Skocz do zawartości
Forum

UWAGA! Porwano 6-miesięczną dziewczynkę!!!


wieloryb

Rekomendowane odpowiedzi

a własnie słysząłam, ząe próbowała w areszcie popełnić samobójstwo, jest na płukaniu żołądka, ale jej życiu już nic nie zagraża. albo połknęła jakieś tabletki albo wypiła płyn do mycia naczyń.
przecież to było logiczne, ze może taka sprawa sie wydarzyć.. dlaczego nikt jej nie pilnował?

Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej poinformowała gazeta.pl aresztowana matka półrocznej Magdy próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w Katowicach. Miała ona połknąć garść tabletek. Jak jednak dowiedział się Onet w rozmowie rzeczniczką prasową Służby Więziennej ppłk Luizą Sałapą, Katarzyna W. czuje się dobrze i nie próbowała się zabić.

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

a moze ta druga osoba ktora uczesticzyla w tym zdarzeniu
pchnela Katarzyne,ta stracila przytomnosc-bo to niby medycznie potwierdzone
i wtedy to nieszczescie sie stalo????

co do wyroku-jesli to by faktyczniel nieszczesliwy wypadek,to nie moze siedziec jak zabojca!!! bez przesady
czy pani po drinkach z nad jeziora dostala cos do odsiadki?

za schowanie zwlokow-jesli okaze sie ze zbeszczescila zwloki,to pewno Katarzynie dorzuca do wyroku
wiec nei goraczkujcie sie

Odnośnik do komentarza

rorita
O jaaaaaaaaaaaaaaa ... Jackowski mówi ,że ta druga osoba występowała na konferencji prasowej z matką... no przecież to żaden z dziadków wychodzi na to ,że tatuś?! :o_noo:

Rorita,wstaw linka-probowalam szukac,ale nei wyszlo:(
no chyba,ze mowili w tv-a ja tv nie mam:/

Odnośnik do komentarza

Helena

co do wyroku-jesli to by faktyczniel nieszczesliwy wypadek,to nie moze siedziec jak zabojca!!! bez przesady
czy pani po drinkach z nad jeziora dostala cos do odsiadki?

za schowanie zwlokow-jesli okaze sie ze zbeszczescila zwloki,to pewno Katarzynie dorzuca do wyroku
wiec nei goraczkujcie sie

ale pani po drikach nie zakopala nigdzie zwlok swojego dziecka wiec dla mnie to nie porownanie!!

za bicie dzieci grozi chyba wiecej niz Katarzynie W. za zabicie dziecka..... bo za pobicie dziecka ze skutkiem smiertelnym mozna dostac nawet dozywocie!!

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
Helena

co do wyroku-jesli to by faktyczniel nieszczesliwy wypadek,to nie moze siedziec jak zabojca!!! bez przesady
czy pani po drinkach z nad jeziora dostala cos do odsiadki?

za schowanie zwlokow-jesli okaze sie ze zbeszczescila zwloki,to pewno Katarzynie dorzuca do wyroku
wiec nei goraczkujcie sie

ale pani po drikach nie zakopala nigdzie zwlok swojego dziecka wiec dla mnie to nie porownanie!!

za bicie dzieci grozi chyba wiecej niz Katarzynie W. za zabicie dziecka..... bo za pobicie dziecka ze skutkiem smiertelnym mozna dostac nawet dozywocie!!

porownanie dotyczylo "nieszczesliwego wypadku"-a narazie ta wersja jest niepodwaznona

nizej napisalam,ze za schowanie zwlok-dostanie cos,bo juz pisano na necie,ze tak czy siak zbeszczescila zwloki-

bicie lub pobicie dziecka nie jest nieszczesliwym wypadkiem!

Katarzyna W.poki co nie zostala oskarzona o zabojstwo

jesli zostanie jej postawiony taki zarzut,bez skrupolow,napisze o niej stosowne slowa;)

to ze dziecko nie zyje,jest ogromna tragedia,bez wzgledow na to co sie stalo
ale nie bede wyzywac Katarzyny W od zabojcow

Odnośnik do komentarza

Wiecie , po przesluchaniu tego i poczytaniu o przeszlosci tej dziewczyny nachodzi mnie taka refleksja ..... (nie zlinczujcie mnie za to co napisze ,bo nie pisze o Tej dziewczynie tylko ogolnie) Ile jest takich rodzin gdzie tesciowa ,matka wpier..... sie w wychowanie dziecka to zle robisz ...tamto tez inaczej zrob..... -sama cos wiem na ten temat i do depresji nie daleka droga jak slyszysz caly czas ,ze zle robisz-chyba zaczynam rozumiec co moglo kierowac ta dziewczyna O ILE TO BYL NIESZCZESLIWY WYPADEK! co po tym sie stalo to juz nie ogarniam.....

a jeszcze takie pytanko do Was, bo nie ma POlskiej TV i nie jestem na bierzaco. TU jest link jak tlumaczy sie ojciec tego dziecka Ojciec Magdy przerywa milczenie: tyle dni żyliśmy w kłamstwie... - Wiadomości - WP.PL nie nie bardzo kumam czy ona wkoncu kapala to dziecko , czy to tez byla sciema , bo z tego co on mowi to ona wyszla z nim i pozniej wrocila i wtedy to sie stalo . No ale co ona rozebrala to dziecko ,bo raczej nak bylo w kombinezonie to wogole nic nie powinno jej sie stac.

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

Też uwazam,że Rutkowski nie powinien ujawniac publicznie tych nagrań,kosztem tragedii chciał się wylansować,nie wyzywam Katarzyny od zabójców bo tego nie wiem czy zabiła ale nie mogę przeboleć że nie pomogła swojemu dziecku,że pozbyła się ciała i bez skrupułów wszystkich okłamywała że mała została porwana.

Odnośnik do komentarza

mamma
Wiecie , po przesluchaniu tego i poczytaniu o przeszlosci tej dziewczyny nachodzi mnie taka refleksja ..... (nie zlinczujcie mnie za to co napisze ,bo nie pisze o Tej dziewczynie tylko ogolnie) Ile jest takich rodzin gdzie tesciowa ,matka wpier..... sie w wychowanie dziecka to zle robisz ...tamto tez inaczej zrob..... -sama cos wiem na ten temat i do depresji nie daleka droga jak slyszysz caly czas ,ze zle robisz-chyba zaczynam rozumiec co moglo kierowac ta dziewczyna O ILE TO BYL NIESZCZESLIWY WYPADEK! co po tym sie stalo to juz nie ogarniam.....

a jeszcze takie pytanko do Was, bo nie ma POlskiej TV i nie jestem na bierzaco. TU jest link jak tlumaczy sie ojciec tego dziecka Ojciec Magdy przerywa milczenie: tyle dni żyliśmy w kłamstwie... - Wiadomości - WP.PL nie nie bardzo kumam czy ona wkoncu kapala to dziecko , czy to tez byla sciema , bo z tego co on mowi to ona wyszla z nim i pozniej wrocila i wtedy to sie stalo . No ale co ona rozebrala to dziecko ,bo raczej nak bylo w kombinezonie to wogole nic nie powinno jej sie stac.

Ona już przy porwaniu mówiła,że wróciła po pampersy i teraz ten mąż to mówi że jak wyszli razem to ona po 5min wróciła z dzieckiem na góre po pieluchy i jak ją niosła zawiniętą w kocyk z tym wszystkim, wyślizgła się z kocyka i uderzyła głową o próg sypialni

Odnośnik do komentarza

Helena
a moze ta druga osoba ktora uczesticzyla w tym zdarzeniu
pchnela Katarzyne,ta stracila przytomnosc-bo to niby medycznie potwierdzone
i wtedy to nieszczescie sie stalo????

To jest dobre pytanie - moze ona wcale nie wrocila po pieluszki do domu tylko wiedziala ,ze meza nie ma ,wiec specjalnie wyszla i pozniej szybko wrocila bo sie z kims umowila tak ,zeby M nie wiedzial i ta tragedia stala sie w domu wlasnie przy udziale jeszcze innej osoby . NP. mogla ja trzymac na rekach ,a tamta osoba ja popchnela czego efektem bylo wypuszczenie dziecka i jej uraz na glowie.
KUrcze chyba bujna wyobraznie mam.......

Jeszcze chwila ,a my dojdziemy jak to bylo na prawde :Oczko:

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

Helena

porownanie dotyczylo "nieszczesliwego wypadku"-a narazie ta wersja jest niepodwaznona

nizej napisalam,ze za schowanie zwlok-dostanie cos,bo juz pisano na necie,ze tak czy siak zbeszczescila zwloki-

bicie lub pobicie dziecka nie jest nieszczesliwym wypadkiem!

Katarzyna W.poki co nie zostala oskarzona o zabojstwo

jesli zostanie jej postawiony taki zarzut,bez skrupolow,napisze o niej stosowne slowa;)

to ze dziecko nie zyje,jest ogromna tragedia,bez wzgledow na to co sie stalo
ale nie bede wyzywac Katarzyny W od zabojcow

i nie zostanie o to oskarzona wylize sie jak kot z ran, zamnka ja na 2 m-ce a pozniej dostanie smieszny wrok pewnie ze 2 lata

teraz kazda ktora bedzie sie chciala pozbyc dziecka powie ze jego smierc byla w skutek nieszczesliwego wypadku (czyt. rzucila nim o podloge mowiac ze jej wypadlo)

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

jak można mówić tu o nieszczęśliwym wypadku. byłoby tak, jeśli po upadku dziecka matka zadzwoniłaby po pogotowie, wołałaby kogoś, chciałaby pomocy. dla mnie nie szukanie pomocy jest jednoznaczne z zabiciem tego dziecka. nie jest ona lekarzem, żeby bez wątpliwości stwierdzić zgon... coś słyszałam dziś w telewizji jak mówili, zę nagonkę jużna nią robią, że przecież każdemu mogłoby się przydarzyć, ze dziecko wypadnie i nie nalezy tego potępiać, owszem, każdemu moze sięprzydazyć, ze dziecko upadnie, ale tu chodzi o zachowanie później, gdzie raczej znaczna większość ( bo mam niestety świadomość, że na świecie istnieją także osoby, które podobnie zachowały by siejak i ona) ludzi jednak szukałaby pomocy, a nie starała s oszukać wszystkich.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Też uwazam,że Rutkowski nie powinien ujawniac publicznie tych nagrań,kosztem tragedii chciał się wylansować,nie wyzywam Katarzyny od zabójców bo tego nie wiem czy zabiła ale nie mogę przeboleć że nie pomogła swojemu dziecku,że pozbyła się ciała i bez skrupułów wszystkich okłamywała że mała została porwana.

sorry, ale ukrywanie dowodow przestepstwa jest karalne - wiec nagranie musial ujawnic tyle ze ma jeszcze rekalme dzieki temu - to juz inna sprawa.

fakt ze matka porzucila wlasne dziecko gdzies w parku i zostawila na mrozie, zamiast szukac pomocy dla dziecka... czy zabial - nie wiem, ale pozbyla sie dziecka tak jak inni pozbywaja sie smieci - bez zalu i tego nie rozumie.

powinna dla przykladu dostac surowy wyrok - by inni nie uwazali ze latwo mozna sie wymigac z "pozbycia" sie dziecka

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mamma
Yvone ja tylko przytoczylam to o co jej jak narazie postawili zarzut czyli o nieumyslne spowodowanie smierci. POlskie prawo jest jakie jest -ale to pozostawie bez komentarza

absolutnie to nie było do Ciebie tylko ogólnie własnie o sprawie. jeśłi zabrzmiało, zę przeciwko Tobie to przepraszam, nie taki był mój zamiar

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...