobrych lat od kiedy się spotkaliście pierwszy raz. Okres zalotów, pierwszych randek, fascynacji sobą minął. Możecie pochwalić się niezłym stażem małżeńskim, ale niestety nie jakością związku. Pojawiła się rutyna, brak czasu dla siebie, ostygł entuzjazm, nawet seks nie cieszy, jak dawniej. Więcej w artykule Jak dbać o związek?

Odnośnik do komentarza

To ja na opak. Oprócz randek i organizowania czasu we dwoje - nawet jeśli spędzamy go tak jak mój Mąż lubi, daję mu czas samemu ze sobą. Uważam że jedną z najwyższych cech miłości jest czasem pozwolić drugiej osobie spędzić czas na czyms co kocha ale bez nas. Tak, żeby nie czuł wyrzutów a jednocześnie dobrze się bawił. W przypadku mojego Męża to są też wyjazdy w krzaki. Jest fotografem dzikiej przyrody i kocha siedzieć w krzakach (uproszczając). Mówię mu więc czasami że widziałam że będzie dobra pogoda, ja mam swoje sprawy typu SPA czy książka, smaczna aromatyczna herbata  [reklama usunięta]  i że jeśli ma ochotę niech jedzie sobie w swoje krzaki nawet na cały dzień. I widzę wtedy w jego oczach ogromną wdzięczność i radość że choć przyszedł weekend bo całym tygodniu pracy to nie musi czuć się w obowiązku spedzić go wspólnie tylko tak żeby zresetować głowę. I widzę że to naprawdę dużo daje.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...