Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Ewciaa
bardzo dziękuje za te wszystkie miłe słowa,,,jesteście kochane...uwielbiam być mamą

a i Wy wszytskie piękne jesteście i cudowne,...także jak naszych M nie bedzie możemy sie spotkać:cheess::36_3_14:

a ja pisze jedną ręka bo zuze lulam do snu taka marudna dziś że szok chyba ją mi zaczarowali

właśnie zjadła 130ml mleczka z kleikiem ale powiem wam ze to jakoś cieżko przez te smoczki płynie namęczyła sie bidulka cała mokra

lutka jakich ty smoczków do tego uzywasz?? bo ja mam już 3 z aventu

już niemoge sie doczekac tych deserków i kaszek i soczków ahh jest w czym wybierać

jesli chodzi o pogode to u nas duszno ale wieje strasznie

patka przynajmniej M się odważył pójść z Tosią mój M by chyba wcześniej osiwiał zanim by poszedł

Jolcia30 widzisz nikuś niby nie je a tyje super...

a ja z M pójde wcześnie spać jak zawsze bo M wstaje o 3 do pracy

3 kupiłam ze 2 tyg temu ale za szybko mu leciało, jak wrócę do domu to spróbuje ponownie.

a moja zuza sobie pięknie poradziła wczoraj z tym:36_1_67:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Witam srodowo!
U nas upal. zastanawialam sie nad basenem ale sama z maksiem bez M to chyba bez sensu, bo nawet wykapac sie nie moge, bo dziecka nie zostawie. Ech!
Moze do parku pojdziemy . A moje dziecie jeszcze spi. Wczoraj poszedl spac po 22.00 i obudzil sie o 6.00 na cyca a potem znow zasnal i spi do teraz!!!!!:smile_move:
A ja wypije spokojnie kawe i poczytam w takich okolicznosciach.
Milego dziionka Wam zycze wszystkim:flower2:.

Odnośnik do komentarza

mama2
lUTKA NAPISZ MI JESZCZE RAZ JAK TY WALCZYŁAS Z CIEMIENIUCHA BO MAKSIOWI POJAWIŁY SIE 4 KROPECZKI NA GŁOWCE

walczyłam?? ciągle walczę, co sie poprawi zaraz wraca :/ pocieszajace jest to ze niedluo powinno zacząć schodzić.

Pół przed kapielą posmaruj główe oliwką, niech łuski namokną Następie wyczesać bezpośrednio przed wanną, a w wanience jeszcze wyszorowć porządnie. Po kąpieli posarować SULFACEDAMINUM - 1 lub 2 dawkami, na receptę chyba.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:):) Co wpadam to musze leciec
opowiem Wam co mi sie przydarzyło
Byłam z Tomaszkiem i mezem na szczepieniu, pediatra zaczela malego badac (wczesniej nie zagladala do jego karty)
Ja patrze a ona go posadzila, mowie jej ze ja sie boje go sadzac, ona na to ze ładnie siedzi i jak sie rwie to go sadzac,
za chwile postawila go na nozkach!! (oczywiscie trzymala pod paszkami)
mowi ze ładnie prosto sie trzyma
usiadla i pisze w karcie malego " skonczone 6 miesiecy....."
My z M takie oczy, mowimy: Pani Dr on tydzien temu skonczyl 3 miesiace
Ona byla przekonana ze ma poł roczku

Odnośnik do komentarza

I ja WASwitam mamusie! wczoraj miałam jakiś dziwny nastrój, jakbym z sił opadła, taka do niczego byłam. dziś rano moja mamcia wpadła na kawkę, a i siostra z rodzinką wróciła z wakacji i mają wpaść więc dziś już mi lepiej;-)

Przeczytałam,że Joli Nikuś ładnie waży - zuch chłopczyk;-) i Zuzia też dobrze po wizycie, aże drobniutka to lepiej;-)
poczytam dalej;-)
Wiecie, wczoraj w necie pojawiło się nasze ogłoszenie o mkieszkaniu, i tak oglądaliśmy z mężem zdj. i wszystko w miarę ok, nasz pokój taki poukładany itp. a zdj. pokoju dziewczynek jak by huragan przeszedł;-)a niby posprzątany;-)ciekawe czy znajdziemy kupca.
miłego dzionka!!!

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Witajcie dziewczyny:):) Co wpadam to musze leciec
opowiem Wam co mi sie przydarzyło
Byłam z Tomaszkiem i mezem na szczepieniu, pediatra zaczela malego badac (wczesniej nie zagladala do jego karty)
Ja patrze a ona go posadzila, mowie jej ze ja sie boje go sadzac, ona na to ze ładnie siedzi i jak sie rwie to go sadzac,
za chwile postawila go na nozkach!! (oczywiscie trzymala pod paszkami)
mowi ze ładnie prosto sie trzyma
usiadla i pisze w karcie malego " skonczone 6 miesiecy....."
My z M takie oczy, mowimy: Pani Dr on tydzien temu skonczyl 3 miesiace
Ona byla przekonana ze ma poł roczku

Niezla historia!!!!

Odnośnik do komentarza

Gunia toz ty masz prawdziwego spiocha! zazdroszcze .
My po szczepieniu mialam starcie z ta debilka na pneumo nie szczepilam bo tak zwlekała z 1 dawka ktora mial miec w 6 tyg zycia ze juz poczekam az skonczy pol roczku i dopiero wtedy , juz sie boje co bedzie sie dzis dzialo bo ostatnio maksio zle to znosil , goraczka i szczyt maruderstwa! cos zauwazylam ze od 2 dni moj syncio malo je hm...zobaczymy co bedzie dalej ale juz mnie to matwi

Odnośnik do komentarza

Własnie dostałam paczke : słoiczek GERBER jabłuszko z marchewką , soczek jabłkowy z marchewką, i próbki kaszki bananowej i ryżowe purre z marchewką i groszkiem, poradnik "czas na nowe smaki" i mleko NAN 2, ale mleko sprzedam sąsiadce jej córcia ma 8 miesięcy i własnie pije to mleko, wiec sprzedam jej taniej niż w sklepie szkoda zeby się zmarnowało

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

jola22
Hej kobietki.

I ja sie witam........jeszcze w Ladku (goraco jak cholera).
Bylam dzis na warzeniu Julci......i warzy 6570 - przytyla od 22 lipca tylko 500 gram, ale w przychodni powiedzieli ze jest ok.
Julcia coraz wiecej przesypia w nocy - bo np. dzos w nocy spala od 22 do 6 rano.
Tesknie za wami.
Sle buziaki.:36_3_14:
Jola22 - brawo dla Julci. Takie skoki wagi sa normalne, wiec tylko si cieszyc ze ladnie rosnie. Brakuje tu Ciebie. Ciesze sie ze ladnie Ci spi. Macie wtedy czas dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Własnie dostałam paczke : słoiczek GERBER jabłuszko z marchewką , soczek jabłkowy z marchewką, i próbki kaszki bananowej i ryżowe purre z marchewką i groszkiem, poradnik "czas na nowe smaki" i mleko NAN 2, ale mleko sprzedam sąsiadce jej córcia ma 8 miesięcy i własnie pije to mleko, wiec sprzedam jej taniej niż w sklepie szkoda zeby się zmarnowało

A u mnie wczoraj byla pani z firmy, ktora roznosi probki i tez dostalam butle z Nuka, lyzeczke do karmienia co zmienia kolor jak jest zbyt gorace, soczek, kakao nestle, jakis proszek na bolacy brzuch, dwa pampersy fit aktiv do wyprobowania, i pelno jakis kuponow rabatowych na artykuly dla dzieci dwa czasopisma jedno w stylu Elle a drugie o dzieciach. Fajnie!

Odnośnik do komentarza

pat-k
dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam, Tosia marudzila strasznie a moj M dolewa oliwy do ognia. Po kapieli klade Tosie do lozeczka i latam jeszcze po chacie, bo to poskladac, tamto pomyc etc a M od razu uwala sie na kanapie z gazeta albo za kompem. Czasami nawet krzesel po kapieli nie wyniesie z powrotem do kuchni
W dzien o prawie wszystko musze prosic, w chacie masa rzeczy do zrobienia bo mamy generalnie niewykonczone jeszcze mieszkanie a moj M sie systematycznie nudzi!!! Zyje biegami i szuka pracy. czasami pobawi sie z Tosia.
Spac chodzi o 22 wstaje przed 7 i kweka, ze zmeczony
dzisiaj 2 razy prosilam, zeby zgral mi foty z aparatu i mimo uszu poszlo :/
mam nadzieje, ze znajdzie prace od wrzesnia, bo zaczyna sie robic gesta atmosfera miedzy nami. o finansach nie wspomne
ja jestm cholernie wyrozumiala i wyluzowana babka, ale ma to jakies granice

więc życze by szybko znalazł prace

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Wiki20pl
Własnie dostałam paczke : słoiczek GERBER jabłuszko z marchewką , soczek jabłkowy z marchewką, i próbki kaszki bananowej i ryżowe purre z marchewką i groszkiem, poradnik "czas na nowe smaki" i mleko NAN 2, ale mleko sprzedam sąsiadce jej córcia ma 8 miesięcy i własnie pije to mleko, wiec sprzedam jej taniej niż w sklepie szkoda zeby się zmarnowało

A u mnie wczoraj byla pani z firmy, ktora roznosi probki i tez dostalam butle z Nuka, lyzeczke do karmienia co zmienia kolor jak jest zbyt gorace, soczek, kakao nestle, jakis proszek na bolacy brzuch, dwa pampersy fit aktiv do wyprobowania, i pelno jakis kuponow rabatowych na artykuly dla dzieci dwa czasopisma jedno w stylu Elle a drugie o dzieciach. Fajnie!

a ja nic nie dostałam:(((((

Odnośnik do komentarza

jola22
Hej kobietki.

I ja sie witam........jeszcze w Ladku (goraco jak cholera).
Bylam dzis na warzeniu Julci......i warzy 6570 - przytyla od 22 lipca tylko 500 gram, ale w przychodni powiedzieli ze jest ok.
Julcia coraz wiecej przesypia w nocy - bo np. dzos w nocy spala od 22 do 6 rano.
Tesknie za wami.
Sle buziaki.:36_3_14:

my tez teskimy :kitty_l:
najwazniejsze ze juleczka tyje w normie , buziaki

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ewciaa
mama2

teraz przytyłas? niemozliwe jak tak malo jesz, moze z waga cos nie tak?

sama nie wiem czy mało jem, raczej normalnie śniadanie małe troszke obiadi kolacje, ale mało pije wody i to chyba wszytsko psuje....i je lody codziennie jednego...ale od wczoraj postanowiłam ćwiczyć bo każdy mi mówi że starsznie przytyłam a byłam taka chudziutka jako panna
A tym wszystkim co Ci tak truja nad uchem to powiedz niech patrza na siebie!!!! Bezczelni. Jestes sliczna czy wazysz mniej czy wiecej i to z zazdrosci pewnie, bo Ci co gadaja to pewnie jakies krogulce (przynajmniej z charakteru :-)))!!!!

to mówią faceci (wójkowi) że straszny mam brzuch a sami mają brzuchy od piwka...ale ja bronić się umiem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...