Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
witaj kamka :)

z 11 maja to chyba nie mamy żadnego bąbla, z 10 i 12 owszem.

ja póki co mam tylko Szymcia

Ale przystojniak z Twojego synka:)
A co "mówią" Wasze maluszki?
Mój Nikoś zaczął parę dni temu mówic "fuu" kiedy ma kupę i go przewijam,a dziś pierwszy raz powiedział "sii" na żelazko gdy prasowałam:)
A tak to standardowe: mama, tata,baba,papa,am am i cycy :D

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

kamka88
Witajcie!
Rozkręcam się na tym forum i napewno zostanę na dłużej:) Dołączam do Was, mój synek-Nikoś urodził się 11 maja 2009 r. Napewno będzie o czym klikac;) Czy Wasze dzieci mają rodzeństwo? Ja mam prawie 4-letnią córkę-Zuzię:)

Kamka witaj i rozgość się :)
Mój Kubulec na razie jedynak i w najbliższym czasie raczej się to nie zmieni, bo rodzice skonani :) Może jak do przedszkola pójdzie, to zaczniemy myśleć :)

Odnośnik do komentarza

kamka88
lutka
witaj kamka :)

z 11 maja to chyba nie mamy żadnego bąbla, z 10 i 12 owszem.

ja póki co mam tylko Szymcia

Ale przystojniak z Twojego synka:)
A co "mówią" Wasze maluszki?
Mój Nikoś zaczął parę dni temu mówic "fuu" kiedy ma kupę i go przewijam,a dziś pierwszy raz powiedział "sii" na żelazko gdy prasowałam:)
A tak to standardowe: mama, tata,baba,papa,am am i cycy :D

Kuba to samo: tata, baba, papa, na mamę się zawziął i nie mówi paskudnik :)
Oprócz tego na widok auta robi: brrrrr plując się przy tym okrutnie, udaje kurę, kaczkę, prawie wychodzi mu naśladowanie psa (coś na kształt "au") i to chyba tyle na razie :)

Odnośnik do komentarza

kamka88
gunia43
Witam wtorkowo! Od wczoraj o 10.00 nie ma juz biegunki:36_7_8::36_7_8::36_7_8: Teraz Maksik musi jeszcze dojsc sdo siebie, bo strasznie jest slaby, raczki i stopki lodpwate i nie ma na nic sily.

Witaj!
A co mu było? Rotawirus czy coś? Mój miał w marcu prawdopodobnie tego rota. ,kiepska sprawa:/

Kuba na razie, odpukać, nie chorował w ogóle. No oprócz trzydniówki.
Ale od września idzie do żłobka, więc coś czuję, że może się to zmienić :/

Odnośnik do komentarza

Melduje sie wzorowo. U nas wczoraj w nocy nieciekaweie. Maksik zygal w nocy 5 razy z rzedu jak kot, ale potem juz bylo ok i zasal. Spalam z nim cala noc, bo sie balam. Kurcze wszystko do prania, tak chlustalo - maksika lozeczko, nasze lozko, dywan... Ech!!!!
To chyba z tego upalu cos nie tak mu sie strawilo. Zwymiotowal cale mleko wieczorne plus jakies resztki marchewki z obiadu. Biedulek maly. Dzisiaj juz bylo ok, ale spac nie umie. caly czas sie przebudza i trzeba przy nim byc. Mysle, ze to przez soki albo owoce. W tym upale wsyzstko sie w zoladku mu ukisilo....

Odnośnik do komentarza

kamka88
Witaj Isabela:)
Wątek podupada-to fakt,trzeba to naprawic;)
Może napiszmy o nowych umiejętnościach naszych maluchów?
Mój Nikoś ostatnio stał się zazdrosny o swoją siostrę,gdy tylko wezmę ja na kolana mały zaczyna krzyczec i... gryzie ją w nogę:D

Kamka, ogolny upada bo mamy blizniaczy watek na priv, tylko dla nas i przez nas czytany :) - a tam az wrze :)
Mia jest gwiazda w domu wiec nie zazdosci nikomu. Ma mame i dwie siostry 19 i 17,5 letnie wiec prawie jak 3 mamy ;) ktore ja rozpieszczaja :)
najnowsza umiejetnoscia Mii jest bieganie od jednej do drugiej i glosne obcalowywanie nas :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Isa no i rysowanie
Młody pięknie stawia klocki (nie o kupach piszę :P), no i pomaga w pracach domowych (czyt. nasladuje). Dziś "zamiatał", praiwe codziennei odkurza swoim rózowym odkurzaczem, no i wyjmuje pranie z miski i czasm uda mu się je podac mamie.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie majowe Mamy,
moje słoneczko jest również letnio majowe.. dokładnie z 13 maja
ma na imie Weronika, jest jedynaczką póki co.. i raczej potrwa zanim dorobi się rodzeństwa, z umiejętności hojne rozdawanie buziaków.. nawet obcym:11_2_114:
i wyraz "lampa" tak sobie upodobała..

Ps. rany ile tu emotków do wyboru !!!

:36_1_68: Gdzie to słonko ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...