Skocz do zawartości
Forum

Elektroniczna niania


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak zapewne wiecie specjalnie dla was i innych rodziców powstał serwis Mama na Zakupach

Gorąco zapraszam was do działu nian abyście tam równiez napisały swoje opinie co do polecanych nian albo odradziły te ktorych nie warto.
Zróbmy razem coś pozytecznego dla innych- zastanawiających się co warto a czego nie warto kupować

elektroniczne nianie

Odnośnik do komentarza

Ja używam ELEKTRONICZNEJ NIANI ORAVA - 2 lata gwar PROMOCJA (allegro nr. 517629589)
sprawdza się na wyjazdach albo kiedy mam gości i malutka śpi przy zamkniętych drzwiach.
Dzięki niani czułam się też dużo spokojniej zasypiając na samym początku- każda nowa mama ma obawy, ze ie usłyszy dzieciątka, a niania jest dość głośna wie nie ma takiej opcji

http://suwaczki.maluchy.pl/li-24629.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-44645.png

Odnośnik do komentarza

blueewe
Mieszkamy z mężem w domu i pewnie przyda nam się niania elektroniczna. Jakiej marki bedzie odpowiednia? Jakich cen się spodziewać? Nie zależy mi na jakiś wariacjach z wideo, tylko na sprawdzonym sprzęcie.

erknij na wątek powyżej - tam opisałyśmy już nasze typy! :36_2_53:
A ceny, najlepiej wejść na allegro albo Mama na Zakupach - Masz tam zarówno recenzje jak i średnie ceny

Odnośnik do komentarza

w 100% popieram zakup niani. Ninka spi w swoim pokoju, a ja moge spokojnie spotykac sie z przyjaciolmi, rodzina, pracowac przy komputerze itp.
dziecko jest bezpieczne a ja spokojna.
prawda jest, ze slychac wtedy kazdy najmniejszy odglos. ale po tygodniu, dwoch nauczycie sie reagowac tylko na niektore dzwieki.
przy zakupie myslalam, ze monitor oddechu bedzie zbednym bajerem. niestety sie mylilam:( wg pediatrow Ninka jest zdrowa, a do tej pory zdarzaja jej sie bezdechy. nie wiem co bym zrobila bez tego urzadzenia. chyba caly czas czuwalabym przy lozeczku.

oczywiscie odwiedzajacy nas ludzie komentowali czasem, ze urzadzenie jest zbedne.
chcialabym by tak bylo.

zakupy dla dziecka trzeba przede wszystkim robic rozsadnie i powoli:) kazdy sklep, sprzedawca kusi nas niezbednymi:) gadzetami

http://tickerplayground.com/main/tickers/qe9gq5x5alron94f.png

http://s10.suwaczek.com/200901135064.png[

Odnośnik do komentarza

AliG
w 100% popieram zakup niani. Ninka spi w swoim pokoju, a ja moge spokojnie spotykac sie z przyjaciolmi, rodzina, pracowac przy komputerze itp.
dziecko jest bezpieczne a ja spokojna.
prawda jest, ze slychac wtedy kazdy najmniejszy odglos. ale po tygodniu, dwoch nauczycie sie reagowac tylko na niektore dzwieki.
przy zakupie myslalam, ze monitor oddechu bedzie zbednym bajerem. niestety sie mylilam:( wg pediatrow Ninka jest zdrowa, a do tej pory zdarzaja jej sie bezdechy. nie wiem co bym zrobila bez tego urzadzenia. chyba caly czas czuwalabym przy lozeczku.

oczywiscie odwiedzajacy nas ludzie komentowali czasem, ze urzadzenie jest zbedne.
chcialabym by tak bylo.

zakupy dla dziecka trzeba przede wszystkim robic rozsadnie i powoli:) kazdy sklep, sprzedawca kusi nas niezbednymi:) gadzetami

Zgadzam się z szanowna przedmówczynia w 100% :-)Mi też część osób mówila, ze niania to zbędny bajer, ale okazuje się, ze to rzecz bardzo potrzebna! Nie tylko na wyjazdach - ja w zasadzie używam codziennie, tym bardziej, ze mieszkamy w domu i pokój dzieciecy jest na górze. Nasza tez ma monitor oddechu i nawet mierzy temperature pomieszczenia, choć bez tego juz bym sie obeszła.. ale monitor + kamerka rzecz bardzo uzyteczna, naszą się też barddzo łatwo obsługuje, ma wyślwietacz LCD a nie psując sie i urywające pokrętła. Nie byłą niestety tania, ale jest warta swojej ceny, zreszta to produkt Jane :-) oni mają świetne rzeczy

Odnośnik do komentarza

Ja polecam nianię od pana "NORPEN007" z allegro.
W naszym niedużym domu piętrowym sprawdza się bardzo dobrze (mieszkamy z rodzicami misia i musieliśmy się trochę "rozlokować", na tyle, że często jeśli chcę coś robić nie mogę słyszeć Madzi w jej łóżeczku).
Kamera i mikrofon są dobrej jakości (kamera działa bardzo dobrze także w nocy), ekranik i głośniczek w odbiorniku również są dobre, do tego dochodzi możliwość podpięcia go do telewizora. Dzięki cyfrowemu oczyszczaniu audycji obraz i dźwięk są wyraźne. Co prawda zasięg mógłby być trochę większy, ale na moje potrzeby w zupełności wystarcza.
Tak czy inaczej polecam, nie było żadnych problemów z wysyłką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...