Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie :)


Rekomendowane odpowiedzi

ciri
elus.dreptus

heh a do porodu sie nie ogoliłam bo nawet z pomoca lusterka było mi ciezko hehe:)

no i mnie kochana załamałaś kompletnie :smile_jump::smile_jump::smile_jump:

przeca to lato będzie? nie bedziemy się golić?

hehe mialam na mysli tam na dole:) nogi depilowalam, mimo wielgachnego brzuchola:)
tu pokaze sie Wam 2 tyg przed porodem
ostrzegam przytyłam 30 kilo a w obwodzie mialam 120cm

Odnośnik do komentarza

MaĆka
Ciri mama mi wszyje taki hmm "pierdolniczek" w dżinsy żebym brzucho tam wcisnęła. Glany to akurat najmniejszy problem bo i tak ich nigdy nie sznuruje do końca.

ja mam jeansy ciazowe takie bez tego paska na brzuch, maja tylko gumki od srodka przy pasku dla ustwiania obwodu
super sie sprawdzily po ciazy kiedy jeszcze w stare ciuchy nie mozna sie wcisnac

Odnośnik do komentarza

MaĆka
Ciri mama mi wszyje taki hmm "pierdolniczek" w dżinsy żebym brzucho tam wcisnęła. Glany to akurat najmniejszy problem bo i tak ich nigdy nie sznuruje do końca.

ja zaszalałam kupiłam sobie w h&m chinosy ciążowe - cienkie więc nie będzie się tyłek latem pocił
no ale nawet żeby je podsznurować to schylic sie musisz
chociaz dr martens już nie jest tak ortodoksyjny jak kiedyś i ja w swoich nowych białych klasycznych 14stodziurkowcach mam suwaczek z boku :D

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
MaĆka
Ciri mama mi wszyje taki hmm "pierdolniczek" w dżinsy żebym brzucho tam wcisnęła. Glany to akurat najmniejszy problem bo i tak ich nigdy nie sznuruje do końca.

ja mam jeansy ciazowe takie bez tego paska na brzuch, maja tylko gumki od srodka przy pasku dla ustwiania obwodu
super sie sprawdzily po ciazy kiedy jeszcze w stare ciuchy nie mozna sie wcisnac

a właśnie zbieracie już garderobę? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus

rozstepy przezyje bo mam je wszedzie takze to juz nie bedzie dla mnie powod do rozpaczy

ja też mam zachomikowanych pełno jeszcze z okresu dojrzewania - więc spodziewam się że mogę się smarować i smarować i raczej ich nie uniknę bo predyspozycje mam i już

naprawdę wyglądasz na zdjęciu (pomijając brzucha) dosyć eterycznie.

Damy radę schudnąć i się ujędrnić - żeby tylko szczęśliwie urodzić.
Już M. mojemu zapowiedziałam że dwa razy w tygodniu po porodzie on wraca wcześniej do domu zostaje z maluchem a ja na vacu i takie tam wynalazki :lup:
jestem planista zawodowy :lup:

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

ciri ja nie zbiaram jeszcze, bede kupowac na bierzaco, musze zapytac kolezanke czy mi pozyczy kilka sukienek:)
ja mam juz nie moge tego nazawc rozstepami a blizny, maja nawet po 5-7 cm dlugosci i 0,5 cm szerokosci, juz do nich przywykłam, teraz z nimi nie walcze bo i tak mi sie skora rozciagnie, jedyne co to uzywam specyfikow na ujedrnienie zeby mi tak nie wisiala jak po pierwszym
aha mowie o brzuchu

Odnośnik do komentarza

ciri ja teraz tez nie odpuszcze:) i jak tylko zdrowie pozwoli to wysilek fizyczny!!
z Tomkiem duzo schudlam bo po poznaniu wszedzie chodzilam z wozkiem pieszo a ze maly sie urodzil w maju wiec mialam wiele tygodni na takie spacery:) i wtedy faktycznie na samym chodzenie schudłam przez cale wakacje 10 kilo ale na prawde do autobuu wsiadalam jak juz nie wiedzialam jak sie nazywam:)

Odnośnik do komentarza

MaĆka
Ciri jak już brzucho urośnie to Wam wrzucę zdjęcie jak glany sznuruje ;)

hehe ok:)
ja nie mialam sznurówek w adidasach w ogole bo na moich spuchnietych nogach bez tego sie trzymaly
ale fakt ostatnie dwa miesiace moj m mi buty zakładał
a ostatni miesiac spalismy osobno bo bylo nam za ciasno i z lozka wychodzilam tyłen ma czworaka . . .
ale mimo tych niedogodnosci ciaza była dla mnie wspanialym czasem:)

Odnośnik do komentarza

Maćka czekamy zatem :D

ja garderobę swoją przejrzałam - mam parę kiecek sznurowanych pod biustem (modne były to kupowałam :beauty_lips: i myślę że się nadadzą. Mam ze dwie spódnice z panelami - teoretycznie kupione nie jako ciążówki ale się nadadzą. Parę bluzeczek dłuższych - to jak brzuch urośnie będą ok. Kupiłam tylko getry :D

teoretycznie we wszystkim się dopinam ale mi niewygodnie i mam wrazenie że maluszka uciskam - więc łażę w gertach i tunikach

przeraża mnie ciuchowo czerwiec i ten początek lipca bo przecież to będzie upał - więc zupełnie nie wiem w czym ja będę chodziła

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...