Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mamma

Dawstwo komórek jajowych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozważam coś takiego już od jakiegoś czasu. Moglabys podzielić się wrażeniami z Invicty? Zastanawiam się na jaką klinikę się zdecydować, bo słyszałam różne opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaasiaste no ja generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam bo wszystko przebieglo sprawnie i w miłej atmosferze :) Najpierw wypełniłam formularz na stronie, ankietę,po tym dostałam telefon i pojechałam na pierwszą rozmowę. Później miliony specjalistycznych badań oczywiście wszystko pod opieką lekarza oraz masz też opiekę psychologa :) Lekarz przepisuje Ci leki stymulujace rozwój komorek jajowych,w tym czasie kilka wizyt w klinice no i zabieg - potrwał jakieś niecałe pół h,jeszcze tego samego dnia idziesz do domu tylko generalnie nie możesz się przemęczać bo możesz czuc sie lekko słabo, mi było ok ale wolałam zachować ostrożność. W sumie zastanawiam się, czy za jakiś czas nie oddac znowu :) A skąd jesteś? Bo moja przyjaciółka oddawała w INVICTA w Warszawie i też jest zadowolona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia Meczyk

kaasiaste, ja oddawalam w invicie w warszawie, mysle ze jest identycznie jak w gdansku. Naprawde warto. Sklonila mie do tego historia przyjaciolki mojej mamy, która ma cudownego Piotrusia własnie dzieki klinice. Za kazdym razem jak widze ją na mieście z małym serce mi rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Julka.roma
Kaasiaste no ja generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam bo wszystko przebieglo sprawnie i w miłej atmosferze :) Najpierw wypełniłam formularz na stronie, ankietę,po tym dostałam telefon i pojechałam na pierwszą rozmowę. Później miliony specjalistycznych badań oczywiście wszystko pod opieką lekarza oraz masz też opiekę psychologa :) Lekarz przepisuje Ci leki stymulujace rozwój komorek jajowych,w tym czasie kilka wizyt w klinice no i zabieg - potrwał jakieś niecałe pół h,jeszcze tego samego dnia idziesz do domu tylko generalnie nie możesz się przemęczać bo możesz czuc sie lekko słabo, mi było ok ale wolałam zachować ostrożność. W sumie zastanawiam się, czy za jakiś czas nie oddac znowu :) A skąd jesteś? Bo moja przyjaciółka oddawała w INVICTA w Warszawie i też jest zadowolona!

Dziękuję, że tak dokładnie opisałaś :) Rozumiem, że tak było w Invikcie? Bo ostatnio jak przeglądałam stronę kliniki przeczytałam o dawstwie  i chyba wszystko się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Kasia Meczyk
kaasiaste, ja oddawalam w invicie w warszawie, mysle ze jest identycznie jak w gdansku. Naprawde warto. Sklonila mie do tego historia przyjaciolki mojej mamy, która ma cudownego Piotrusia własnie dzieki klinice. Za kazdym razem jak widze ją na mieście z małym serce mi rośnie.

Bo ja też chcę pójść do gdańskiej placówki. Ale chyba masz rację, że można opierać się na doświadczenie dziewczyn, które były w klinice w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magdasroka
Kasia Meczyk, super, że zrobiłaś dla kogoś coś dobrego! Też uważam, że warto. Zostałam dawczynią miesiąc temu, również w Invikcie w Gdańsku.

I jak było? Widzę, że polecasz, ale chciałabym przeczytać szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaasiaste
Ja rozważam coś takiego już od jakiegoś czasu. Moglabys podzielić się wrażeniami z Invicty? Zastanawiam się na jaką klinikę się zdecydować, bo słyszałam różne opinie

ja polecam. Różnie opinie – bo każdy ma swoje oczekiwania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Megii34

Kochane, czy orientujecie się może czy oddawanie komórek w klinice Invicta działa w czasie covida? Jak to teraz wygląda? Chciałabym pomóc i oddać komórki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...