Skocz do zawartości
Forum

Recenzje kinowe


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
"33 sceny z życia" szczerze polecam, to też szumowskiej

uwielbiam!!!
Ten film wyzwolił ze mnie tyle emocji, raz się śmiałam, raz płakałam, raz byłam zła, raz zawstydzona. sama wybrałam się do kina. teraz mam na dvd i czasami do niego wracam.

Blondi22
a ja jestem ciekawa filmu "sponsoring" ktoś da opinie?

oglądałam- jakoś rozczarowanie czuję. nie zachwycił, nie powalił, trochę nudził. jak dla mnie nic specjalnego. jak zwykle dużo szumu o nic.

malinowomi
Ja sie chyba wybiorę w ten weekend na Zakochani w Rzymie. :) Ostatnio Woody Allen mnie nie zawiódł, więc czemu nie. :)

"o północy w Paryżu" mnie zachwyciło, więc ciekawa jestem Twojej opinii o "Zakochani w Rzymie" czekam z niecierpliwością na relację czy warto:)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
anka599
A był ktoś na:

DZWONECZEK I SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁ ?

Wybieram się z córcią ale nie wiem czy warto...
Czekam na recenzję jak ktoś był:)

Byłam z córką na dzwoneczku w 3d . Powiem że warto bardzo ładny

A jak się córcia czuła po tym?
Bo powiem szczerze, że ja raz byłam na filmie 3D i pod koniec oczy miałam już umęczone okropnie. Przyznam, że miałabym obawy przed zabraniem Kuby na taki film.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Daffodil
kwiatuszek9876
anka599
A był ktoś na:

DZWONECZEK I SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁ ?

Wybieram się z córcią ale nie wiem czy warto...
Czekam na recenzję jak ktoś był:)

Byłam z córką na dzwoneczku w 3d . Powiem że warto bardzo ładny

A jak się córcia czuła po tym?
Bo powiem szczerze, że ja raz byłam na filmie 3D i pod koniec oczy miałam już umęczone okropnie. Przyznam, że miałabym obawy przed zabraniem Kuby na taki film.

Czuła się dobrze , oczy wogóle ją nie bolały . Jedno co było do bani to to że nie ma okularów dla dzieci małych tylko maja te co dorośli

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Daffodil
kwiatuszek9876

Byłam z córką na dzwoneczku w 3d . Powiem że warto bardzo ładny

A jak się córcia czuła po tym?
Bo powiem szczerze, że ja raz byłam na filmie 3D i pod koniec oczy miałam już umęczone okropnie. Przyznam, że miałabym obawy przed zabraniem Kuby na taki film.

Czuła się dobrze , oczy wogóle ją nie bolały . Jedno co było do bani to to że nie ma okularów dla dzieci małych tylko maja te co dorośli

ja byłam z córką 2 razy na 3d i to tylko dlatego że nie puszczali w naszym kinie danej bajki w 2d,raz mieli te normalne okulary a potem już mieli mniejsze dla dzieci aczkolwiek moja córa je ściągała, nie chciała w nich oglądac,po prostu wolała patrzec swoimi oczami :) a i ja uważam że seanse w 3d nie są zdrowe dla naszych oczu ale jeśli dziecku się podoba i chodzi do kina sporadycznie to myślę że nie zaszkodzi;)

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

kamka88
kwiatuszek9876
Daffodil

A jak się córcia czuła po tym?
Bo powiem szczerze, że ja raz byłam na filmie 3D i pod koniec oczy miałam już umęczone okropnie. Przyznam, że miałabym obawy przed zabraniem Kuby na taki film.

Czuła się dobrze , oczy wogóle ją nie bolały . Jedno co było do bani to to że nie ma okularów dla dzieci małych tylko maja te co dorośli

ja byłam z córką 2 razy na 3d i to tylko dlatego że nie puszczali w naszym kinie danej bajki w 2d,raz mieli te normalne okulary a potem już mieli mniejsze dla dzieci aczkolwiek moja córa je ściągała, nie chciała w nich oglądac,po prostu wolała patrzec swoimi oczami :) a i ja uważam że seanse w 3d nie są zdrowe dla naszych oczu ale jeśli dziecku się podoba i chodzi do kina sporadycznie to myślę że nie zaszkodzi;)

Raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi. Przecież nie chodzimy na 3D raz na tydzień :)
A zdrowe to na pewno nie jest. Moje oczy miały problem z dostosowaniem się do tego obrazu. Może dlatego, że mam astygmatyzm :) Ale łepetyna porządnie mnie łupała po tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...