Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Mi gin powiedziała że tsh nie powinno być większe niz 2.5 jeżeli wyjdzie większe to zaprasza do ginekologa-endokrynolog .
Ja czekałam na @ po lyzeczkowaniu równe 35 dni. @ była bolesna i jest bardzo obfita jak nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izkaw

Witajcie,ja właśnie kończę swoją pierwszą @ po zabiegu. Dostałam ja dokładnie po 35dniach, trwała dokładnie 7dni. Planuję w tym cyklu się starać, może tym razem się uda.. nie chcę czekać kilku miesięcy, bo nikt mi nie da gwarancji ze wtedy się uda do końca. Widzę po Was, że niektóre z Was szybko zaszły po zabiegu i juz macie za sobą te ryzykowne tygodnie, oby tak dalej wierze ze Wam się uda i ze nam pozostałym tez i w tym 2017 będziemy świeżo upieczonymi mamuskami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarejestrowałam się :)
Niesia a tą prolaktyne to robi się w określonym dc?
Myślę, że zaczekam do wizyty u gina i zobacze co powie..dobrze, że chociaż @ są co 28dni.
Spokojnego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Poronilam w 8 tygodniu ciąży (puste jajo plodowe). Jestem 12 dni po zabiegu, nie krwawie praktycznie od samego początku troszkę pobolewały mnie jajniki teraz jest wszystko dobrze. I mam do was pytanie kiedy zaczynalyscie starania o dziecko? Czuję się dobrze fizycznie i psychicznie wiadomo są dni gdzie sobie poplacze ale może są tutaj wśród was dziewczyny które zdecydowały się o szybkie starania? W najbliższy poniedziałek mam lekarza ale chciałam tu napisać bo wiadomo nikt mnie nie zrozumie tak jak wy tutaj :) z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej

ja zabieg miałam w 11 tygodniu dziecko umarło w 8.
Po przeczytaniu wielu wypowiedzi dziewczyn starania zaczynam po pierwszej miesiączce i tak też zalecił mój lekarz. Co jest nam pisane to i tak się wydarzy .

Trzymaj się z dnia na dzień jest co raz lepiej jeszcze będziemy szczęśliwe !!;)

Izek
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Poronilam w 8 tygodniu ciąży (puste jajo plodowe). Jestem 12 dni po zabiegu, nie krwawie praktycznie od samego początku troszkę pobolewały mnie jajniki teraz jest wszystko dobrze. I mam do was pytanie kiedy zaczynalyscie starania o dziecko? Czuję się dobrze fizycznie i psychicznie wiadomo są dni gdzie sobie poplacze ale może są tutaj wśród was dziewczyny które zdecydowały się o szybkie starania? W najbliższy poniedziałek mam lekarza ale chciałam tu napisać bo wiadomo nikt mnie nie zrozumie tak jak wy tutaj :) z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź pozdrawiam!

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3xzkr7q5zxpcx.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqtgf6cm6817gw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to po pierwszej wizycie, dwa tygodnie po zabiegu, gdy usłyszałam że jest wszystko ok i gin powiedzial ze po pierwszej @ mogę próbować stwierdziłam, że przed pierwszą możemy też spróbować co ma być będzie. Ja fizycznie czułam się ok a psychicznie wiadomo różnie to bywało i różnie to bywa do dnia dzisiejszego. I tak doczekałem się pierwszej @ i znowu będę się starać z naturą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ja właśnie dostałam tą @ po 29 dniach od zabiegu. Normalnie mam 31 -33 dniowe cykle więc można powiedzieć, że mnie zaskoczyła, ale w tym cyklu owulację miałam wcześniej, w 14 dc. Cieszyłabym się gdyby nie ta tarczyca... :]
Planowaliśmy starania w tym cyklu, jak myślicie, w 2 tygodnie uda się obniżyć z 4,1 do chociaż 2,5? Ja się w ogóle na tym nie znam, a dodatkowo jak mnie zasypią pojęciami po niemiecku to pewnie wyjdę od endo z jeszcze większym znakiem zapytania :D

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Izek
Ja miałam zabieg w 8 tyg był to 19.08 tego roku, więc minął mi miesiąc po zabiegu, lekarz każe czekać co najmniej 3 miechy, ja nie dostałam jeszcze @ w ten poniedziałek byłam u gina i stwierdził, że albo zbliża mi się okres albo będzie znowu ciąża... Ponad tydzień temu było zbliżenie nawalił nam sprzęt, a dzień później testy owu pokazały pozytyw "PIĘKNIE!" pomyślałam.... A w ten poniedziałek lekarz powiedział że jeśli przez 2 tygodnie nie pojawi się @ to znaczy że stał się cud... Dziś robiłam test i wyszła blada druga kreska...czekam dalej jeśli dalej nie będzie @ to idę na bete. To co mówi lekarz to jedno, a życie jest życiem jeśli mam być teraz w ciąży to widocznie tak ma być. Trzymam mocno kciuki za wszystkie przyszłe mamy z tego forum, skoro 12 latka rodzi to i my będziemy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/p19udqk3wbptaemf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monika2401 trzymam mocno kciuki oby to była ciąża :) cuda się zdarzają więc oby z tobą tak było :) powodzenia życzę i daj znać jak już się czegoś dowiesz! Ja też teraz będę próbować myślę, że jeśli dobrze się czuje nic nie krwawie to czemu nie może teraz a może za kilka miesięcy:) co ma być to będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monika2401 ja też zastanawiałam się czy nie próbować od razu, bo wizytę u gina miałam w trakcie owulacji i powiedział tak ładnie, że mój organizm chce już znów :) Ja się jednak uparłam do pierwszej @.
Ale jak jest się już gotowym psychicznie to moim zdaniem można od razu, no chyba, że ciąża była już duża... w każdym bądź razie po cichu gratuluję! :)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joannee
Niesia, napisz mi proszę na priv, do jakich lekarzy chodzisz w Toruniu :*

Dziewczyny, ja też jestem z Torunia. Chodzę do doktora Kipigrocha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, zaglada tu jeszcze ktos ze starej ekipy?
Beto doczytalam, ze znowu stracilas malenstwo :( strasznie mi przykro :(
A moze kolejna ciaze sprobowalabys prowadzic na heperynie? Moje ciaze tez bez zastrzykow obumieraja. Tez stracilam malenstwo w lipcu :(
Zaglada tu jeszcze Agusia, Justi, Sloneczko?
My od tego cyklu zaczelismy sie starac bo cos organizm po poronieniu nie mogl dojsc do siebie. Endo malo co przyrostalo- w 21dc mialam 4mm takze tego.. pecherzyki nie pekaly.
Teraz mialam cykl stymulowany clo i w 15dc dostalam pregnyl chociaz owu byla w sb lub niedziele (zastrzyk na poprawe pracy cialka zoltego). Z pt/sb wrocilysmy z urlopu (bylam z Julka i maama bo maz nie dostal uw) i mam nadzieje, ze sie wtrafilismy z przytulankiek sobotnim.
Teraz najgorsze jest to oczekiwanie. Ja z tych niecierpliwych i od wczoraj robie testy owu (tansze niz ciazowe:p) zeby zobaczyc kiedy pregnyl zniknie z organizmu a pojawi sie druga kreseczka w zwiazku z ciaza (staram sie myslec pozytywnie).
Pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti jeszcze sobie pomyslalam, ze moglabys zrobic badanoa na trombofiloe wrodzona bo mozesz miec jakies mutacje ktore powoduja, ze Malenstwa obumieraja.
Ja za to badanie placilam 330zl i tam robia 5 albo 6 mutacji.
Mi wyszlo, ze mam mthfr praz pal-1 i oba moga powodowac poronienia

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karola88 u mnie też te 2 mutacje wyszły. Również jestem na heparynie. Dodatkowo mam też encorton który hamuje odpowiedź immunologiczna. Pewnie do 16 tygodnia będę go brać. Też podejrzewam, że u Beti musi być jakiś problem, który można by było zniwelować odpowiednimi lekami. Byle się lekarzom chciało poszukać rozwiązania.

http://fajnamama.pl/suwaczki/57dt7cw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale lecicie z tematem jak burz weszłam od wczoraj a tu 5 nowych stron :)
Bardzo mi przykro nowo przybyłym, ale uwierzcie, że wszystko się w końcu ułoży :* jak zawsze trzymam kciuki za wszystkie ;)

a tym czasem cos na poprawę humoru, chciałam Wam się pochwalić moim drugim, dzisiejszym testem :D przesyłam pozytywną energię :D

monthly_2016_09/ciaza-zaraz-po-poronieniu_51142.jpg

monthly_2016_09/ciaza-zaraz-po-poronieniu_51143.jpg

[url=https://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydgqe1774j.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Hej. I niestety przetrwam gala dobrych nowin. Miałam wizytę. I co? I duże G... Jedynie co to pecherzyk mi do powiększa wraz z kuleczka w środku (no pamiętam jak to sie nazywa) jednak zarodka nadal brak. Wyniki hormonalne mam bardzo dobre. Nadal mam czekać gdyż albo ciaza rzwczywiacie jest jednak dużo młodsza niż wyliczenia od 1 dnia @ wskazują albo zarodek się nie rozwija. Kolejna wizyta mam za 2 tygodnia. Chyba że coś się sra ni przez ten czas i będę musiała lecieć do kliniki. Miłego dnia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bąbelkowa, doskonale Cię rozumiem. Nasze dzidziusie miały być w takim samym wieku....Może jednak jest jeszcze u Ciebie szansa, może faktycznie ciąża jest o wiele młodsza.Najgorsze jest to czekanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bąbelkowa

Jak to mi lekarz powiedział że względu na moje dług i nieregularne cykle ovu musiała być później niż wyliczenia wskazuja. Pecherzyk z tym cialkiem (bo chyba tak to się nazywa) są ale zarodka nadal brak. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny czy któraś z Was robiła badania na zespół antyfosfolipidowy? Może orientuje się któraś z Was jaki jest koszt takich badań?
U mnie niestety też poronienie. 8 sierpień pozytywny test ciążowy, pierwsza wizyta 23 sierpień, wszystko w porządku, serduszko biło. 29 sierpień plamienie i szpital. Na usg doktorka stwierdziła, że wszystko w najlepszym porządku, dziecko żywe, serduszko 140/min a 4 godziny później już było po wszystkim. Z badania histo nic nie wyszło, przyczyna nieznana.
Co prawda podejrzewam, że to przez Cytomegalowirusa, bo wyszedł mi dodatni, do tego jeszcze grypa na początku ciąży.
Lekarz zalecił mi badania na zespół antyfosfolipidowy, jeśli to nie będzie to, zasugerował, że przyczyną może być nieprawidłowa budowa macicy.

Aniołek - 29.08.2016

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvwn158wv7sq7k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...