Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pikey

Kasik- dzieki, to my to znaczy przechodzimy wlasnie... 3 doba sie zaczyna... 39.4 najwyzsza jaka odnotowalam a teraz niedawno najpierw 36.8 a pol godz pozniej 37.9!

Ale juz widze ze chyli sie ku koncowi bo nie ma 39 z czyms tylko 37...

Eh.

Sayuri- nie wiem bo tu dziewczyny pisaly ze jesli masz te mutacje to w zadnym razie nie mozesz tego normalnego niezmetylowanego. I ze ten normalny wlasnie szkodzi, moze sie Fiolka albo MamaJulianka wypowiedza bo one maja.

Aeniolek- jest kilka firm tu co robia takie testy, patrzylam na ta co Ci podalam, tego o co Ci chodzi na pierwszy rzut oka nie widze,ale najwyzej do nich napisz, pamietam jak szukalam to bylo kilka labow wlasnie tak dzialajacych i w ok cenach- ja robilam caly panel tarczycowy za £65.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Pikey no u nas była bardzo wysoka temperatura, kładłam synka w samej pieluszce żeby go schładzać i zbijać temp i robiłam zimne okłady. Możesz patrzeć za uszkami czy nie zaczynają pojawiać się krostki. One są takie delikatne na samym poczatku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86

Kasik masz dzisiaj wizytę? dobrze pamiętam? czekam na informację 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Kasik- dzieki, chyba kilka krostek takich ciut ciut rzeczywiscie widze, a od czego one? Dzis temp juz calkiem normalna, 😁

No wlasnie- kiedy wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Pikey one własnie wskazują, że macie 3 dniowke za sobą 😉 wysypie trochę pewnie na klatce piersiowej i dalej ale nie swędzi ani nic, nic się z nią nie robi. Zejdzie w ciągu 2 dni sama 🙂

Ja właśnie jestem po wizycie, Synuś (potwierdzone 😍) zdrowy 💓 Wszystko dobrze, malutki waży 161g 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
W dniu 18/11/2020 o 9:24 PM, Gość Sayuri napisał:

Właśnie wróciłam do domu i doszlo do mnie że nie zapisano mi żadnego antybiotyku teraz, za pierwszym i drugim razem miałam zapisany Agumentin a teraz nic żadnej informacji co mam brać. 

Tez nie dostalam, a za 3 dni wróciłam z silnym krwawieniem i dostałam wtedy antybiotyk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
W dniu 18/11/2020 o 10:08 PM, Gość Basia37 napisał:

Ku pokrzepieniu staraczkom.. jakiś czas mnie tu nie było ale melduje ze wczoraj na świat przyszedł moj syn Piotr z waga 4200 i 61 cm w 39 tc przez cc bo mimo indukcji lub przez nią ułożył się poprzecznie:) 

Trzymam kciuki za wszystkie was dziewczyny, tymczasem lecę karmic moj wyczekany, wymarzony skarb 😘

Gratuluję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86
11 minut temu, Gość Kasik napisał:

Pikey one własnie wskazują, że macie 3 dniowke za sobą 😉 wysypie trochę pewnie na klatce piersiowej i dalej ale nie swędzi ani nic, nic się z nią nie robi. Zejdzie w ciągu 2 dni sama 🙂

Ja właśnie jestem po wizycie, Synuś (potwierdzone 😍) zdrowy 💓 Wszystko dobrze, malutki waży 161g 🥰

Kasik cudowne wieści 😘 ja w poniedziałek mam połówkowe ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate

Cześć dziewczyny. Potrzebuję waszego pocieszenia. 😔 Jestem obecnie w trzeciej ciąży, poprzednie poronione. Mam mutację mthfr hetero i pai1 homo. Biorę od pozytywnego testu acard 50, letrox 50 i heparynę 0.4, do tego luteina. Byłam wczoraj na pierwszym usg (chyba 7 tydzień, różnie lekarz mówił), i chyba znów wszystko źle. Lekarz powiedział, że pęcherzyk ciążowy jest spłaszczony, że zarodek jest, ale serce bije mu bardzo powoli, do tego nie uwidocznił pęcherzyka żółtkowego. Powiedział, że nic z tego nie będzie. Czy ktoś tak miał i było jednak wszystko dobrze? Nie mam żadnego zdjęcia, ani wymiarów zarodka i jaja, nie wiem też jakie dokładnie było tetno, nic mi nie powiedział. Jutro idę na wizytę do innego specjalisty. Co Wy na to? 😔😔😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Kasik- 😍 uf, to juz za nami, do 4 nie spalismy.... 🙄

I kolejny synus 😁

Mamusia pewnie sie bardzo cieszy 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Smutek86 już połówkowe u Ciebie, a dopiero co pisałaś, że w ciąży jesteś 😍 ja idę na połówkowe 9.12. I wydaje mi się czasami że czuję już jakieś poruszenie w brzuszku 🙂 narazie od czasu do czasu ale coś już czuje 😉

Pikey doskonale rozumiem bo mieliśmy w styczniu u synka tą 3 dniowke, pierwszy raz się z nią zetknęłam i nie wspominam dobrze 🤣 Tak to prawda, ciesze się bardzo, że wszystko jest dobrze 🥰  a że kolejny chłopiec.... Będzie pretekst na 3 dzidziusia 😉🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate.

Wysłałam niechcący jeszcze raz to samo. Wybaczcie. Wczoraj była wizyta. Mamy zarodek 3mm, ale bez tętna niestety. Pęcherzyk żółtkowy jest 3,8mm, po prostu lekarz poprzedni go nie widział. W ogóle chyba całkiem nic nie widział.  . 😔? 😔😔😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nota83
12 minut temu, Gość Kate. napisał:

Wysłałam niechcący jeszcze raz to samo. Wybaczcie. Wczoraj była wizyta. Mamy zarodek 3mm, ale bez tętna niestety. Pęcherzyk żółtkowy jest 3,8mm, po prostu lekarz poprzedni go nie widział. W ogóle chyba całkiem nic nie widział.  . 😔? 😔😔😔

A kiedy miałas ostatnią miesiączkę?

Ciąże można zobaczyć na etapie 6/7 t. Nalezy tez pamietać, że wszystko moze sie przesunąć o ok. 1 tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate.

😔😔😔😔 ostatnia miesiączka 29 września. Lekarz patrzył też color Dopplerem i żadnych przepływów krwi nie ma w zarodku nawet. Więc chyba już nic z tego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, jesteście niezawodne dlatego do Was piszę. Beta ze środy 4+4 i beta z dziś 4+6. 
Jeśli chodzi o zakres referencyjny labolatorium to mam niską bete ale grunt że rośnie. Czy jest się czym martwić czy beta jest ok?  

Beta 1.jpg

Beta 2.jpg

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nota83
37 minut temu, Gość Kate. napisał:

😔😔😔😔 ostatnia miesiączka 29 września. Lekarz patrzył też color Dopplerem i żadnych przepływów krwi nie ma w zarodku nawet. Więc chyba już nic z tego. 

😑😑 kiszka, 7tydzień powinno juz być serduszko, przetrzymają Cię jeszcze 1 tydzien aby sie upewnić czy zarodek nie począł sie poprostu później. Zrobiłabym jeszcze bete, dla pewności czy jest spadek, jaki wg poziom. 

Kochana, bardzo chciałabym Ci powiedzieć że jest ok. Co będzię to będzie ale życzę Ci dużo siły i mocno tulę 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja Zuzia jest urocza i jaki śmieszek 😍 ile już ma? 

Kate przy PAI-1 heparyna od owu konieczna bo zarodek źle się zagnieżdża. Mi dopiero wtedy udało się donosić. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
1 godzinę temu, Jusia napisał:

Dziewczyny, jesteście niezawodne dlatego do Was piszę. Beta ze środy 4+4 i beta z dziś 4+6. 
Jeśli chodzi o zakres referencyjny labolatorium to mam niską bete ale grunt że rośnie. Czy jest się czym martwić czy beta jest ok?  

Beta 1.jpg

Beta 2.jpg

Przyrost ponad 100% w ciągu dwóch dni więc super 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate.
56 minut temu, Fiolka87 napisał:

Nadzieja Zuzia jest urocza i jaki śmieszek 😍 ile już ma? 

Kate przy PAI-1 heparyna od owu konieczna bo zarodek źle się zagnieżdża. Mi dopiero wtedy udało się donosić. 

Biorę heparynę i acard od pozytywnego testu. I luteinę. I nadal niepowodzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Kasik- no pretekst doskonaly 😍

Mamy znajomego co celowal z zona w chlopca- 8 dziewczynek ma 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość Kate. napisał:

Biorę heparynę i acard od pozytywnego testu. I luteinę. I nadal niepowodzenie. 

Mi przy heparynie od testu też się nie udało. Teraz już wiem, że przy PAI-1 od testu to za późno bo zarodek na starcie ma problem z zagnieżdżeniem się a zagnieżdża się przed pozytywnym testem. Teraz zastrzyki miałam w dawce większej bo 0,6 od 2 dni po owu i mam Witka. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
2 godziny temu, Gość Pikey napisał:

Kasik- no pretekst doskonaly 😍

Mamy znajomego co celowal z zona w chlopca- 8 dziewczynek ma 🤣

Moja siostra jest w ciazy z trzecia dziewczynka 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
21 minut temu, Gość Kasik napisał:

Moja siostra jest w ciazy z trzecia dziewczynka 🤣

Haha 🤣

To jeszcze tylko 5😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...