Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim:) Mam nadzieje,ze dobrze spedzilyscie sylwestra i ze Nowy Rok przyniesie tylko i wylacznie dobre wiesci!
ggosiu my nadal razem. Mathéo uparty jak oboje rodzice razem wzieci. Nie poddaje sie zadnej presji otoczenia (a wierzcie mi,ze takowej mam duzo z kazdej strony). Osobom,ktore dzwonia codziennie pytajac "czy juz cos" zaczelam odpowiadac,ze urodzil sie juz tydzien temu,czyzbym zapomniala wspomniec?:p

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To widzę HunnyBunny ze podobne poczucie humoru masz jak mój mąż, który na tego typu pytania odpowiedział że tak urodziłam i to bliźniaki. W dodatku poszła wiadomość dalej i jakie było moje zaskoczenie jak znajomi zaczęli do mnie dzwonić z gratulacjami .
Teraz to poważnie martwię się żeby nie przenosić, chce już rodzic,nawet dziś tym bardziej że dziś mój gin ma dyżur, a tu nic się nie dzieje no nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lalka zrelaksuj się dzisiaj i cały czas obserwuj w razie czego jedz do szpitala. Pamiętaj że nie możesz się stresować bo dzidzia czuje twój strach i zdenerwowanie. Wawania- dasz rade! Nie długo znowu będziesz mogła się przytulać i mam nadzieję,że tym razem się uda! U mnie okres też jest dziwny 4 i 5 dzień nic a dzisiaj znowu plamie oj dziwny też okres :). Ale wasze dzieciaki uparte :)ciekawe czy po mamie czy po tacie he tak im jest dobrze w brzuszku u mamy ze nie chcą wychodzić :) może chodzenie po schodach coś pomoże :)trzymajcie się dzielnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ggosia i hunnybunny już kiedyś pisałam ale dla pocieszenia słyszałam gdzieś że dzieci które rodzą się na początku roku są bardziej inteligentne :) wytrwałości i powodzenia :) Zawsze na wszystko co najpiękniejsze w życiu trzeba czekać...:)

WawAnia to dobrze że w końcu już jest @ i oby ten cykl był bardziej czytelny, byś po prostu nie myślała(choć w moim wykonaniu tak sie nie udało ale podobno to działa najlepiej :)) tylko korzystała z każdej chwili :)

Misia mam nadzieje ze szybko z @ wrócisz do normalnego trybu wiadomo musi to potrwać A co do rad to właśnie tak robię odpoczywam i w piżamie spędzam dzisiejszy dzień. Tej krwi było bardzo mało ale była... Lecz po przytulaniu i jeszcze mam żylaki, w pon koło 18 wizyta.

Zosiu jak Ty w Nowym Roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolorek123

Tez kiedys czytalam to forum regularnie jeszcze jak udzielaly sie starsze forumowiczki. Naprawde dawaly sobie fobre rady, podpowiadaly jakie badania zrobic, pomagaly zrozumiec wyniki badan. Min udzielaly sie bardzo madrymi wypowiedziami Bubs, PaniWalewska,Agusia,Magi,Gosia ,Beti,Gosia1974,Angell, Stokrotka i wiele innych madrych kobiet.
Teraz to co tutaj sie czyta to po chwili zniecheca. W kolko te same glupie pytania i odpowiedzi. Non stop robienie beta hcg i wyliczania dnia owu. Jak chcecie uzyskac madrych porad to zacznijcie czytac forum od pierwszych stron. Tam dowiedziecie sie madrych rzeczy a nie te dyrdymaly o ktorych teraz piszecie.
Otrzasnicie sie bo niektore z Was nie sa juz mlidymi siksami zeby wierzyc i udzielac sie wypisujac bzdury.
A juz najwiekszym turbo glupolem jest teraz Zosia. To chyba turbo glupek na tym forum.
Sorki ale musialam.
Pozdrawiam stare i bardzo madre forumowiczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kochane w nowym roku:)

Lalka pamietaj bez stresu... Odpoczywaj i obserwuj sie jesli sie powtorzy to jedz do szpitala sprawdzic przyczyne.
Ale jestem pewna ze jest wszystko ok :)
U mnie tez byly noworoczne przytulanki i to pierwsze od kad wiemy ze jestem w ciazy :D wczesniej pieszczoty byly ale do konkretow nie przechodzilismy ;) jakos mielismy obawy ale przerwa byla zdecydowabie za dluga hehe :) ale 1 co zrobilam po... To zajrzalam czy wszystko gra ;)

Wawania ja cie kochana prosze o jedno.. Nie doszukuj sie owulacji kochajcie sie poprostu z potrzeby. Napisalas ostatnio ze jesli twoja owy nie byla w jakis tam konkretny dzien to pozbiej juz nie bylo mozliwosci na zaplodnienie bo sie nie kochaliscie... Nie traktuj siebie i meza rzeczowo ze do owu trzeba a po owu to juz nie...my z mezem kozystalisny nawet dzien przed@ na przytulanie... Vo pozbiej wiadono celibat... Moze zdarzyc sie tez tak ze cujesz ze masz owu a wcale jej niema ze np bedzie dopiero za kilka dni a ty juz wtedy poprzestajesz na starankach.. Wiec samo z sievie mowi ze to jest mechabiczne kochana... Nie obraz sie ale ja to tak odbieram. Wiec kop w pupe w nowym roku i dzialaj od @ do terminu plabowanej @ a nie tylko do owu!!!:):)

Kolezanka ktora doczepila sie mnie i wawani ze zepsulysmy forum zycze szczesliwego nowego roku:)! A i zeby nie bylo ze jestes golo slowana to napisze o moim sluzie :D jest bialy a czasem przezroczysty i wodnisty:):)i wydaje mi sie ze osova pod roznymi nikami czepiajaca sie kazdej po kolei jest ciagle jedna i ta sama osoba ktora jest obrazoba na caly swiat ..:/ mimo to pozdrawiam :):)

Dwupaczki na finiszu wam zycze szybkich i bez bolesnych porodow:) oby maluszki w koncu mialy ochote wyjsc ze swoich ciasnych mieszkanek ;) czas na poznawanie sie po drugiej stronie brzuszka :)

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolorek123 ja ciebie tez goraco witan :) jak milo spotkac tu kogos tak samo glupiego jak sie jest samym :) w koncu sie doczekalam rownie glupiej badz nawet bardziej glupiej forumowiczki... Ojj czuje zagrozenie ze znalazl sie ktos jeszze glupszy ode mnie... Oj truno musze sie z tym pogodzic ... Ale uswiadonilas mnie wlasnie ze jeestes ciagle jedna i ta sama osoba:) ktora ma do mnie jakis problem .

A tak na powaznie to sluchaj moze mega glupolem jestes ty skoro w ten sposob wyrazasz sie o ludziach ktory nawet nieznasz...

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WawAnia

Zosia - zle zrozumialas moj wpis :) napisalam ze nie bylo szans na zaplodnienie, a nie ze nie bylo przytulanek :D te byly, a i owszem, tez korzystamy do ostatniego dnia przed @ bo pozniej celibat :D

W tym miesiacu wrzucam na luz. Chce sie zajac soba. Zaczac lepiej odżywiać, zadbac o swoja kondycje, przynajmniej nie bede sie nakrecac i myslec o dniach plodnych i owu :D będzie dobrze :)

Aa, no i żółwik - zepsulysmy forum, takie jestesmy zdolne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolorek123 jeśli czytasz dokładnie bzdury które piszemy to wybacz, że przeraziła mnie krew w 6 tyg ciąży i napisałam o tym w celu uzyskania rady. Tak szukałam informacji jeszcze w innych źródłach ale tu dziewczyny są doświadczone i na szczęście chętnie służą radą. Bo tak sobie myślę że o to właśnie chodzi na forum a nie na ocenianiu innych...

Zosiu dalej bardzo się boje i z niecierpliwością czekam na wizytę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WawAnia

Lalka, doskonale Cie rozumiem... gdy ja poczulam jak ze mnie 'leci', a potem zobaczylam spora ilosc krwi oszalalam z nerwow i plakalam jak oszalała... u Ciebir na szczęście to byla tylko kropla, moze jakies podraznione naczynko? Na pewno wszystko jest dobrze. Odpoczywaj i badz spokojna, bo nerwy nie pomagaja. W poniedziałek na wizycie na pewno dowiesz sie ze wszystko jest okej! Sciskam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WawAnia mam nadzieję że to naczynko, ostatnio na wizycie powiedział mi też że mam żylaki, mam nadzieję że pęcherzyk ładnie rośnie i jest bezpieczny. Aczkolwiek wiem że nie można żadnego krwawienia lekceważyć, to było jednorazowe rano, cały czas staram się odpoczywać i obserwuję siebie. Pozatym żaden lek tak nie pomoże jak psychiczne nastawienie i staram się myśleć pozytywnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie zostalam wspomniana wiec sie odzywam ;)
Faktycznie to nie jest juz to samo forum co jeszcze dwa miesiące temu...no coz wymienila sie "ekipa"... do nowych dziewczyn:
Mysle ze kolorek chodzilo o to ze poprzednia wspomniana przez nia ekipa tez sie starała tez zachodzila w ciaze i tez się wspierala ale....chyba nie byla azz tak..sama nie wiem jak to nazwać zeby nikogo nie urazić - tak "nakrecona". Mimo wwszystko ani starania ani ciaze nie byly na pierwszym miejscu. Bylo wsparcie ale nie na zasadziec"nie martw się następnym razem napewno sie uda" - bo wszystkie wiemy ze moze sie nie udax i następnym razem i przez wiele wiele cykli.

Moze to flatego ze bylysmy starsze? ;)
Dziewczyny: gosia74 Angel beti angel4 truskaffka i calavreszta poprzedniej ekipy - odezwijcie sie! :)
Zycze Powodzenia nowym forumowiczkom i czekam na "stare" :))))
A co u nas??
Hmm nie wiem jak się nazywam ;)
Blizniaki dokazuja i tosna na szczęście zdrowo! !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Nie wiem czy zaliczam się do starych forumowiczek, ale się odezwę; )
U nas w porządku, Marcinek kochane dziecko, gaworzy, niedługo sam siadzie i powiedział pierwsze nieświadome mama; D Mamy pół roku i dalej karmimy się piersią poza tym jemy wszystko inne; )
Magi ile ważą już Twoje skarby?
Aga jak córcia?
Słoneczko też się odezwij.
Ina, Karola, Myszeczka i inne mamy dajcie znac co u Was.
Olcia i Beti też się odezwijcie kochane.
A tak poza tym to również życzę wszystkiego co najlepsze i szybkiego rozwiązania!!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5ei6ibpnmb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boże dziewczyny czy Wy nie rozumiecie tego,ze każdy jest inny?? Każdy ma inne rozumowanie?? Niektórzy przejmują się czymś,co dla drugiego człowieka okaże się błachostką! Niech każdy patrzy na siebie a odrazu przyjemniej bedzie na forum. Doprowadzicie do tego,ze już nikt nie bedzie tutaj zagladał bo się bedzie bał cokolwieg napisać!! I kobiety które bedą miały problem nie bedą miały się do kogo zgłosic bo tutaj nikogo nie bedzie. Może ,,stare forumowiczki,,były mądrzejsze od nas?? Jesli tak to piszcie z tymi ,,głupszymi,, a moze my się nauczymy tej mądrosci... Lalka ma racje! Jest 6 tyg ciąży i krew w ciąży to jest błachoska dla Was?? No prosze Was.... A co dla niektórych znaczy pocieszenie?? Bo my ,,nowe,, tego nie wiemy. Nie wiemy jak pocieszyc inne koleżanki,którym sie nie udaje zajsc w ciąże. To napiszcie jakieś wzkasówki dla nas co w takiej sytuacji powinnismy napisać.
Miłego wieczorku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chciałam sie ustosunkowac do tego co napisano- fakt, z mohego punktu widzenia forum troche zmienilo się ale ja nie doszukuje sie winy w konkretnych osobach. Po prostu berlo przejęły po nas kolejne kolezanki, taka kolej rzeczy. Przede mną tez bylo kilka osób i one tez pewnie czytamy nasze wpisy i dziwily się ile mozna pisac o sluzach i tempce :) podczas gdy same pisaly o tym wcześniej. Wiadomo, ze potem przychodzi czas ciazy i ten slyz nas nie interesuje, potem rodzi sie dziecko i juz te newsy o bólu pleców i rzygawkach tez nas mniej obchodzą:) swego czasu bylo fajnie bo bylo wszystkiego po trochu. Teraz stare forumowiczki sie wycofaly i dominują te najnowsze dziewczyny no ale widocznie tak musi być. Ja juz nie piszę bo nie mam co pisac, czytam juz tez co kilka dni ale wszystkim bardzo mocno kibicuje. W Nowym Roku zycze wszystkiego dobrego :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relggu1r56mu5jpr.png

Julek :* 23 tc, kochamy Cię Aniołku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczęłam się zastanawiać czy może zrobić nowe forum, również z tematem ciąża po poronieniu ale dla wszystkich :)
Nie ma co nas dzielić na stare i nowe bo każda z nas przeżyła osobistą tragedię. Stare forumowiczki dodają nadziei nowym, że wszystko jest możliwe choć oczywiście nieraz to kwestia czasu i odpowiednich badań. Każdy przecież może wejść na ich historie i również zobaczyć jak wspierały się w oczekiwaniu na dwie kreski a następnie dodawały sobie wiary na szczęśliwe 9mcy.
Jestem "nowa" również z przykrością do was dołączyłam, wolałabym mieć brzuch i czekać na marzec, ale życie sprawiło że jest inaczej. Udało się że po 2@jestem znów w ciąży, na usg był dopiero pęcherzyk a "nowe" dziewczyny dają mi wsparcie, "stare" szczęśliwie zajmują się dziećmi/mają zamiar urodzić w najbliższym czasie, dały mi nadzieję, która tuż po poronieniu jest bardzo ważna i bardzo za nią dziękuję :)
Proszę dziewczyny pozwólcie tu każdej być sobą i brać z tego forum to co najlepsze nie oceniając innych.
Pozdrawiam i jeszcze raz pomyślności w Nowym Roku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swego czasu udzielałam się tu regularnie i sprawiało mi to wielką ulgę i przyjemność. Dowiedziałam się od dziewczyn wielu mądrych rzeczy i żałuję, że ta atmosfera nie zdołała przetrwać. Szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu ciągle jedno i to samo... Czasami jak czytam wpisy nowych dziewczyn to robi mi się nie dobrze. Opisywanie swoich wydzielin jest lekko pisząc obleśne. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek tak obrazowo opisywano reakcje swoich orgsnizmów. Do tego ciągle pojawiają się te same pytania bo nikomu nie chce się zadać trudu żeby odszukać interesujących go informacji. A jak już widzę "cień cienia" to dostaję gęsiej skórki! Mam świadomość, że wszystko się zmieniło i nie mam pretensji, ale żałuje i to bardzo bo kiedyś chciało się tu zaglądać.

A teraz odpisuję :)
magi szybko ten czas leci, co? Pokaż maluchy...
Justi u nas też każdy tydzień przynosi coś nowego. Zuzia zaczęła głużyć, pięknie nawiązuje kontakt i uwielbia się śmiać. Główkę trzyma już całkiem długo i wysoko. Brakuje jej póki co koordynacji rączek i chociaż zaczęła je już złączać to kciuki ma ciągle zaciśnięte. Generalnie bardzo fajnie się rozwija, ale niestety jeszcze przez miesiąc nie wychodzi z pieluchy ze względu na bioderko.

Reszta dziewczyn - co u was?

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny ☺ to ja też się dołączę do dyskusji. Jak dołączyłam do forum to pamiętam dziewczyny które już teraz tutaj nie wyrażają. Przywitała mnie Agusia, Ina, Beti i jeszcze parę innych które teraz już są szczęśliwymi mamami ☺ Po poronieniu dziewczyny mnie ciepło przywitały i współczuły za to przywitanie serdeczne dziękuję dla Was ☺ Jak dwa miesiące później pokazałam 2 kreski to mam wrażenie że cieszyły się razem ze mną. Pamiętam jak z Beti razem prawie zaszły my w ciążę a jak ona straciła swoje maleństwo może to głupie ale nie umiałam się tutaj cieszyć z ciąży. Nigdy nie obserwowałam swojego cyklu wiec tematy śluzu i pasków owu to dla mnie temat o którym nie mam pojęcia i myślę że nie będę się w niego zgłębiać. Obecnie odzywam się jak mam coś mądrego do powiedzenia albo coś mnie wkur... No i wtedy jak wiem że ktoś miał coś co ja mam teraz i pisze do tej osoby co było dalej, ale żeby wiedzieć kto co miał i do kogo pisać w razie pytań to trzeba przestudiować kilkaset stron. Ina dziękuję bo Ciebie pytałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczynki. Widziałam, że parę z Was o mnie wspominalo... Jeśli chodzi o to co u mnie, to powiem Wam, ze nawet nie mam czasu myśleć o tym co się stało... Niestety mój tatko choruje na raka i teraz jest taki czas, kiedy naprawdę źle się czuje :( jestem przy nim cały czas.Mama pracuje i wróci 05.01. Chciałabym żeby ten rok był lepszy od poprzedniego... Wszystki w rękach Boga... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:* a jeśli chodzi o forum to ciesze się ze tutaj trafiłam,bo dziewczyny pomogły mi niesamowicie przy pierwszej stracie.Teraz jestem na Facebookowym forum i mogę szczerze powiedzieć, że dziewczyny są dla mnie jak siostry i nieraz mi pomogły-nie tylko jeśli chodzi o poronienie... Czasami obcy człowiek pomoże nam więcej niż ktoś bliski...
Mam nadzieje, ze nie będzie tutaj więcej zgrzytów ;*
każdej z Was życzę wszystkiego dobrego, dużo zdrówka,miłości i spełnienia marzeń w 2016 roku!

http://www.suwaczek.pl/cache/da7c5c37dc.png
* Aniołek 29.01.2015 :*
* Aniołek 17.12.2015 :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej kochane moje siostry :-) ciesze sie ze gdzies tam jestescie i ze pamietacie rowniez o mnie :-)
Agusia, Magi, Ina,Andzia ciesze sie bardzo ze u Was wszystko dobrze :-)
Andzia Ty juz niedlugo tez bedziesz tak zabiegana i zarobiona po pachy jak reszte naszych mamusiek :-) czekam na Twoje malenstwo :-)
Magi ciagle mysle o Tobie Leonie i Sarze i zastanawiam sie jak sobie radzisz.
Agusia Florcia juz taka duza a dopiero co razem bylysmy na samym koncu...Ina Twoj cukiereczek tez rosnie....ten czas tak pedzi a ja nadal bez brzucha :-(
Eh tych starszych forumowiczek chyba tylko mi i Gosi sie nie udalo :-(
Ja juz sie pogodzilam z tym ze nie jest mi pisane miec malenstwa wiec zostalo cieszyc mi sie Waszym :-)
Wchodze na forum codziennie ale szukam tylko Waszych wpisow bo tak naprawde tez uwazam ze to forum stracilo swoj watek.
Pozdrawiam Was kochane i dbajcie o siebie i oswoje skarby a Ty Andzia dbaj o brzuszek....teraz bylabym na Twoim etapie....
Szczesliwego Tego 2016 roku :-*

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...