Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

a wiec na wigilii nasz dzieci moga jesc razem z nami nastepujace potrawy:
-barszczyk czerwony bez octu, mozna zakwasic sokiem z jablek
-pierozki ale z farszem np ser ( jesli nie jest uczulone na mleko) kasza lub szpinakiem
-kisiel zurawinowy
-ryba( NIE KARPIA!!) halibut dorsz losos sola
-ryba w galerecie
-kompot z suszonych owocow starac sie dac malo cukru
Napisali tez ze mozna p takiej kolacji podac lekko herbatke z miety na dobre trawienie

nio to wszystko ale i tak duzo jak na jeden wieczor naszym malych brzuszkow::)

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny za miłe słowa. wasze dzieciaczki tez sa przeurocze bo jakze by inaczej :D
ja tak wpadam tutaj sporadycznie bo roboty mam ze ojejku.
duzo przy małej ( domaga sie ciaglej adoracji) i oczywiscie duzo roboty w domu.
praca sporadycznie. zreszta teraz jestem na zwolnieniu bo kregosłup mi siada i boli.
nic groznego ale boli. odzywa sie najczesciej po siedzeniu na twardym. z noszeniem malej tez mam kłopoty.

mała była wczoraj na szczepieniu i strasznie płakała. a potem marudziła.
kłopoty sa z jej zasypianiem. kreci sie wierci i płacze a jest zmeczona.
ma juz 2 dolne ząbki i prawdopodobnie ida jej górne bo ma dziąsełka rozpulchnione.
narazie nie siedzi ale próbuje sie juz podnosic. wogóle jest smieszka i ciagle chichocze.
lubi łaskotki i wieczorna kąpiel. zaczeła tez zauwazac szczegóły. cały czas ogłada sobie rączki albo skrobie przewijak na którym jest narysowany kwiatek.

ma juz swoja ulubiona zabawke przytulankę (szczurka). ciumka mu ogonek przy zasypianiu.
smoczka ogólnie toleruje i nic poza tym.
je juz deserki i obiadki. najbardziej lubi kupne bo te co zrobie wypluwa. hehe marna ze mnie chyba kucharka.
gaworzy juz mama i baba ku ogromnemu niezadowoleniu taty hehe

a ostatnio nauczyła sie wydawac dzwieki wyciagajac i wciagając jezyczek.

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

witam
mantragona super ze powrot do pracy w miare bezbolesny i zuch z Filipka
Figga a mi sie wydaje ze Sara do meza podobna,jest sliczna i wpadaj czesciej.pozdrawiamy :15_5_17:
Daffo Kubus sliczny i chyba tez obstaje ze do Ciebie podobny.a lizaca wanienka niezle a i grajek z niego superancki :36_3_3:

na Mikolaja dla Alexandry mam organki a dla Oliwi kase fiskalna zabawkowa bo napisala do Mikolaja wlasnie o ta kase :D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

szczesliwych Mikolajek Majoweczki i sloneczka Majowe:36_3_14:

moje dzieciaki juz od 7.30 z prezentami Oliw zrobila sklep w sypialni :) a Olenka dzwoni do taty dostala jednak telefon Fischer Prise i jaki ogromny plus ze melodyjki sa na tyle ciche ze jak przyklada sie do ucha sa w sam raz wiec imitacja rozmowy :kucharz:
Olenka ma taki telefonik Fisher Price Uczona Słuchaweczka K0431 - zdjęcia, foto, galeria produktu

a Oliw taka kase troszke inna ale bardzo podobna ******Kasa Sklepowa z mikrofonem********* (830922946) - Aukcje internetowe Allegro


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
szczesliwych Mikolajek Majoweczki i sloneczka Majowe:36_3_14:

moje dzieciaki juz od 7.30 z prezentami Oliw zrobila sklep w sypialni :) a Olenka dzwoni do taty dostala jednak telefon Fischer Prise i jaki ogromny plus ze melodyjki sa na tyle ciche ze jak przyklada sie do ucha sa w sam raz wiec imitacja rozmowy :kucharz:
Olenka ma taki telefonik Fisher Price Uczona Słuchaweczka K0431 - zdjęcia, foto, galeria produktu

a Oliw taka kase troszke inna ale bardzo podobna ******Kasa Sklepowa z mikrofonem********* (830922946) - Aukcje internetowe Allegro
moja klaudia ma tez taka kase a telefonik swietny

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, mimo okrutnej pogody, mój Brzdąc 2 godziny był na spacerze :)
Po nocy i chyba 30 wstawaniach odczuwam LEKKIE zmęczenie... :36_1_4::36_1_4::36_1_4::16_12_9:
Kiedy to minie??? Chyba never ever

Kurcze... chciałabym mieć więcej czasu, żeby z Wami poklikać, ale albo nie umiem sobie go dobrze zorganizować albo moje dziecko jest aż tak bardzo absorbujące :15_5_

Serdeczne pozdrowionka Dziewczyny
I jakbym już nie miała chwili, żeby zajrzeć Wesołych Świąt

Chyba przesadziłam z tymi życzeniami :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38457.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-52500.png

Odnośnik do komentarza

maniaczka
Dzisiaj, mimo okrutnej pogody, mój Brzdąc 2 godziny był na spacerze :)
Po nocy i chyba 30 wstawaniach odczuwam LEKKIE zmęczenie... :36_1_4::36_1_4::36_1_4::16_12_9:
Kiedy to minie??? Chyba never ever

Kurcze... chciałabym mieć więcej czasu, żeby z Wami poklikać, ale albo nie umiem sobie go dobrze zorganizować albo moje dziecko jest aż tak bardzo absorbujące :15_5_

Serdeczne pozdrowionka Dziewczyny
I jakbym już nie miała chwili, żeby zajrzeć Wesołych Świąt

Chyba przesadziłam z tymi życzeniami :))Co tam przesadziłaś hehe, najważniejsze są dobre intencje i dobra organizacja :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

maniaczka
Dzisiaj, mimo okrutnej pogody, mój Brzdąc 2 godziny był na spacerze :)
Po nocy i chyba 30 wstawaniach odczuwam LEKKIE zmęczenie... :36_1_4::36_1_4::36_1_4::16_12_9:
Kiedy to minie??? Chyba never ever

Kurcze... chciałabym mieć więcej czasu, żeby z Wami poklikać, ale albo nie umiem sobie go dobrze zorganizować albo moje dziecko jest aż tak bardzo absorbujące :15_5_

Serdeczne pozdrowionka Dziewczyny
I jakbym już nie miała chwili, żeby zajrzeć Wesołych Świąt

Chyba przesadziłam z tymi życzeniami :))
NO chyba:-) Ja mysle, ze jednak jaks chwile znajdziesz. Fajnie by bylo. A z tym wstawaniem - bardzo wspolczuje i podziwiam.

Odnośnik do komentarza

maniaczka
Dzisiaj, mimo okrutnej pogody, mój Brzdąc 2 godziny był na spacerze :)
Po nocy i chyba 30 wstawaniach odczuwam LEKKIE zmęczenie... :36_1_4::36_1_4::36_1_4::16_12_9:
Kiedy to minie??? Chyba never ever

Kurcze... chciałabym mieć więcej czasu, żeby z Wami poklikać, ale albo nie umiem sobie go dobrze zorganizować albo moje dziecko jest aż tak bardzo absorbujące :15_5_

Serdeczne pozdrowionka Dziewczyny
I jakbym już nie miała chwili, żeby zajrzeć Wesołych Świąt

Chyba przesadziłam z tymi życzeniami :))
ia
jestes moja bratnia dusza zanim sie pojawilas moj synek byl jedyny majowy bobasem
ktory budzil sie po 20 razy w nocy i tak jest od kiedy skonczyl 3 miesiace do dzis raz jest lepiej raz jest gorzej ja chodze do pracy ale juz chyba sie do tego przyzwyczilam i nie czuje tego zmeczenia chyba bym sie dziwnie czula gdybym miala przespac cala noc !

Odnośnik do komentarza

mama2
maniaczka
Dzisiaj, mimo okrutnej pogody, mój Brzdąc 2 godziny był na spacerze :)
Po nocy i chyba 30 wstawaniach odczuwam LEKKIE zmęczenie... :36_1_4::36_1_4::36_1_4::16_12_9:
Kiedy to minie??? Chyba never ever

Kurcze... chciałabym mieć więcej czasu, żeby z Wami poklikać, ale albo nie umiem sobie go dobrze zorganizować albo moje dziecko jest aż tak bardzo absorbujące :15_5_

Serdeczne pozdrowionka Dziewczyny
I jakbym już nie miała chwili, żeby zajrzeć Wesołych Świąt

Chyba przesadziłam z tymi życzeniami :))
ia
jestes moja bratnia dusza zanim sie pojawilas moj synek byl jedyny majowy bobasem
ktory budzil sie po 20 razy w nocy i tak jest od kiedy skonczyl 3 miesiace do dzis raz jest lepiej raz jest gorzej ja chodze do pracy ale juz chyba sie do tego przyzwyczilam i nie czuje tego zmeczenia chyba bym sie dziwnie czula gdybym miala przespac cala noc !
To prawda ,po takich nockach to aż by było dziwnie spać całą noc!!!Ostatnio to nawet jao Filip śpi w miarę te 3-4 godziny to ja spać nie moge ,czyżby już organizm się przyzwyczaił
i nie potrzebuje tylu godzin snu??Dziwne że w dzień to nie czuje się jakoś strasznie zmęczona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...