Skocz do zawartości
Forum

SPA. Korzystałyście? Gdzie się wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za opinie i sorry za świąteczną nieobecność.

Jestem po pobycie w jednym ze SPA w Pogorzelicy i średnio jestem zadowolona. Szukam czegoś kolo Trójmiasta - nie w mieście.

Przede wszystkim zalezy mnie na SPA, zabiegach (ja w domu nie mam masażysty :) ). Oczywiście basen, jacuzzi i szum morza niedaleko :)

Trzech rzeczy trzeba do szczęścia: nie chorować, nie kochać, nie myśleć.

Odnośnik do komentarza

opiusek
Dzieki za opinie i sorry za świąteczną nieobecność.

Jestem po pobycie w jednym ze SPA w Pogorzelicy i średnio jestem zadowolona. Szukam czegoś kolo Trójmiasta - nie w mieście.

Przede wszystkim zalezy mnie na SPA, zabiegach (ja w domu nie mam masażysty :) ). Oczywiście basen, jacuzzi i szum morza niedaleko :)

Hotel Faltom w Rumi.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza
Gość blankamn

"Masaż gorącymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego" - takie coś mają w tym do slonce spa, a cena to:
Czas masażu - 60min.
cena: 160,00 zł.
Czas masażu - 90min.
cena: 200,00 zł.
Nie wiem, czy to drogo czy nie;p

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam jeździć z siostra do Grand Lubicz w Ustce. fajne spa, piękny hotel i okolica. Mają genialne zabiegi, ofertę znajdziecie na www.grandlubicz.pl. Mają cudowne zabiegi w SPA bardzo duży wybór. Wracamy zawsze na maksa zrelaksowane

Odnośnik do komentarza

New Life Kluczborska.
http://new-life.com.pl/zabiegi/kosmetyka-estetyczna/endermologia/

pamiętaj,ze efekt jest najlepszy przy dużym cellulicie tłuszczowym. Jest mniejszy jeśli masz niewielki cellulit. No i jeden zabieg nic nie da. Trzeba wybrać się na serię ( najlepiej 2 razy w tygodniu)
Zabiegi na początku mogą być trochę nieprzyjemne, ale w miarę przyzwyczajania skóry bolesność mija. Tak poza tym są rózne nasilenia zabiegu i osoba , która wykonuje zabieg wybiera stopień nasilenia.. Po serii zabiegów należy robić jeden raz w miesiącu tzw. zabieg podtrzymujący efekt. Nie jest to obowiązkowe ale moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj wybieram unitral w Mielnie. bardzo dobre spa, podobnie jak hotel! Termy w klimacie morza martwego - rewelacyjna opcja, w żadnym innym spa się z czymś takim nie spotkałam. Do tego dużo atrakcji dla dzieci, wiec spokojnie można planować wypad całą rodziną!

Odnośnik do komentarza

Korzystalam ze spa i to nie sama. Narzeczony na walentynki zabral mnie do hotelu Lubicz w Ustce. Jest to sliczne miejsce i bardzo romnatyczne - przywitali nas butelka wina :) No i weekend spedzilismy w spa i na specerach po plazy. Super sprawa. Z pewnoscia taki wyjazd trzeba powtorzyc :)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Unitral w Mielnie. Świetne spa, świetny hotel. Gdy pierwszy raz tam byłam, chyba 1,5 roku temu, zrobiło na mnie wielkie wrażenie, zwłaszcza ich termy! Jest co robić, wybór ogromny, co chcecie, to jest. Ogólnie warto sprawdzić moim zdaniem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...