Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też polecam i to takie nawet najtańsze w pakietach z Allegro. Sama po 2 cyklu obserwacji i z testami byłam już w ciąży...Z tym, że zastrzegam, aby nie wariować. Po pierwsze w 1 cyklu testowania nie wykryłam owu w ogóle. Ani razu nie miałam paska ani nawet nic co przypomina pasek. W kolejnym miesiącu pojawiła sie w pewnym momencie gruba, wyraźna krecha, potem dzień później to samo, zadziałaliśmy z Mężem i kilkanascie dni później test ciążowy pokazał 2 kreski. I teraz juz jestem na końcówce ciąży :)

Także ja polecam, bo bez testów nie wiedziałam, kiedy mam owulację. Do głowy by mi nie przyszło, że koło 20 dnia cyklu przy cyklach około 28-29 dniowych, a tak było i dzieki testom to wyłapałam i zaszłam w ciążę bardzo szybko.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqroeqddnm9ysl.png

Odnośnik do komentarza

W piątek zrobiłam pierwszy LH Test wyszedł pozytywny, czyli owulacja powinna nastąpić w przeciągu 24 a 36 godzin. Powtórzyłam test w sobotę, niedzielę oraz wczoraj - wyniki wyszły pozytywne. Dzisiaj natomiast wynik wyszedł ujemny. Czy to oznacza, że przez weekend nastąpiła owulacja i najprawdopodobniej mogło dojść do zapłodnienia? Dobrze to rozumiem? Kiedy mogłabym zrobić test ciążowy lub beta HCG aby mieć pewność?
Czy któraś z Was korzystała z LH Testów i jakie były tego konsekwencje?
Będę wdzięczna za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Gość monika19091986

witam wszystkich, ja dzięki testowi owulacyjnemu cieszę się moim już ponad 3letnim synkiem, poleciłam go też mojej koleżance i po 2miesiącach także zaszła w ciążę, test pomaga ustalić kiedy nastąpi owulacja i kiedy może dojść do zapłodnienia jednak nie zawsze to się udaje za pierwszym razem ale to nie powód do zmartwień bo następnym razem może się udać, test ciążowy najlepiej wykonać kiedy minie termin spodziewanej miesiączki i się ona nie pojawi, bardziej niecierpliwi mogą wykonać test tydzień po stosunku kiedy wystąpiła owulacja, są testy ciążowe które już po 6 dniach od zapłodnienia wskazują wynik czy jest się w ciąży czy nie. bardzo polecam ten test jest bardzo prosty w użyciu i naprawdę pomaga starającym się o potomstwo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...