Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elena

Eve - mój lekarz zaleca mi właśnie acard wraz z heparyna (jedzcze tego nie stosowałam) i nie widzi przeciwskazań - wiem, że wiele dziewczyn tu tak miało. Czy Twój lekarz uzasadnił w takim razie, jak powinno się dobierać ta dawkę? 

Patka - pierwszy raz słyszę o tym LH, ja nigdy tego badania nie robiłam więc niestety nie pomogę. Jeśli coś Cię niepokoi to najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli tym bardziej na internecie nie ma żadnych wytycznych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Dziewczyny ja wiem ze nie mam zahamowań jeśli chodzi o bezpośredniość w wypowiedzi (chodź może czasem powinnam zachować nieco dla siebie ) to mimo to chciałam zapytać czy któraś z Was po zabiegu jak krwawila rodziła dziwne rzeczy wczoraj przeraziłam się widząc to "małe" 2cm coś było to płaskie białe z jakimiś naczynkami. Ale to co dzisiaj urodziłam to przebija wczorajsze "coś". Urodziłam jakby małe jajo wielkość jaja kurzego w rozmiarze M czerwono czarno białe coś twarde i dość ciężkie i nie mam pojęcia co to. Nie robiłam zdjęć. Ale jestem przerazona i glowkuje co to mogło być i nie mogę na nic wpaść ani nic wygoglować bo skrzep to na milion procent nie był. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
18 godzin temu, Fiolka87 napisał:

IMG_20201124_015604.jpg

Jesteście cudni 😘

pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Gość Sayuri napisał:

Dziewczyny ja wiem ze nie mam zahamowań jeśli chodzi o bezpośredniość w wypowiedzi (chodź może czasem powinnam zachować nieco dla siebie ) to mimo to chciałam zapytać czy któraś z Was po zabiegu jak krwawila rodziła dziwne rzeczy wczoraj przeraziłam się widząc to "małe" 2cm coś było to płaskie białe z jakimiś naczynkami. Ale to co dzisiaj urodziłam to przebija wczorajsze "coś". Urodziłam jakby małe jajo wielkość jaja kurzego w rozmiarze M czerwono czarno białe coś twarde i dość ciężkie i nie mam pojęcia co to. Nie robiłam zdjęć. Ale jestem przerazona i glowkuje co to mogło być i nie mogę na nic wpaść ani nic wygoglować bo skrzep to na milion procent nie był. 

Zerknij tutaj, może znajdziesz odpowiedź. 

https://www.forumginekologiczne.pl/forum/dziwna-tkanka-z-pochwy/watek/531617/4.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
3 godziny temu, Gość Elena napisał:

Eve - mój lekarz zaleca mi właśnie acard wraz z heparyna (jedzcze tego nie stosowałam) i nie widzi przeciwskazań - wiem, że wiele dziewczyn tu tak miało. Czy Twój lekarz uzasadnił w takim razie, jak powinno się dobierać ta dawkę? 

Właśnie wiem że tutaj praktycznie każda z dziewczyn bierze acard wraz z heparyna,  mi też tak poleciła genetyk z ktora miałam konsultacje. Właśnie on nie wie jaka dawka byłaby odpowiednią. Mam wizytę w grudniu może coś do tego czasu mi wyjaśni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość Sayuri napisał:

Aż mi się słabo zrobiło jak to przeczytałam. Może to jakaś torbiel/cysta i skoro z macicy się złuszczało endometrium to" jajo" nie miało się czego trzymać i wypadło. W sumie to już nikt nie będzie wiedział co to było. Dopóki sie nie odda tego do labo to nikt nie nie dowie. Można tylko domniemać. rozumiem że spłynęło rurami? Lekarz pewnie oleje sprawę. Zrobi usg po zakończeniu krwawienia i jak zwykle nic niepokojącego nie zobaczy. Ale Obyś trafiła na takiego, który się zainteresuje. 

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...