Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja666
8 godzin temu, Gość Okropny bol napisał:

Nadzieja, zaczelam rozszerzac podobnie jak Ty, nie mial skończonych 6m. U nas w sumie juz je jajka, buraczki, rosołek 🙂

Po jakim czasie zaczęłaś. Dawać mięsko jajka itp? U nas narazie warzywa i owoce Mix robimy. I narazie mała nie siedzi samodzielnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario super, że tyle ząbków. U nas dalej dwa ale za to chodzimy 😊

A to moja Karolka z moim wnusiem tym dwa tygodnie starszym. Oboje już chodzą, bardzo często go pilnuje i czuję się jakbym miała bliźniaki 😆

Screenshot_20201031_214147_com.android.gallery3d.jpg

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
4 godziny temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Po jakim czasie zaczęłaś. Dawać mięsko jajka itp? U nas narazie warzywa i owoce Mix robimy. I narazie mała nie siedzi samodzielnie. 

Szybko zaczelam Kochana. 7 mial juz na pewno, moj siedzi sam jak go posadze. Tak to tylko pelza i wstaje ale we wozku 😂 ale te zmiksowane ze słoika, teraz juz wcina z grudkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Jajko zaczelam jakos niedawno. Jajecznica i na twardo. Sama nie wiem czemu, jogurty naturalne daje jeszcze, chlebek z masełkiem no i owoce do reki 🙂 powoli musisz patrzeć czy sie krztusi czy jej gladko idzie jedzenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Dziewczyny, dzisiaj zaczęłam krwawić. Myślałam, że zemdleję jak zobaczyłam na papierze krew, a w toalecie skrzep. Mój Partner był w domu na szczęście. Gin kazała jechać do szpitala. Byłam pewna, że to koniec. Jednak na USG okazało się, że Maleństwo jest, bije mu serce (175 uderzeń), podejrzewali, że to mógł być jakiś krwiak. Mam teraz przez tydzień jak najwięcej leżeć. W poniedziałek wizyta u gin. Powiem Wam, że znowu morze łez dzisiaj wylałam, ale też pojawiła się ulga, choć nie wiem na jak długo. Czy któraś z Was miała może taką sytuację? Czy to się zdarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Cudak miesiąc temu byłam w szpitalu nagle rano zaczęłam krwawić też był skrzep. Tak jednorazowo potem już czysto. Nie wiem co to było. Lekarz też nie wie. Minął miesiąc sytuacja się nie powtórzyła, chodzę normalnie do pracy. Właśnie cały brzuch mi skacze tak kopie. Trzymam kciuki za Was. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mako

Dziewczyny, na jakim poziomie powinna utrzymywać się prolaktyna żeby było ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Mako, każde labo ma swoje normy, a prolaktyna musi się w nich mieścić, aby było dobrze. Nie ma uniwersalnego przedziału dla wszystkich.

Szcześciara09 - dajesz mi nadzieję, oby u mnie też bylo dobrze! Dziękuję Ci bardzo!!!!! ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

Trudno mi wrócić tutaj do każdej wypowiedzi. Ale chciałam zapytać  czy komuś z was udało się zajść w ciąże zaraz po poronieniu w tym samym jakby cyklu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
2 godziny temu, Gość Majka napisał:

Trudno mi wrócić tutaj do każdej wypowiedzi. Ale chciałam zapytać  czy komuś z was udało się zajść w ciąże zaraz po poronieniu w tym samym jakby cyklu? 

Majka- duzo tu dziewczyn tak zaszlo i donosilo szczesliwie. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nota83
4 godziny temu, Gość Majka napisał:

Mi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aeniolek

Ja wlasnie próbuje...dziś 14 dzień po poronieniu samoistnym. Robię testu owu ale poki co negatywne. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

Bo wiecie co poroniłam w październiku i byłam na usg i już miałam owulacje i dobre endometrium i myśle czy to możliwe zajść tak szybko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Soniamalutka jakie słodziaki ❤️❤️Fajnie że tak razem się chowają będą mieć więź napewno .Cudak wypoczywaj i oszczędzaj się ,będzie dobrze napewno 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mała

Cześć 

Nie wiem jak zacząć.

Staramy się o 3 dziecko.

14 października poroniłam w 6 tygodniu samoistnie oczyszczenie. Nie byłam pewna bo to było 2 dni po terminie ja powinnam dostać miesiączki, więc wybrałam się do ginekologa 28 bo długo miałam plamienia. I się dowiedziałam że niestety. Zatkało mnie nie spytałam o nic. Jedynie sama lekarka po usg mi powiedziała że jest wszystko ok i mogę dalej próbować.

Nie czekaliśmy długo bo to ostatni dzwonek jeśli chcę dzidzia.

Dziś dostałam znów plamienia  jestem załamana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aeniolek
2 godziny temu, Gość Mała napisał:

Cześć 

Nie wiem jak zacząć.

Staramy się o 3 dziecko.

14 października poroniłam w 6 tygodniu samoistnie oczyszczenie. Nie byłam pewna bo to było 2 dni po terminie ja powinnam dostać miesiączki, więc wybrałam się do ginekologa 28 bo długo miałam plamienia. I się dowiedziałam że niestety. Zatkało mnie nie spytałam o nic. Jedynie sama lekarka po usg mi powiedziała że jest wszystko ok i mogę dalej próbować.

Nie czekaliśmy długo bo to ostatni dzwonek jeśli chcę dzidzia.

Dziś dostałam znów plamienia  jestem załamana. 

Hej. Witaj w klubie. Też się staram o 3 dziecko ale poroniłam 2 razy. Ostatnio w polowie października samoistne...nie wiem czy wszystko ok bo nie mam jak iść na kontrolę ale wydaje się że tak i próbuje od nowa. Natomiast testy owulacyjne pokazują ze owulacji brak...chciałabym iść na usg żeby sprawdzić :(. Ale tu gdzie mieszkam nie ma szans...a skąd może brać się to plamienie?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mała
Godzinę temu, Gość aeniolek napisał:

Hej. Witaj w klubie. Też się staram o 3 dziecko ale poroniłam 2 razy. Ostatnio w polowie października samoistne...nie wiem czy wszystko ok bo nie mam jak iść na kontrolę ale wydaje się że tak i próbuje od nowa. Natomiast testy owulacyjne pokazują ze owulacji brak...chciałabym iść na usg żeby sprawdzić :(. Ale tu gdzie mieszkam nie ma szans...a skąd może brać się to plamienie?? 

Nie wiem:(

Ja pierwszy raz poroniłam 

Pani dr powiedziała że wszystko ok.Po 3 dniach od zbliżenia dostałam znów te plamienia.

Nie wiem czy to wina wieku czy co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Mario1 - dziękuję Ci bardzo, cieszę się, ze chrzciny się udały. I nawet jak Bruno broi to wygląda nadal jak aniołek! 🙂 i jakie on ma oczy! 🙂
Kasik - jak się czujesz?
Fiolka87 - już się rozglądam za tym detektorem tętna (kupię po 12 tygodniu), dziękuję za naświetlenie mi tematu! ❤️ kupiłaś tą chustę? Zdecydowałaś się?
Niecierpliwa - masz wizytę jutro, prawda? Mocno trzymam kciuki i już wcześniej chciałam napisać, że ja też umówiłam się na prenatalne (prywatnie) w zeszły poniedziałek i również zdecydowałam się na datę 25/11 - to będzie nasz 12+2! Musimy dotrwać!!! Mam nadzieję, że lepiej się czujesz? 
smutek86 - trzymam mocno kciuki za wizytę, ja też non stop w toalecie.
Jusia - byłaś już u lekarza? Co Ci powiedział?
Sayuri - mocno trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze!!!
monia_franiu - chciałam już wcześniej pisać... Co się okazało? Wiesz już coś? Lepiej się czujesz? Co powiedzieli lekarze? Naprawdę to musi być ciężkie, takie objawy, przy dwójce maluchów! Jesteś super dzielna! 
aeniolek - trzymam kciuki za starania! Ja poczułam mocne ukłucie w lewym jajniku podczas powrotu od znajomych, a następnego dnia rano test owu pokazywał, że się zaczyna powoli, więc może warto być wyczulonym też na to co organizm podpowiada. I ja też mierzyłam temperaturę i robiłam wykresy. Polecam!
Aga398 - wszystko dobrze? Kasia wróciła do domu? To coś poważnego? Mam nadzieję, że nie.

Jak wiecie, w sobotę myślałam, że jest już po wszystkim i to były straszne godziny, ale jak się okazało wszystko dobrze się skończyło. Dzisiaj byłam u mojej gin na kontroli (9+1), żeby sprawdzić co się dzieje. I nie widać na USG, żeby coś było źle, albo żeby kosmówka się odklejała (czego się bałam). Ale mam odpoczywać. Pęcherzyk rośnie, Maleństwo rośnie - w ciągu 7 dni urosło z 1.6cm do prawie 2.5cm. Mam nadzieję, że tak już zostanie. Obecnie plamię na brunatno, ale jest to jeszcze po tym co się stało w sobotę. Moje koleżanki nie miały nigdy takich kłopotów, ale moja gin powiedziała, że krwawienia zdarzają się często w ciąży i wcale nie muszą oznaczać, że coś się bardzo złego dzieje, ale zawsze trzeba to sprawdzić.

Witajcie nowe dziewczyny, tak jak stałe bywalczynie piszą, to forum ma magiczną moc i bardzo dużo osób po poronieniu zachodzi w normalną ciąże tutaj, czego i Wam życzę! Ja zaszłam w ciążę po pierwszym okresie od zabiegu, a o straconą ciążę staraliśmy się ponad rok, więc był to dla nas szok.

Życzę Wam wszystkim dobrego tygodnia z jak najmniejszą ilością stresu! 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Cudak88 idziemy łeb w leb- teraz już musi być tylko dobrze! ❤️ Ja dziś coś słabo się czuje, ale możliwe że jest to spotęgowane pogoda- zawsze byłam wrażliwa na zmiany pogody, a patrząc jak szaro buro i ponuro jest na zewnątrz udziela mi się. 

Tak jutro wizyta- nie mogę się doczekać aż zobaczę moje Maleństwo :)) powiedzieliśmy rodzicom i rodzenstwu- ich radość dodała mi pewności siebie i chyba zaczynam się cieszyć :)) byle do drugiego trymestru żeby samopoczucie było lepsze i czekamy na czerwiec 😁😁

Dziewscyny mam pytanie, czy suplementujecie witaminę c? Ja zawsze w okresie jesienno zimowym suplementowalam się jakimś rutinoskorbinem bo mam tendencję do pekajacych naczynek w nosie i często leci mi krew. No i wlsnsie wczoraj i dzisiaj mi się puściła, dzisiaj dość mocno. Jutro zapytam mojej gin co o tym sądzi ale chciałabym poznać Wasze zdanie. PS myślałam żeby może zamiast kolejnych tabletek wspomagać się proszkiem z dzikiej róży- mama mi podała ostatnio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudak88 nie kupiłam jeszcze chusty bo się waha między chustą a nosidłem chustowym hybrydowym. Wiąże się jak chustę ale plecki dla dziecka są na stałe uszyte. Różnica cenowa duża bo za używana chustę zapłacę już od 100zl a za to nosidło od 300 wzwyż. 

Niecierpliwa ja brałam ale nie witaminę C typową tylko acerole w proszku z alliness. I to dawkę miałam 2g a później nawet 5g miałam brać z tego co pamiętam. Zalecenie ginekologa. Krew z nosa miałam przez całą ciążę, podobno to częste. Przy każdym smarkaniu czerwona chusteczka (a smarałam nom stop bo przez całą ciążę aż do teraz nam problem z zatokami 🤦‍♀️). Męczę  się z tym już tyle miesięcy. 

U nas wczoraj 9 tydzień stuknął. Witek jest taki Kochany. Ma dwie brody 😆 uśmiecha się jak go karmię albo jak się obudzi, ma taki dobry humorek wtedy 😁 do zacałowania. Wciąż jak na Niego patrzę to nie mogę uwierzyć, że Go mam w końcu ☺️

IMG_20201029_131928.jpg

IMG_20201102_154614.jpg

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudak88- wizytę mam za 2dni (w środę) więc czekam. Obecnie już 3 dbien czuję owu ale wczoraj tak mnie jajnik nawalał że ledwo chodziłam więc owu raczej przypadło na wczoraj. Ciekawe czy pyknie bk od kilku dni się staramy. 

Wczoraj się dowiedziałam, że bardzo  mi bliska siostra cioteczna męża jest w ciąży (drugie dziecko). Jak przysłała mi fotę na messengerze z dużym brzuchem (mimo że 16 tyd to brzuszek wygląda na 8 msc) to poczulam jakby mi ktoś w twarz dał. I było jedynie przez moje łzy "no żesz kur**a, dlaczego?" dlaczego ona mając problemy z jajnikami ma już drugą zdrową i bezobjawową ciążę a ja będąc zdrowa nie mam nic...ani dziecka ani ciąży.. ???! 

Z nerwowo nie mogłam zasnąć przez 3 h. 

Nie ma dnia żebym nie myślała o dziecku. Chciałam odpuścić, ale się nie da. Myślę 24/7.

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Cudak88 ale miałaś stresa.... Ja na zawał chyba bym zeszła... Cieszę się bardzo, że wszystko z dzidziusiem jest jednak dobrze i trzymam dalej kciuki. Kiedy idziesz na kolejną wizytę? Ja dzisiaj zaczęłam 15 tydzień, czuję się w zasadzie normalnie, jedynie to trochę nerwowa jestem, muszę nad tym zaczac panować żeby dzidziuś nie był później nerwusem 😉

Aga398 z małą dobrze??? Daj koniecznie znać... 

Dziewczyny te Wasze maluchy są do schrupania i zacałowania. 

Jusia twoja reakcja jest niestety normalną reakcja w sytuacji jak ktoś albo długo się stara albo stracił ciążę. Sama to przeszłam więc Cię rozumiem. 

Niecierpliwa też zastanawiam się właśnie nad witamina C. Ja mam właśnie acerole tylko że w tabletkach i nie wiem czy mogę brać. A nie wiecie dziewczyny czy można pić czerwona herbatę w ciąży? Jeden kubek dziennie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...