Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek dla niemowlaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Wybór wózka dla niemowlaka często sprawia rodzicom problem, zwłaszcza jeśli dziecko urodzi się wiosną lub latem. Jednak nawet wtedy trzeba kupić głęboki wózek. Poza tym bardzo ważne jest przyjrzenie się wadze i stabilności wózka. Jego waga powinna być dobrana do możliwości mamy, która najczęściej będzie zabierała maleństwo na spacer. Czytaj więcej w artykule Jaki wózek dla niemowlaka?

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wybór głębokiego wózka to spore wyzwanie. Ja przede wszystkim zdecydowałam się na zakup takiego, który będzie bezpieczny. Moja znajoma swego czasu zainwestowała w taki wózek z "drugiej ręki" i złożył się z maluszkiem w środku. Wobec czego sama, stwierdziłam, że muszę kupić nowy wózek, ze wszelkimi niezbędnymi atestami i zamówiłam go w Coletto . Jest tam spory wybór różnych wersji kolorystycznych, więc zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca można znaleźć coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza

O matko, mam nadzieję, że dziecku się nic nie stało, bo jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to mogło wyglądać :(
Zaczynam się teraz rozglądać powoli za wózkiem. Mój pierwszy synek jeździł w Teutonii Fun, ale niestety sprzedałam ją, a pewnie bez problemu wytrzymałaby i drugie dziecko. Również stawiam na bezpieczeństwo, choć nie ukrywam, że względy wizualne też są dla mnie ważne :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...