Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

poród pamietam jak jakis koszmar. dostałam znieczulenie ale i tak sie darłam. zszywali mnie 45 min brrrr

mała ostatnio mi fiksuje. szczególnie przy jedzeniu. wyciaga smoczek i go wciaga i wyciaga i wciaga.

pcha całe ręce do buzi. i strasznie sie slini

spi w ciagu dnia jak zając pod miedza po 30 min i budzi sie z strasznym płaczem.

i terroryzuje nas bo chce na rączki.

ogólnie jestem niedospana i wykonczona.

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

lutka
Figga to wazy 3 kg mniej niż Maksik Mamy2 :) ale co facet to facet. Bo generalnie to Sarcia w normie :), nie chciałabym siac niepotrzebnej paniki...tfu tfu tfu

bez paniki.
lekarka tez cos mi gadała ze niby czemu taka niska waga ale jak zobaczyła jeszcze dodatkowo tatusia to powiedziała ze ok juz sie nie czepia.

ja chuda a tatus tez szczupły

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

figgga
lutka
Figga to wazy 3 kg mniej niż Maksik Mamy2 :) ale co facet to facet. Bo generalnie to Sarcia w normie :), nie chciałabym siac niepotrzebnej paniki...tfu tfu tfu

bez paniki.
lekarka tez cos mi gadała ze niby czemu taka niska waga ale jak zobaczyła jeszcze dodatkowo tatusia to powiedziała ze ok juz sie nie czepia.

ja chuda a tatus tez szczupły

jak interes? siedzisz w domu?
jak duza sie urodzila?

sorki za pytaniowy atak :P

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Kamidianka

Kurka, ja jeszcze kaszki Lence nie podawałam. Jak ją Daffo robisz? I w jakiej ilości?
Ja na noc podaję 180 ml mleczka + 2 miarki kleiku ryżowego.

jakich smoczkow uzywasz do tej mieszanki? mam trójprzepływowy ale nawet na 1 młody nie nadąża łapać mleka.

Kuba pije z trzeciego poziomu, ale ja robię kaszkę z trzech łyżek.
A jak wyglada taki smoczek? Pierwsze slysze. Tutaj takich nie widzialam. Moj pije z Nuka 1 a wieczorem kaske z Nuka 2.

Odnośnik do komentarza

lutka
figgga
lutka
Figga to wazy 3 kg mniej niż Maksik Mamy2 :) ale co facet to facet. Bo generalnie to Sarcia w normie :), nie chciałabym siac niepotrzebnej paniki...tfu tfu tfu

bez paniki.
lekarka tez cos mi gadała ze niby czemu taka niska waga ale jak zobaczyła jeszcze dodatkowo tatusia to powiedziała ze ok juz sie nie czepia.

ja chuda a tatus tez szczupły

jak interes? siedzisz w domu?
jak duza sie urodzila?

sorki za pytaniowy atak :P

ogólnie mam teraz etat mamy hehe
od zusu dostaje jałmużne
interes teraz ciągnie maciek ale jak trzeba jade i pomagam
sklep zlikwidowałam bo nie opłacało sie kogos zatrudniac

mała urodziła sie 3,230 a jak wychodziła ze szpitala to wazyła 3050

i dostała same dziesiatki

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Daffodil

Ja z kleiku zrezygnowałam po trzech razach, bo Kuba pluł nim i zupełnie nie chciał jeść. Kaszka ma dużo większe branie :)
Najpierw miałam ryżową o smaku bananowym. Tą dosypuje się do gotowego mleka. Na 150 ml mleka dawałam 3 łyżki stołowe. Kaszka jest trochę bardziej zapychające, więc 180 to nigdy nie mógł zmęczyć.
A teraz kupiłam mleczno-ryżową o smaku malinowym. Zalewa się ją tylko wodą, bo zawiera już mleko. Na 150 ml daje 4 łyżki. Ta chyba jeszcze bardziej Kubie smakuje.

i ja mialam ryzową o smaku malinowym to mnie lekeraka opierdzieliła ze maliny mocno uczulają.

Ja w sumie nawet się nad tym nie zastanawiałam, było napisane, że po 4. miesiącu, to złapałam :) Na razie nic mu nie jest, ale dopiero drugi dzień pije.
Ja dzisiaj zakupilam jablko-malina-truskawka z mienralna po 4 miesiacu. Zobaczymy. Ja jadlam truskawki maliny jak karmilam wiec powienno byc ok. Maksiowi jako jeden jedyny ten soczek zasmakowal i wypil go nawet z butelki. Dzieci lubia malinowy smak przewaznie.

Odnośnik do komentarza

elwira
Daffodil
lutka

i ja mialam ryzową o smaku malinowym to mnie lekeraka opierdzieliła ze maliny mocno uczulają.

Ja w sumie nawet się nad tym nie zastanawiałam, było napisane, że po 4. miesiącu, to złapałam :) Na razie nic mu nie jest, ale dopiero drugi dzień pije.

pierwsze słyszę poza tym to nie prawdziwa malina a tak przy tym temacie to np : pomarańczy czy truskawek nie wolno w PL podawać do 9-10 miesiąca a tu już są słoiczki z tymi owocami od 4miesiąca
Tutaj tez!!!! I seserki z ciasteczkami z pelnego ziarna. To sie zdziwilam.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kamidianka
lutka

jakich smoczkow uzywasz do tej mieszanki? mam trójprzepływowy ale nawet na 1 młody nie nadąża łapać mleka.

ja mam najzyklejszy, taki jak do normalnego mleczka, Lenka dobrze sobie radzi. Trójprzepływowego nie używałam jeszcze, do kaszki na pewno użyję.

No i tu właśnie wychodzi lenistwo mojego dziecka. Kuba nawet kleiku (z dwóch łyżeczek) nie chciał pić ze zwykłego smoczka, bo za słabo leciało. Tak samo z cyckiem było i nie dojadał do końca.
Tak jak Maksio cycka tez niedojadal od kiedy laktacja sie unormowala i trzeba bylo pociagnac. Z butli sie spoci ale ciagnie do konca. Hmmm.

Odnośnik do komentarza

lutka
może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)

no to sie bedzie działo :D w cholere z ta koronka i tak M by ja pewnie naruszył:D

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
lutka

zdjęcia takie jak to w stroju kapielowym mnie powalają, co za idiotyzm :) generalnie wszytskie glupie, ale to z stylu "podziwiajcie me cialo" mnie rozwaliło
My tutaj w Hagen mamy znajoma ( w sumie moj maz ja zna) ktora dodala juz ze 150 fotek na NK i w roznych pieknych pozach. Najbardziej mnie rozwalila taka w stroju rozowym bikini na tle lazienki polana woda, zeby bylo chyba sexi bardziej. No warkocze jak Pacahontas i makijaz perlowy i tipsy i .... wyobraz sobie klimaty. A ona matka 2 dzieci i zona mezowi.

Mogła się w kisielu wytaplać, to by było jeszcze bardziej sexi :36_2_25:
No juz sobie j wyobrazam w tym sexi stroju z glutem kisielu zwisajacym z nosa, ha, ha!!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)

no to sie bedzie działo :D w cholere z ta koronka i tak M by ja pewnie naruszył:D

oj nie wiem :/ dziewczyny tak mnie boli ze to jakas masakra :/ zastanawiam się czy cos mi się podczas porodu nie zepsulo :( serio, to taki dziwne maksymalnie tepe kłocie gdzieś jakby w macicy :/

Odnośnik do komentarza

Moj synek sprobowal dzis soczku marchewkowo jablkowego i łyzeczka chetnie choc mega zdziwiony byl a z butelki ni huhu gryzl smoczek i ani razu nie zaciagnał.
Tak wogole to jak bylam na zebraniu to tesciowa byla z malym , maksio byl bardzo grzeczny wiec jest pozytywnie nastawiona do zostania z nim, tylko ze ona go caly czas na rekach nosi i tak tez usypia bo mowi ze maluszka trzeba wybawic (czyt. nosic na rekach) bede miala przesrane

Odnośnik do komentarza

Daffodil
U nas zęby na 100%. Kuba po raz pierwszy nie może zasnąć i rozpacza straszliwie. Butelki przy jedzeniu tak zgryza, że chyba niedługo będzie trzeba smoczki wymienić. Teraz M. go uspokaja, ale kiepsko to wygląda. Bobodent też nie pomógł. Ale cierpi ten nasz biedaczek. A zębów nie widać, więc szybko się to nie skończy :8_1_221:

Wiec godzina X nadeszla. Ojej!!!!
Ja juz mam stracha co to bedzie. No ale przetrwamy bo musimy!!!!

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka
Kamidianka

lutka to o której Szymcio zasypia? Albo inaczej, od której go zaczynasz usypiać? A noc przesypia całą? o której się budzi?

kąpie go 18-19 i średnio około 19:30 kłade go do łóżeczka. Budzi się około 2, póxniej śpi pzrewaznie do 6.

A nie za wczesnie na nocny sen? Moja by chyba do rana jednym ciągiem nie przespała, gdybym ją kładła koło 19-stej.

Maja tez sie tak kładzie spac

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
gunia43

He, he!!! A ja tak czatam i nie umialm skumac. Zrozumialam, ze Ewciaa radosnych dzieci to sie raczej na boku doczeka, ha, ha!!!!

Miałam to samo :sofunny: I tak sobie pomyślałam, że Lutka to zawsze wali prosto z mostu, ale teraz to chyba przegięła :sofunny:
Dopiero po dłuższej chwili zatrybiłam :)

no o co Wy mnie posądzacie drogie Panie :D aż tak dogaduje ostro?

Moje kochane dziecko zasnęło samo!!!! Bez wiercenia sie!!!!! Fakt ze dzis jest senny dzień, ponuro i cisnienei do dupy ale dziewczyny no normalnie jestem w szoku!!!

mama2
albo nie ma apetytu, albo moze w końcu jakoś ustabilizowały mu się przerwy w karmieniu??
a jak sie zachowuje poza tym? normalnie, nie jest apatyczny?
Brawo dla Szymusia. Zobaczysz. Bedzie coraz lepiej!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...