Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Okropny bol
12 godzin temu, Gość DELIIICJA napisał:

Okropny ból- to mi tak samo wychodzi przy 10tc odstawienie. Uniknelas cukrzycy ciążowej? Jak sobie radziłaś z zachciankami na słodkie i nielegalne? 🤔

Niestety cukrzyca wyszla. Nie pamiętam dokładnie, ale na początku dieta byla, a pozniej insulina na dzien przed obiadem i stopniowo musiałam dokładać i doszla jeszcze nocna. Na początku plakalam z tego wszystkiego, ale da sie ogarnąć. Np po czekoladzie mi cukier nie rosl, nie wiem czemu, ktoras tu pisala ze po czekoladzie szybko rosnie i spada zaraz a ja mierzylam i pol h po i 5min i sprawdzalam 🙂 także spokonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Mario.... bardzo mi przykro z powodu pieska. Bruno model, super czapusia 🙂

Pikey, super ze juz mala dobrze po chorobie. To taki jakby bilans macie. U nas chyba na roczek cos takiego dopiero 🙂

my kończymy jutro kwarantanne już naszczescie, maksiu tez juz bije brawo, idzie nam chyba juz osmy zabek- gorna dwojka. Staje wszędzie gdzie sie da. Oczy musze miec wszędzie. Lobuz sie nie chce dawac przebierac, teraz mi sir budzi 2x w nocy i je butle. Jak pil z piersi to raz albo i sie zdarzało wcale. Ale jest kochany. Mysle ze w przyszlym roku staramy soe o drugie 🙂

Sonia a co U Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...