Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Batka

Sesja ciążowa?

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że to kwestia indywidualna, ja wczoraj umówiłam się z kumpelą na sesje różne ale rodzinne i już się cieszę, bo się zgodziła

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sebastianbeata
Ile płaciłyście za sesje? Czy to czy ma miejsce w plenerze czy w studio ma wpływ na cenę?

Jak myślisz o sesji dziecka to możesz wziąć udział w konkursie lego duplo - do wygrania jest profesjonalna sesja i dużo zestawów klocków jako nagrody pocieszenia...

Małżeństwo i rodzina s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie można wygrać sesję i nie wydać grosza na to a jak sie nie uda to fajne zestawy klocków są do zgarnięcia - tez widziałam ten konkurs , wygląda na przyzwoity ;) Ja już na dzien dziecka zakupiłam fotosafari z serii duplo więc chodzenie i szukanie prezent mam juz z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja128

Taka sesja to świetny pomysł. Ciąża to jeden z ważniejszych momentów w życiu kobiety i warto go jakoś uwiecznić. Mi taką sesję robiła fotograf Aneta Długołęcka. Można zobaczyć jej portfolio na stronce portretyanety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nina11

Jeśli chodzi o sesję ciążową to nie każda kobieta jest gotowa na coś takiego i trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie miał odpowiednie podejście. Ja miałam taką sesję u pana Tomasz Pawlaka z łodzi i choć trochę sie stresowałam i wstydziłam zdjęcia wyszły super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...