Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elwira
po tych fotkach Guni z Maksiem w wannie mi tez sie zachciało i poszliśmy z Adachem ale pod prysznic :) niskie ciśnienie i słuchawka nisko , bardzo był zaskoczony najpierw woda no bo jak to ,a później co ja tam z nim robię :))

po kąpieli jak zawsze smarowanie i ubieranie a tu mój bąbel przez dobra minute siedział sam bez podparcia i niczyjej pomocy:)))

Niezły jest :36_2_25: Prześcignął starsze o parę miesięcy dzieciaki :)

Odnośnik do komentarza

elwira
lutka
no to Adaś musiał mieć radochę :water_fun: nie balaś sie ze sie wyślizgnie?

jejku jaki juz silny, ale sam usiadł bez pomocy??

był bardzo zdziwiony później tak niepewnie próbował łapać strumień wody:) a zrobiliśmy tak bo wiem jak łatwo wystraszyć dziecko prysznicem wię może jak teraz sie z nim oswoi to później nie będzie problemu

sama byłam w szoku , posadziłam go na chwile i trzymałam pod pachami i na moment puściłam jedna ręką a on nic nadal trzymał sie tak jak powinien wiec dla próby puściłam druga a on nadal siedział i nie przechylał sie na boki tylko tak kiwał sie przód i tył żeby znaleźć równowagę
Jaki siłacz!!!Najsilniejszy Majowy Słonecznik!!!Uwaga zaraz nam Elwira napisze że Ciacho biega!Filipek jeszcze nawet nie podnosi główki jak leży tylko jak mu się da palce to się dziwga.A co ja tak się dziwę jak Adasio takie ma rozszerzone menu to i ma więcej siły!

Odnośnik do komentarza

lutka
e2e2
lutka

no i dobrze, będziesz długo cieszyla się z gałdkich dłoni :) ja tez nienawidze zmywac naczyń. Mój Szymcio tez grzeczny, i dzis znów szybko zasnął :) I M wraca po północy :)

Filipek też dzisiaj grzecznie zasnął.Po północy powiadasz oj będzie się działo!!!A jak twój klik w nosie ,przeszło?

nic ise nie bedzie dzialo, bo wraca zmeczony po całym dniu roboty :)
jaki klik w nosie?

To ja nie wiem jak ja czytam,myślałam że byłaś przeziębiona?!

Odnośnik do komentarza

e2e2
Daffodil
Dzień dobry dziewuszki.
Witam się dopiero teraz, bo jak rano zobaczyłam, że Kuba znowu marudny, to czmychnęłam na spacer i dopiero teraz wróciłam :)
Dziecko dalej kwękająco-marudzące, dziąsła czerwonawe, ale spuchnięte nie są.

A dzisiejsza noc była rewelacyjna :) Oduczanie jedzenia w nocy rozpoczęte i pierwszy sukces jest, bo pierwsze śniadanie Kuba pochłonął o 6.30, ale za to w nocy zamiast raz obudził się trzy razy :36_7_6: Nie wyglądał na głodnego, dziamdział butlę z wodą, chichrał się i spać nie zamierzał :) Ale po paru łykach wody, włożony do łóżeczka, gadał do siebie i w końcu zasypiał. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Wyraźnie mu tej butli brakowało, ale nie dlatego, że był głodny, tylko pomagało mu to zapaść w mocny sen. Powiedzieliśmy A, to trzeba powiedzieć B: dzisiaj nauki ciąg dalszy :)
Tak ktoś mi mówił żeby dawać w nocy dziecku wodę żeby oszukać bo jedzenie w nocy jest niedobre i by było coraz gorzej.
Wytrwałości życzę!!!Daffo jak robisz obiadki dla Kubusia to ile porcji Ci wychodzi,mrozisz i Kubusiowi nic nie jest ?Pytam bo nie chce mi się co dziennie gotować i twój pomysł jest bardzo dobry!

Filip bardzo się odkopuję i miałam dość wstawania do niego to wpadłam na pomysł i poprzyszywałam tasiemki do rogów kołderki które przywiązuje do szczebelków od łóżeczka i jestem teraz spokojna że ramo go nie zastane zimnego i odkrytego.Polecam tak zrobić.

Bardzo różne ilości wychodzą, bo za każdym razem zmieniam proporcje :) Kubie nigdy nic nie było. Ale mroź w jednym słoiczku tyle, żeby zjadł od razu, bo na następne dni już bym raczej nie zostawiała.

Odnośnie rozkopywania, to kupiłam dzisiaj w Realu super śpiworek z Disneya za 9,99 zł :36_2_25: Jest duży, więc jeszcze na długo wystarczy.
Były też super rajtuzki za 7 zł, ale niestety u nas już strasznie przebrane i tylko 62 zostały.

Odnośnik do komentarza

lutka
e2e2
mama2

za to ja mam duzo takich fatałaszków..gorsety ponczochy koszulki i wszystko lezy głęboko w szafie!

Najwyższa pora to odświeżyć!!!Zresztą ty i bez tych Fatałaszków masz dużo seksapilu w sobie!!!

dokładnie, ja sie musze wspomagac .
Oj Lutka ty jak coś napiszesz to nie wiem czy się śmiać czy jesteś zła?!

Nie przejmuj się mi to nawet wspomaganie nie pomoże!!!

Odnośnik do komentarza

e2e2
lutka
e2e2

Filipek też dzisiaj grzecznie zasnął.Po północy powiadasz oj będzie się działo!!!A jak twój klik w nosie ,przeszło?

nic ise nie bedzie dzialo, bo wraca zmeczony po całym dniu roboty :)
jaki klik w nosie?

To ja nie wiem jak ja czytam,myślałam że byłaś przeziębiona?!

:D nie byłam i mam nadzieję ze nie będę.

Odnośnik do komentarza

kurde. byłam dziś z maleńką u lekarza bo mi coś znowu kichała i okazało się, że znowu infekcja

masakra

nosek ma zapchany, cały czas płacze albo marudzi

i oczywiście ciągle na rączkach

nie mam nic przeciwko noszenia jej ale już troche kregosłup mi siada

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

e2e2
lutka
e2e2

Najwyższa pora to odświeżyć!!!Zresztą ty i bez tych Fatałaszków masz dużo seksapilu w sobie!!!

dokładnie, ja sie musze wspomagac .
Oj Lutka ty jak coś napiszesz to nie wiem czy się śmiać czy jesteś zła?!

Nie przejmuj się mi to nawet wspomaganie nie pomoże!!!

czemu zła? aaa no buźki nie dałam :D to trudniej o właściwą interpretację :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
e2e2
Daffodil
Dzień dobry dziewuszki.
Witam się dopiero teraz, bo jak rano zobaczyłam, że Kuba znowu marudny, to czmychnęłam na spacer i dopiero teraz wróciłam :)
Dziecko dalej kwękająco-marudzące, dziąsła czerwonawe, ale spuchnięte nie są.

A dzisiejsza noc była rewelacyjna :) Oduczanie jedzenia w nocy rozpoczęte i pierwszy sukces jest, bo pierwsze śniadanie Kuba pochłonął o 6.30, ale za to w nocy zamiast raz obudził się trzy razy :36_7_6: Nie wyglądał na głodnego, dziamdział butlę z wodą, chichrał się i spać nie zamierzał :) Ale po paru łykach wody, włożony do łóżeczka, gadał do siebie i w końcu zasypiał. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Wyraźnie mu tej butli brakowało, ale nie dlatego, że był głodny, tylko pomagało mu to zapaść w mocny sen. Powiedzieliśmy A, to trzeba powiedzieć B: dzisiaj nauki ciąg dalszy :)
Tak ktoś mi mówił żeby dawać w nocy dziecku wodę żeby oszukać bo jedzenie w nocy jest niedobre i by było coraz gorzej.
Wytrwałości życzę!!!Daffo jak robisz obiadki dla Kubusia to ile porcji Ci wychodzi,mrozisz i Kubusiowi nic nie jest ?Pytam bo nie chce mi się co dziennie gotować i twój pomysł jest bardzo dobry!

Filip bardzo się odkopuję i miałam dość wstawania do niego to wpadłam na pomysł i poprzyszywałam tasiemki do rogów kołderki które przywiązuje do szczebelków od łóżeczka i jestem teraz spokojna że ramo go nie zastane zimnego i odkrytego.Polecam tak zrobić.

Bardzo różne ilości wychodzą, bo za każdym razem zmieniam proporcje :) Kubie nigdy nic nie było. Ale mroź w jednym słoiczku tyle, żeby zjadł od razu, bo na następne dni już bym raczej nie zostawiała.

Odnośnie rozkopywania, to kupiłam dzisiaj w Realu super śpiworek z Disneya za 9,99 zł :36_2_25: Jest duży, więc jeszcze na długo wystarczy.
Były też super rajtuzki za 7 zł, ale niestety u nas już strasznie przebrane i tylko 62 zostały.

Moja Lenka śpi w nim już od 2 tygodni :) różowy, na 80 cm. Fajny jest :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
lutka
e2e2

Najwyższa pora to odświeżyć!!!Zresztą ty i bez tych Fatałaszków masz dużo seksapilu w sobie!!!

dokładnie, ja sie musze wspomagac .
Oj Lutka ty jak coś napiszesz to nie wiem czy się śmiać czy jesteś zła?!

Nie przejmuj się mi to nawet wspomaganie nie pomoże!!!

Dziewczyny, a co to za samobiczowanie? Czyżbyście były z siebie niezadowolone? Nie ma potrzeby, wyglądacie świetnie, wasi M. powinni być dumni i szczęśliwi.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka
gunia43

Lutka - koszulka super. Ja nigdy jeszcze sie az tak dla mojego M nie wystroilam. Bielizne co prawda staram sie nosic ladna. Nawet stanikow do karmienia juz dawno nie nosze, bo dla mnie to byla zalamka. NO ale takie cudo to jest cos. MOze powinnam tez sobie cos takiego sprawic. Super!!!!!
A Szymus ladniutki chlopczyk cioraz bardziej. W czapie wyglada super!!! Maly krasnal.

Gunia i ja nigdy nie kupiłam czegoś takiego. Co prawda M zrobił mi kiedys prezent i dostałam czarny gorset i pończochy, ale to był jedyny raz. Jakoś tak mnie ostatnio naszło.

No i czas najwyższy umilić sobie i M. wieczór :)

Kamidianka w poniedziałek jedziemy do Łodzi na badanie serduszka i chciałam zapytać czy bardzo ta łódz rozkopana,jedziemy na ulicę Dąbrowskiego????

Odnośnik do komentarza

e2e2
Daffodil
Dzień dobry dziewuszki.
Witam się dopiero teraz, bo jak rano zobaczyłam, że Kuba znowu marudny, to czmychnęłam na spacer i dopiero teraz wróciłam :)
Dziecko dalej kwękająco-marudzące, dziąsła czerwonawe, ale spuchnięte nie są.

A dzisiejsza noc była rewelacyjna :) Oduczanie jedzenia w nocy rozpoczęte i pierwszy sukces jest, bo pierwsze śniadanie Kuba pochłonął o 6.30, ale za to w nocy zamiast raz obudził się trzy razy :36_7_6: Nie wyglądał na głodnego, dziamdział butlę z wodą, chichrał się i spać nie zamierzał :) Ale po paru łykach wody, włożony do łóżeczka, gadał do siebie i w końcu zasypiał. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Wyraźnie mu tej butli brakowało, ale nie dlatego, że był głodny, tylko pomagało mu to zapaść w mocny sen. Powiedzieliśmy A, to trzeba powiedzieć B: dzisiaj nauki ciąg dalszy :)
Tak ktoś mi mówił żeby dawać w nocy dziecku wodę żeby oszukać bo jedzenie w nocy jest niedobre i by było coraz gorzej.
Wytrwałości życzę!!!Daffo jak robisz obiadki dla Kubusia to ile porcji Ci wychodzi,mrozisz i Kubusiowi nic nie jest ?Pytam bo nie chce mi się co dziennie gotować i twój pomysł jest bardzo dobry!

Filip bardzo się odkopuję i miałam dość wstawania do niego to wpadłam na pomysł i poprzyszywałam tasiemki do rogów kołderki które przywiązuje do szczebelków od łóżeczka i jestem teraz spokojna że ramo go nie zastane zimnego i odkrytego.Polecam tak zrobić.

Po pierwsze Daffodils myslalm że Twoj Kubuś przesypia całą noc bez pobudek a tu prosze oduczasz od nocnego jedzenia hhhmm,a jesli chodzi o mrozenie porzywienia la dziecka nie pochwalm ale to moje osobiste zdanie.
Ja tam swojego nie bede odzwyczajac od nocnego jedzenia bo mi to nie przeszkadza a pani doktor powiedziała że odzwyczaja sie dzieci jak maja otylość lub skonczny rok wiec ja sie tego trzymam a tak pozatym co mam dziecku mleka zalować on sam ustali sobie normy jk urosnie :icecream:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
e2e2

Tak ktoś mi mówił żeby dawać w nocy dziecku wodę żeby oszukać bo jedzenie w nocy jest niedobre i by było coraz gorzej.
Wytrwałości życzę!!!Daffo jak robisz obiadki dla Kubusia to ile porcji Ci wychodzi,mrozisz i Kubusiowi nic nie jest ?Pytam bo nie chce mi się co dziennie gotować i twój pomysł jest bardzo dobry!

Filip bardzo się odkopuję i miałam dość wstawania do niego to wpadłam na pomysł i poprzyszywałam tasiemki do rogów kołderki które przywiązuje do szczebelków od łóżeczka i jestem teraz spokojna że ramo go nie zastane zimnego i odkrytego.Polecam tak zrobić.

Bardzo różne ilości wychodzą, bo za każdym razem zmieniam proporcje :) Kubie nigdy nic nie było. Ale mroź w jednym słoiczku tyle, żeby zjadł od razu, bo na następne dni już bym raczej nie zostawiała.

Odnośnie rozkopywania, to kupiłam dzisiaj w Realu super śpiworek z Disneya za 9,99 zł :36_2_25: Jest duży, więc jeszcze na długo wystarczy.
Były też super rajtuzki za 7 zł, ale niestety u nas już strasznie przebrane i tylko 62 zostały.

Moja Lenka śpi w nim już od 2 tygodni :) różowy, na 80 cm. Fajny jest :)

Aż poszłam zmierzyć, bo mi się większy wydawał :) Mój ma 85 cm - bez głowy :) Kuba oczywiście ma niebieski :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...