Skocz do zawartości
Forum

Ruszył parentingowy bazarek!


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miło mi poinformować, że ruszył parentingowy bazarek - jedyny chyba tego typu mechanizm na forach o zbliżonej tematyce w Polsce. Mówiąc w skrócie, nasz nowy bazarek to takie mini-Allegro.

Umożliwia wystawianie następujących ofert:

  • kup teraz
  • aukcja
  • potrzebuję
  • zamienię
  • oddamZawiera także system pozwalający wystawiać oceny osobom, z którymi prowadziliśmy transakcje - dzięki temu kolejni użytkownicy będą mogli łatwo ocenić wiarygodność danej osoby.

  • Najnowsze oferty z poszczególnych kategorii są widoczne na stronie głównej forum - łatwo je rozpoznać po charakterystycznych ikonkach.

    Oczywiście system jest świeżutki, więc liczymy się z tym, że pierwsi użytkownicy znajdą trochę różnych błędów (sami wiemy o kilku, które czekają na poprawkę w najbliższym czasie) - wszelkie usterki prosimy zgłaszać w tym wątku.

    Bazarek ma szereg dodatkowych opcji, które zostały chwilowo zablokowane, żeby nie wprowadzać dodatkowego zamieszania. Zdradzę tylko może, że niedługo uruchomimy funkcję, która pozwoli zamieniać punkty gromadzone w serwisie na dodatkowe możliwości promocji swoich ogłoszeń (np. na stronie głównej)

    Dawny dział Komis jest jeszcze dostępny, ale został przesunięty do dolnej części strony. Prosiłbym dokończyć wszelkie prowadzone w nim dyskusje, a dalsze transakcje przenieść do Bazarku. Możliwość pisania w dziale Komis zostanie niedługo zablokowana, a za około 2 tygodnie zniknie zupełnie ze strony.

    Jeszcze raz - bardzo prosimy o wszelkie uwagi, sugestie, komentarze i krytykę na temat nowej funkcji. Mamy nadzieję, że okaże się przydatna :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

to ja juz poprosze o usuniecie swoich ofert z archiwum komisu, wszystko pokopiowalam i przeniose do bazarku.
Mam pytanie, czy tak jak allegro w aukcji jest tak ze jesli nie osiagnie to jakiejs "sensownej" ceny to trzea bedzie sprzedac ? (nawet za 1 pln ?) czy bede mogla usunac ogloszenie zeby nie stracic? nie wiem czy jasno sie wyrazilam mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi :)
i czy w razie jakichs "błędów" i niedociągnięć będę mogła skasować ogłoszenie?

Odnośnik do komentarza

W przypadku aukcji można ustawić cenę minimalną. Jeżeli aukcja jej nie osiągnie, wówczas sprzedawca nie musi realizować transakcji. Jak na Allegro.

W przypadku błędów, użytkownik może edytować swoje ogłoszenie w ciągu 60 minut po jego zatwierdzeniu. Jeżeli błędy zostaną zauważone później, należy kontaktować się z administratorem (np. przez PW).

Odnośnik do komentarza

ok, pytanie kolejne :) jezeli wybralam aukcje (nie kup teraz) to co zrobic z polem "kup teraz" nie chce ustawiac tej ceny a jak nic nie wpisze pojawia sie w ogloszeniu cena kup teraz: 0zł a biorac pod uwage uczciwosc przy konkursie nie chcialabym sie naciac. Jezeli wpisze 0 to nie bedzie to brane pod uwage?

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya
ok, pytanie kolejne :) jezeli wybralam aukcje (nie kup teraz) to co zrobic z polem "kup teraz" nie chce ustawiac tej ceny a jak nic nie wpisze pojawia sie w ogloszeniu cena kup teraz: 0zł a biorac pod uwage uczciwosc przy konkursie nie chcialabym sie naciac. Jezeli wpisze 0 to nie bedzie to brane pod uwage?

Poprawiłem :-).

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

ma pytanko, wydaje mi sie ze wrzucajac ogloszenie w bazarek nie zaznaczylam opcji wystawiania do skutku , jestem tego prawie pewna. Wiec czemu moje ogloszenia znowu sie wystawily?
nie chcialam tego, jak je usunąć? bo sama chyba nie moge ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...