Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Monday1982 to bardzo przykre co Cię znowu spotkała, bardzo Ci współczuje, trzymaj się bądź silna. Super, że się nie poddajesz i że będziesz walczyć. Życzę Ci, żeby wszystko się udało.

Dziewczyny mam takie pytanko ile u was trwała pierwsza @??? U mnie to już 8 dzień a ja nadal plamie i nie mam pojęcia czy tak powinno być, normalnie @ u mnie trwa 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolcia122

Moniaaaa87 ja miałam 8 dni miesiaczke i chyba w związku z tym przesunęła mi się owulacja, 12dc a tu żadnych objawów..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

karolcia122 po zabiegu pierwsze cykle mogą być inne. Unormuje się z czasem. Także pewnie owu lekko spóźniona przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

karolcia122 ja też przed pierwszą@byłam u lekarza akurat w trakcie owulacji bezobjawowej,następnie kolejna@, wycelowaliśmy w dni płodne znów bez objawów (śmiejcie się ale za pomocą kalkulatora dni płodnych z netu...w dziewczynkę konkretnie)byłam pewna że nic nie będzie a tu patrz na suwaczek:):)Zmieniają się objawy,oni mnie brzuch nie bolał jak zawsze,nic nie wrażliwe piersi i super płodne:) A są jakieś testy owulacyjne,może spróbuj.

https://www.suwaczki.com/tickers/wnid9vvjxelfeepw.png]Tekst linka[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/ug379vvjmbbyuikr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja rowniez stracilam ciaze w 8tg. Minol juz miesiac. Jestem w trakcie pierwszej miesiaczki po zabiegu. Dwa tygodnie temu bylam u gin. I powiedzial ze wszystko jest ok. Zrobil jeszcze cytologie. Na wynik histo i na cytologie jeszcze czekam. Lekarz powiedzial ze w kolejna ciaze moge zajsc za 3 miesiace czyli od zabiegu. Nie rozumiem dlaczego. Przeciez powiedzial ze wszystko sie uregulowalo. Miesiaczke mam obfita. Poczekam jeszcze ma wyniki histo i cytologe ktore odbieram za kilka dni i jak bedzie wszystko ok to chciala bym zaczac juz starac sie o kolejna ciaze. Co o tym myslicie ? Czy ktoras z was by zaryzykowala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolcia122

Wisienko a jaki to kalkulator ? Liczyłas na podstawie swoich cykli sprzed poronienia? I ani śluzu nie miałaś, ani innych objawów owulacji a mimo to się udało ?:)

Justyna93 lekarze tak mówią asekuracyjnie o tych trzech miesiącach, żeby w razie kolejnego poronienia nie mieć pretensji ze za szybko pozwolili się starać. Ja jestem z tych które chcą zaryzykować, przecież nawet jakbym czekała te kilka nie miesiący to nie ma pewności ze znowu nie poronię..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam owu około 14dc po zabiegu, troszkę bolesną i z płodnym śluzem, gin potwierdził. Przyszła wcześniej niż normalnie, tak jakby ciało samo chciało czym prędzej :)
A teraz 6dc i powoli kończy mi się @, ale coś myślę że w tym cyklu będzie dłużej, bo normalnie powinnam już tylko lekko plamić, a jednak jest nadal krew. Myślę, że to nic złego.
Zrobiłam już termin u gina na 5.10 co do tej tarczycy. Będę już wtedy miała dni płodne, więc obyśmy szybko problem rozwiązali :)
Bąbelkowa a co u Ciebie? Jak się czujesz?

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

karolcia122 wpisałam w Google kalkulator owulacji,sprawdzałam w jakiś trzech kalkulatorkach w jednym była możliwość zaznaczenia czy celuję w dziewczynkę czy chłopca,zazwyczaj miałam 33 dniowe cykle,ale po zabiegu miałam jeden cykl 31 dni i tak też wpisałam w owe kalkulatory, dane mniej więcej się zgadzały wiec się zastosowałam:) Nie miałam objawów,śluzu nic,może przypadek ale się udało:) Nie chciałam się bawić w mierzenie temperatury i testy owulacyjne i fajnie bo nie musiałam. Mój mąż najpierw pukał się w głowę,że ojcem chrzestnym będzie Google ale po 3 testach pozytywnych przestał:) Miewałam przed wszystkim owulację ze wszystkimi objawami ale bywały też miesiące bez tego wszystkiego,może taka moja uroda.Nie jest to nic inwazyjnego wiec myślę że nie zaszkodzi spróbować,mi zależało na strzał w dziewczynkę,bo mam problem z chłopcami,czy się udało powiem po 04.10....:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaszłas w ciąże po pierwszej miesiączce ??? gdzie szukać tego kalkulatora pamietasz bo ja mam w telefonie taki kalendarzyk ale on tak dziwnie mi pokazuje .a jeszce nie dostałam @ jest dzisiaj 35 dzien od zabiegu, i zadnych objawów ze dostane okres czasmi od tygodnia pobolewa mnie brzuch jutro zrobir sobie test dla swietego spokoju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ściągnęłam sobie aplikację Mój Kalendarzyk z Google Play i owu wyliczyło mi idealnie przy pierwszej ciąży, zaszłam w pierwszym cyklu z tą apką :) do tej pory ciekawi mnie to, czy to było dzięki niej czy moim akrobacjom po przytulaniu :D
Wisienka to już niedługo, a masz jakieś przeczucia co do płci? :)

Dominik ♡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam ta samą aplikacje :) ale u nas jest problem z trafieniem w ten dzien bo mąż w delegacji pracuje nie trafialismy pół roku a przy ostatnim akurat mąż był w dzien owulacji i było trafione :) ale niestety sie nie udało donisić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz założyłam konto na Ovufriend, wydaje sie bardzo szczegółowym kalendarzem, zobaczymy czy ogarnie ten cykl po zabiegu. Narazie pokazuje owu tak samo jak moja apka.

Dominik ♡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Runa ja czekam tylko aż mi potwierdzi dziewczynkę.
Zaszłam po pierwszej@ jak pewnie znaczna część tutaj:)
Weszłam w swoje archiwum i mam,złoty strzał padł ze stronki t-time.pl/dni-plodne ale korzystałam z laptopa nie wiem jak będzie z czytelnością na komórce.
Dobrze że przyznałyście się do takich aplikacji bo w poprzednim poście to się już trochę tłumaczyć zaczęłam:) Ale ok:):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Halo Runa. U mnie narazie dobrze. Z utęsknieniem czekam na 4.10 aby wybrać wybrać do gina. Mam nadzieję ze babel sie pokaże bo jak mi to ciężko to widzę. Jednak JESTEM DOBREJ MYŚLI :) Poza tym w ten weekend wybieramy sie do PL. Niby 3 dni wolnego z czego takie troche ponad poltora wolnego wolnego ale musze sie odstresowac od zycia niemieckiego. Poza tym co jeszcze... A wrocilam od dzisiaj do pracy ;) Nawet mi zlecialo i ciężko ciężko mi napracowalam na szczęście ;) Co u Cb? Ogólnie czytam wpisy od dziewczyn i zastanawiam się cały czas co z Calineczka88? Miała jakies niepokojace wyniki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Wybaczcie za błędy jednak jak pisze na tel to czasami jakieś idiotyczne rzeczy mi wychodzą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bąbelkowa masz racje, bądź dobrej myśli, trzeba nam tutaj więcej dobrych wieści :) Gin Ci pozwolił pracować? Jeśli nie ma przeciwwskazań to fajnie, zajmiesz czymś myśli. A ja dopiero wczoraj wróciłam z Pl i teraz siedzę już w pracy. Szczerze, już po tygodniu urlopu chciałam wracać, nieudany jak nigdy, w tym spięcia z mężem, napłakałam się i z utęsknieniem czekałam na powrót do pracy :D Następny będzie na pewno nieprędko.
Trzymam kciuki na 4.10 za was dziewczyny, przyniescie nam same dobre wiadomości :)

Dominik ♡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Jak to stwierdził musimy spróbować. Jeśli będzie coś nie tak typu krwawienie, jakies bole itd to zobaczymy co dalej. Wiec w sumie moj umysl czyms innym sie zajmie niz tylko mysleniem "Czy jest dobrze?", "A moze jednak ta ciaza znowu nie jest udana?" Itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

Praca to dobra rzecz. Przynajmniej kilka godzin, gdy człowiek nie myśli co dalej. Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu i pewnie do samego porodu będę musiała pracować, aby się nie stresować aż tak.
Z dobrych wieści u mnie plamienia mniejsze. Wygląda ma taką końcówkę i mam nadzieję, że skończy się na dniach.
Calineczka ma chyba dziś wizytę z wynikami? Dowiemy się co i jak. Myślę, że gdyby to zagrażało ciąży, to wizytę by umówili jej wcześniej. Więc musi być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Mam pytanie. Czy będąc w ciazy któraś z was mierzyła sobie ciśnienie? Jakie jest dobre? Bo od kilku dni mierze i praktycznie ciągle takie samo czyli tak 100/110 na 60. Normalnie przez to oczy mi czasami sama lecą i mi obejdzie się bez drzemki. Jak gdzieś wyczytałam to nie może spaść do 90/60.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monday1982 bardzo mi przykro i ogromnie współczuję :(
jak porobisz badania to może znajdziesz przyczynę, oby coś pokazało, żebyś wiedziała jak z tym walczyć.

a ja Wam powiem, że wizytę mam dopiero za 2 tygodnie, nie umawiałam się od razu po teście, bo stwierdziliśmy z mężem, że co ma być to będzie i jeżeli coś to się tego nie ominie...
Ale oczywiście my wiemy, że wszystko będzie dobrze i przetrwamy 9 miesięcy i będziemy tulić nasze szczęście ;)

[url=https://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydgqe1774j.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

Bąbelkowa. Myślę, że to bardzo dobre ciśnienie. W ciąży bardzo na to uwagę zwracają. Jak raz miałam 130, to musiałam dwa tygodnie sprawdzać czy na pewno nie mam wysokiego ciśnienia. Codziennie. A potem już zawsze u lekarza miałam wyższe. Mnie wtedy położna powiedziała, że najlepiej ok 110 gdyby było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Od kilku dni sprawdzam codziennie i mam ciągle tak samo jak wyżej napisałam. Aż się bałam czy coś jest nie tak. Ale dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...