Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Bąbelkowa a czemu od razu zabieg a nie indukcja poronienia? Mniejsza ingerencja jest lepsza dla Ciebie i bardzo mozna zredukowac mozliwe powiklania.
Przyzylam 2 poronienia. W pierwszym po indukcji nic nie ruszylo i mialam zabieg- z psychocznego punkti widzenia jest lepszy bo jestes nieswiadoma tego co sie dzieje. Drugi raz ronilam teraz w lipcu. Zadzialala farmakologia- jednak.widok dzieciatka przesladuje mnoe do tej pory

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Karola88 powiedziałam to tak opcjonalnie. Obecnie nie nastawiam się ze moze byc zle. Nie chce nawet. Mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

To masz wizytę dzień po mnie Bąbelkowa. Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze. Alternatywnych opcji nie rozważamy nawet!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karola88 ja czasami zaglądam, a tak to najczęściej udziela się jeszcze Justi i Andzia. Pozostałe dziewczyny już raczej wcale. Bardzo Ci współczuję, że ponownie przeszłaś przez ten koszmar. Pozytywem jest jednak Twoja wiedza co do przyczyny poronień. Życzę Ci aby teraz wszystko szło już z górki. Dużo zdrówka!

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti super ze aż tyle badań porobilas. Szkoda tylko że to takie koszty. Zwłaszcza ten zabieg usunięcia polipa. No ale trzeba. Tak sobie gdybym, że może jakbyś po poronieniach miała czyszczenie to nie byłoby teraz kwestii polipa...
Koniecznie zbadaj jeszcze te mutacje w kierunku trombofilii. Ja robiłam to badanie w tym samym labie co Karola. Cena jak na ilość badań w pakiecie całkiem ok. Wyniki dostajesz zgodnie z preferencjami np mailowo. A to krwawienie teraz takie szybkie to też może być przez tego polipa wlasnie. Takie coś potrafi namieszać, koniecznie trzeba się go pozbyć.
Fajnie że się odzywasz. Ściskam Cię mocno!

http://fajnamama.pl/suwaczki/57dt7cw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

My w Katowicach w tym laboratorium badaliśmy płeć maluszka po zabiegu. Zdecydowaliśmy się pojechać samodzielnie i naprawdę wszystko wyglądało profesjonalnie. Panie miłe i to w taki sposób, że ani nie czułam się źle, że mi współczują, ani nie dlatego, że mają w nosie z jak smutnej przyczyny to jestem. Z wynikami zadzwonili jak tylko były. No i ceny naprawdę ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kattie kochana tak musze zbadac ta trombofilie i usunac polipa. Trudno to tylko pieniadze. Wole je wydac a miec dzieciatko :-) Tez mysle ze to krwawienie przez polipa, ale to jest normalny duzy @ az dziwne.
Szkoda tylko ze musze do pl jezdzic a nie zrobia mi tego wszystkiego tutaj.
Buziaki

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

niesia37 z ostatniej miesiączki to 8t4d(m. 25.07), ale na pierwszym usg wyszedł dzidziuś młodszy o dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Syl tak ja robilam, nawet strone albo dwoe dwie wczesniej polecalam zrobienie pakietu takich badan.
Mi wyszla mutacja mthfr oraz pal-1

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olqa

Hej dziewczyny.
Jestem tu pierwszy raz i jakoś wasze wpisy podniosły mnie na duchu.
Od 2 tyg. Plamilam. W 8 tc wyladowalam w szpitalu na 3 dni i wyszlam z niego z informacja, ze malenstwo ma sie dobrze. Przepisano mi dufaston 2x1 i scopolan. Niestety plamienie wrocilo i przerodzilo sie w krwawienie. poszlam na wczesniejsza wizyt do lekarza i stwierdzil ze moj skarb odszedl. :(( Wczoraj miałam zabieg (indukcja nic nie dala). Mojemu malenstwu serduszko przestalo bic prawdopodobnie w zeszlym tygodniu po wyjsciu zecszpitala. :((
Jest mi z tym bardzo zle. Staram się tłumaczyć sobie, że lepiej w tak niskiej ciąży niż później.że tak miało być. Choć ciężko chwilami.
Na szczęście maM już jednego cudownego synka, który wszystkie smutki zabija.
Marzę o rodzenstwie dla niego.
Lekarz stwierdził, że musze odczekac 3 cykle, ale ja bym chciala juz teraz, jak tylko sie lepiej poczuje. Jak myslicie?
Co do tarczycy...
Moja endokrynolog powiedziała, że do starania się o ciążę tsh nie moze byc wyzsze niz 2,5. Ja mam 1,8. U mnie wiekszym problemem jest anemia, z która całą poprzednia ciąże musiałam walczyć. No i teraz zastanawiam się jeszcze czy mój wiek 34 lata ma tu duże znaczenie. :(((
Epopeje napisałam. Mam po prostu mętlik w głowie...
Pozdrawiam was wszystkie. Trzymam kciuki za wasze kolejne 2 kreski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej! Mam chwilkę :) to nadrabiam... Niesia już mnie ochrzaniła to muszę coś skrobnąć. W domu jesteśmy od środy ale z racji tego, że jakoś na to drugie dziecko nie zdążyłam zaaranżować przestrzeni :P taki jakiś spokój miałam, że się zdąży... to teraz biegam, sprzątam szafy, komody, przekładam no i się zakopałam... a ładu brak, nadal.

Poldek ma na imię Leopold. Reakcje są różne :D
Waga 3100 długaśny na 53 czyli w porównaniu do siostry to okruszek :) Przy wypisze pediatra wspomniała o szmerach nad serduszkiem, które trzeba skontrolować za 2,3 tygodnie, nie martwię się na zapas, mam nadzieję, że wszystko się pozamyka jak należy. Poldek póki co wcina cycuszka a ja wcinam wszystko na co mam ochotę, problemów brak i chucham na to i dmucham oby tak zostało! Córcia zakochana w braciszku, całuje, głaszcze itd. Nie pozwala do niego podchodzić babciom i dziadziom... hm.
A mi brzuchol został i pępek nadal wystaje :P Mówię do męża, że będziemy mieć trzecie bo ja nadal jestem w ciąży!
Dobrze, że idzie zima.

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy przed porodem, przydały się! Za gratulacje i każde ciepłe słowo!
Mamy tutaj ostatnio spory przyrost dwóch kresek i z całego serca każdej z Was życzę abyście doczekały szczęśliwego finału.
Mimo początkowych wątpliwości, niecierpliwości, nerwów... itd. obserwuję, że wszystko dobrze u każdej z Was i tak sobie życzę czytać dalej Wasze historie, w optymistycznych nastrojach.

I kilka słów... Niesia!
Nie obiecuję, że będę mocno aktywna tutaj ale wiedz, że czytam codziennie i czekam na wiadomości od Ciebie, złość na Ciebie za tę panikę na starcie już mi przeszła :P Sama widzisz, że to ja miałam rację :) Dbaj o siebie. Poldek ucałowany od ciotki, za jakiś czas ucałujesz swoje szczęście.
Idę bo eksploduje mi cycuszek :P

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktrd8fww5ezw7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj ~Olqa
Ze smutkiem i stratą poradzisz sobie jak każda z nas, do tego potrzeba czasu, oklepane ale tak jest.
Ja też straciłam drugą ciążę i to prawda, że "łatwiej" jest gdy ma się już w domu choć jeden skarb, który daje siłę.
Większość z nas zaczęła starania po pierwszej @, takie jesteśmy niepokorne ;) Wcześniej pisałam, lekarze zalecają czas 3-6 miesięcy wg WHO bo tak...
Zdecydujesz sama, kiedy poczujesz się silna psychicznie, zacznij starania.
Anemia... nie pomogę, nie moja dziedzina zupełnie, znajdź dobrego specjalistę, który przeanalizuje Twoją dietę..?
I jeszcze wiek... mamy tu starsze mamuśki ;) Wcale nie jest źle z Twoim wiekiem no hej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktrd8fww5ezw7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamaminka moja córcia tez miala te szmery dobe po urodzeniu i po pieciu latach kontroli u kardiologa wkoncu sie zasklepila i juz nie trzeba robic eho serca ale ja dla świętego spokoju jeszcze raz zrobię :-) ps. Sliczny maluszek jeszcze raz gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Olqa bardzo ci współczuje straty, każda z nas tutaj to rozumie.Wiem co oznacza ten mętlik w głowie te pytania, żal, ból. Z dnia na dzień będzie lepiej na wszystko potrzeba czasu, sama sobie to tak tłumacze, ale fakt z dnia na dzień jest lepiej i tak jak pisze mamaminka większość z tego, co tu czytałam zaczęła się starać od razu to indywidualna sprawa i zależna od tego, jak się czujesz i czy nie ma wyraźnych przeciwwskazań. Ja osobiście zaczęłam się starać jak tylko usg. wyszło ok i lekarz powiedział że wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HasiaA

Olqa czas i dziecko w domu to cudowne lekarstwo. Mnie najbardziej w tej trudnej chwili pomógł właśnie syn. Tym bardziej, że karmiłam jeszcze piersią i miałam okazję go przytulać. Teraz to już typowy facet się zrobił!
mamaminka mojemu synowi szmery minęły dopiero po roku czasu. Także masz bardzo dobrą taktykę z tym, ze się nie martwisz na zapas. Lepiej cieszyć się tymi cudownymi początkami, bo za szybko mijają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olqa

Dzięki dziewczyny. Na prawdę wiele dla mnie znaczą wasze słowa i doświadczenie.
Jak czytam o Waszej walce o kolejne maluszki to cieplej mi na serduchu.
Troche z innej beczki teraz: Powiedzcie czy was brzuch też tak bolał po zabiegu od żołądka w dół? Pewnie to kwestia czasu, ale jestem sama z dzieckiem w domu bo mąż w pracy i nieco mi to doskwiera w opiece nad synkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olqa

Mamaminko mój synek też miał tę szmery. Po kontroli u lekarza kardiologia dziecięcego w wieku 6 m-cy okazało się że już po problemie.
Ciesz się dzieciątkiem. Wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Olqa
Mamaminko mój synek też miał tę szmery. Po kontroli u lekarza kardiologia dziecięcego w wieku 6 m-cy okazało się że już po problemie.
Ciesz się dzieciątkiem. Wszystko będzie dobrze!!!
witaj bardzo cie sciskam z czasem bedzie łatwiej :) mnie tez brzuch bolał do tygodnia po zabiegu byłam z tym u lekarza i mówił ze to normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamaminka czekałam na taki ''opis'' i się doczekałam :) Kochana cieszę się ,że złość na mnie ci przeszła:) LEOŚ piękne imię.
Obiecuję nie świrować na razie jestem nastawiona optymistycznie i niech tak zostanie ! Odzywaj się w miarę możliwości :) W końcu się ogarniesz z chałupą i do wiosny brzuszka nie będzie :) Ja teraz odliczam do wtorkowej wizyty .Dam znać. Przytulaj ,pieść i pielęgnuj leośka od cioci oczywiście też.

4 poronienia, 2 dzieci
http://fajnamama.pl/suwaczki/lepu48k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...