Skocz do zawartości
Forum

Zapytanie? zaproszenia na pw na inne forum....!!


pbmarys

Rekomendowane odpowiedzi

pbmarys
Co zrobic mam jak w przeciagu 2 dni XXX osoba wysyła mi po raz 2 na pw wiadomosci prywatne z zaproszeniem na inne forum?? Raz unikam tego, dwa dzis odpisałam ze nie dziekuje...
Mam wrazenie ze XXX osoba wysyła do innych tez takie zaproszenia... Da sie z tym cos zrobic

Proszę podać mi nick tej osoby, a wtedy będziemy mogli zablokować jej dostęp do forum Parenting. To chyba jedyne rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza

Chyba najlepszym wyjściem jest rzeczywiście ignorowanie takich wiadomości, ponieważ nie sposób zahamować ich napływu. Dopiero jak użytkownicy zgłoszą konkretną osobę, można coś zrobić.

Na użytkownika Malusia nałożono teraz 7-dniowy ban oraz ostrzeżono za co. Jeśli po tygodniu znowu będzie ta sama działalność, to ban będzie nieodwołalny. Nie chcieliśmy od razu sięgać po ostateczne rozwiązanie, ponieważ jak zauważyła panna'em nie jest to "świeża" użytkowniczka, a skoro uczestniczyła w życiu forum na obowiązujących zasadach, to wypada jej dać szansę :)

Bardzo prosimy o zawiadomienie, czy za tydzień na nowo zaczną pojawiać się te zaproszenia.

Miłego dnia wszystkim czytającym ta wiadomość życzy Redakcja ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...