Skocz do zawartości
Forum

Buty - muszkieterki trudna decyzja...


Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Mam dylemat, najprawdopodobniej musze sie zaopatrzyc w butki na zime... Bo moje stare mnie obtarly i leza w szafie :(

Mam zapytanie dot Muszkieterek!

Na co zwrocic uwage, etc...
Mnie podobaja sie za kolano ale musza byc na plaskim obcasie lub takim do 4 cm. Inne nie wchodza w gre - bo chyba bym sie zabiła :D Nigdy nie chodzilam na obcasac :uff:

Mam takie upatrzone :
Muszkieterki 1

Muszkieterki 2

Muszkieterki 3

No i dochodzą jeszcze takie typy :
Muszkieterki 4
Muszkieterki 5

:11_9_16: Prosze o rady :D jestem dosc szczupla nawet w nogach :hahaha: ale dylemat mam.... :D

Odnośnik do komentarza

hmmm najcieplejsze wydają się być te ostatnie, ale materiał z którego są zrobione wydaje się być lichy.

Każde z pozostałych mają bardzo cienki spód, więc na zimę się nie nadają. Na pewno będziesz marzła w stopy.

Pierwsze: za dużo tych pasków. Mogą się plątać, zsuwać, i będzie trudno utrzymać je w czystości (kurz ciągle gdzieś tam będzie się zapychał).

Jeśli masz bardzo szczupłe nogi to mogą być za szerokie (modelka ma dość masywne nogi). Lepiej przymierzyć.

Odnośnik do komentarza

Właśnie paski muszą być;-) głównie chodzi o to że buty chce do rurek, noszę zawsze grube rajstopy i getry ;) lepiej dla mnie by było wziąsc droższe ale mnie nie stać poprostu:( narazie chodzę w adidasach ;) ale co jak spadnie śnieg? Może przesadziłam trochę z tym że w nogach chuda jestem :) bo miesko mam ;-) ale nadal czekam na rady;-)
te ostatnie też mi się podobają;-)

Odnośnik do komentarza

wiem, że nie kazdego stać na buty za 400 zł :)
ale czasem lepiej dołożyć (jeśli można oczywiście) z 50 zł i mieć buta, który nie rozklei się po 2 spacerach w mokrym śniegu.
Jeśli Cię nie stać na skórzanego buta, to tym bardziej lepiej kupić takiego którego będziesz miała okazję przymierzyć, żebyś za miesiąc nie musiała znów kupować.

Te ostatnie tez mi najbardziej przypadły do gustu, tylko na zdjęciach wyglądają jakby materiał był bardzo cieniutki.

Nie wiem, dla mnie przy braku funduszy to za duze ryzyko kupować coś bez pewnosci ze posłuży dłuzej.

Odnośnik do komentarza

pbmarys

Hey

Mam dylemat, najprawdopodobniej musze sie zaopatrzyc w butki na zime... Bo moje stare mnie obtarly i leza w szafie :(

Mam zapytanie dot Muszkieterek!

Na co zwrocic uwage, etc...
Mnie podobaja sie za kolano ale musza byc na plaskim obcasie lub takim do 4 cm. Inne nie wchodza w gre - bo chyba bym sie zabiła :D Nigdy nie chodzilam na obcasac :uff:

Mam takie upatrzone :
Muszkieterki 1

Muszkieterki 2

Muszkieterki 3

No i dochodzą jeszcze takie typy :
Muszkieterki 4
Muszkieterki 5

:11_9_16: Prosze o rady :D jestem dosc szczupla nawet w nogach :hahaha: ale dylemat mam.... :D

jak dla mnie 1 albo 5.... ja mam kozaki z paskami i nie mam z nimi problemu:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

iszmaona
pbmarys
Na co zwrocic uwage, etc...

:11_9_16: Prosze o rady :D

Widzę, że jednak nie o rady chodziło ale o pochwalnenie wyboru :D
to ja już się nie odzywam :D :Stop:

Mi sie po prostu wydaje, ze kolezanka chciala by doradzic jej jakie z tych ktore pokazala.... ja mialam tak z wozkami wkleilam linki by doradzili mi ktory a ludzie wstawiali swoje linki i szlak mnie trafial bo nie byly to moje typy....
dlatego ja napisalam kolezace ktore mi sie widza...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ISzmaona to że nie odpisałam to nie znaczy że zajrzalam na ten link. Buty niezłe ale wiesz... Mam określoną kwotę. Zresztą i tak już w tym miesiącu nic nie kupię. Nadal muszę odkładać:( niestety.
Prosilam o radę na co zwrócić uwagę. Fakt skóra nie przemaka, ale raz już popełniłam błąd. Kupiłam ze skóry , trochę ocieplane, przechodziłam 2 sezony , buty obcieraja mnie i w dodatku muszę zakładać i rajtuzy i 2 pary skarpet bo mi zimno:( . Za tamte zapłaciłam prawie 200zł "było mnie stać" a teraz chciałam sobie kupic coś tańszego choćby na jeden sezon plus wiosną pochodzić. ;) a przede wszystkim zobaczyć jak to jest mieć buty za kolano. ;-)

Odnośnik do komentarza

Podałam linka do butów które mają grubą podeszwę. Wiem, że swoje typy podałaś i ja swoich nie prezentuję, bo nie to chodzi.

Gdybyś pokazała te same butki z opisem, ze potrzebujesz je na okres przejściowy wówczas powiedziałabym np 1. Ale skoro mają być to buty na zimę, to odradzam każde jako nie nadające się na te porę roku. I nie chodzi tu o to czy są skórzane czy nie, ale o tę cieniutką podeszwę.

Odnośnik do komentarza

Mamy podobne gusta :smile_jump: i ja też szukam muszkieterek ,ale jednak skórzanych :whistle: co roku kupuję buty takie do 150zl i w tym roku to mój A powiedział dość! bo zanim sezon się skończy to wyglądają jak szmaty ,zwłaszcza te zamszowe pomimo impregnowania dobrym preparatem :Kiepsko: te ze skóry ekologicznej ZAWSZE mi się ścierają na czubkach i na piętach od prowadzenia auta :whistle: koleżanka ostatnio kupiła w ccc LAsockiego i dość fajnie na niej wyglądają musze przejść się i pomierzyć jak u mnie to będzie wyglądało :)

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...