Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aeniolek
10 minut temu, Gość Pikey napisał:

Aeniolek- jak sie czujesz? Bylas jeszcze na jakims usg? Czy wizycie?

Hej..nie byłam. Zbadali będę jeszcze raz i wyszło poniżej 5 więc w tej sytuacji to dobrze...strach przed ciąża pozamaciczna był ogromny. Krwawiłam ok 5-6 dni. Obecnie wszystko wygląda jakby wróciło do normy. Kontynuuje euthyrox. Mama przysłała mi zestaw metylowanycy witamin dla kobiet w ciąży do 12 tyg. Codziennie zażywam kwas foliowy. I myślę że niedługo znowu spróbuję

..zamówiłam sobie pakiet badań po poronieniu z testdna. Powinien dotrzeć na początku przyszłego tyg. Chciałabym zrobic poziom progesteronu może zapytam o to moja pielegniarke która jest ludzka i zleca mi badania tsh. Jedno zlecenie czeka na mnie do powtórzenia za ok 1,5msc.

Poronienie policzylam jak miesiaczke, więc dziś 12dc.

Dziekuje za troskę 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aeniolek- super, znaczy w obecnej sytuacji to 'lepszy' wariant sie okazal. Dobrze ze trafilas na jakas normalna, moze tak jak mowisz zleci ten progresteron bo jego sie chyba w okreslonym momencie bada...

Ten kwas foliowy to tez matylowany masz? Solgar albo Swanson, ja kupuje na powerbody.co.uk albo na Amazonie. Bo taniej.

Ciesze sie ze sie dobrze czujesz i ze bedziecie probowac 😁

Trzymam kciuki 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aeniolek

Kwas mam zwykły z tesco...ale kupię ten który polecasz! Dziękuję!

Tak progesteron ok 20 dc. Muszę się wbić do tej pielęgniarki po weekendzie...może pomoże...naprawdę dużo nerwów mnie kosztował ten stan....teraz trochę odetchnęłam.

Ja jestem zadaniowiec. Mam być w zdrowej ciąży w tym roku i będę 😁.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Dziewczyny nasza mala Kasia w szpitalu. Trzymajcie kciuki zeby szybko wrocila do domu. Patunia trzymajcie sie, duzo drowka😙

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
10 godzin temu, Gość aeniolek napisał:

Kwas mam zwykły z tesco...ale kupię ten który polecasz! Dziękuję!

Tak progesteron ok 20 dc. Muszę się wbić do tej pielęgniarki po weekendzie...może pomoże...naprawdę dużo nerwów mnie kosztował ten stan....teraz trochę odetchnęłam.

Ja jestem zadaniowiec. Mam być w zdrowej ciąży w tym roku i będę 😁.

Chodzi o to zeby matylowany: Solacin, Folate, nie Folic Acid- tego nie mozna brac. Ja sie bardzo nie znam ale dziewczyny pisaly ze moze byc tak ze moze byc dziecko zdrowe z jednej ciazy, ale jesli masz te mutacje to nastepne niekoniecznie a niemetylowany jest szkodliwy.

Aga- no wlasnie: co sie Kasi stalo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia

Ja wczoraj kupiłam właśnie ten kwas foliowy metylowany firmy solgar. 

Kupię chyba jeszcze ta witaminę b12 bo też widzę że z firmy solgar jest o nazwie metylokobalamina, czy ktoś ta witaminę ma? Teraz na superpharm jest przecena za 65 zł z 95 zł. 

Widzę że dawka tej b12 w tabletce to 1000 µg, cała taka tabletkę można codziennie zjeść? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama Aniołka Olka

Mario1 u nas jakoś leci. Właśnie wychodzą nam 3 czwórki hurtem, a brakuje ostatniej dwójki 😅 zdrowi, a to jest teraz najważniejsze. U Was jak? Aa.. mąż ostatnio włączył piosenkę świąteczną 🤦 i tak się jej spodobała, że ciągle chce aby włączać i tańczy 😜 Wasz Bruno słodziak. W ogóle wszystkie nasze forumowe maluchy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Czy któraś z Was miała w ciąży kwiaka i się wchlonal bez żadnych negatywnych konsekwencji dla ciąży? Ja mam 2.5cm na 1cm krwiak. I boje sie bo nie miałam nigdy z czymś takim do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
2 godziny temu, Gość Pikey napisał:

Chodzi o to zeby matylowany: Solacin, Folate, nie Folic Acid- tego nie mozna brac. Ja sie bardzo nie znam ale dziewczyny pisaly ze moze byc tak ze moze byc dziecko zdrowe z jednej ciazy, ale jesli masz te mutacje to nastepne niekoniecznie a niemetylowany jest szkodliwy.

Aga- no wlasnie: co sie Kasi stalo?

A powiedz mi słyszałaś o kwasie actifolin 0.8? On jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość Sayuri napisał:

Czy któraś z Was miała w ciąży kwiaka i się wchlonal bez żadnych negatywnych konsekwencji dla ciąży? Ja mam 2.5cm na 1cm krwiak. I boje sie bo nie miałam nigdy z czymś takim do czynienia.

ja mialam, sam sie wchlonal, ale lezenie i odpoczywanie bylo od samego poczatku. Ja to w ogole w kazdej ciazy mialam krwiaka (3). Badz dobrej mysli, skoro nie jest bezposrednio przy dziecku to nie zagraza tak bardzo. Moj ostatni byl zlokalizowany na stycznej i niestety chyba on byl przyczyna straty. Ale masz leki i jak sie plamienie nie nasila to poogladaj filmy na netflixie i zajmij glowe czyms innym. Lez ile sie da i nie miej wyrzutow sumienia ze nieposprzatne i nieugotowane, dzidzia najwazniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Gość Eve napisał:

A powiedz mi słyszałaś o kwasie actifolin 0.8? On jest ok?

Eve tu masz poalczenie folianu i syntetycznego kwasu wiec jesli masz mthfr to niezalecane, lepiej kupic folian a syntetyczny odstawic bo i tak sie nie wchlonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Sabina, Pikey cos Patrycja na grupie pisala ze wysoka goraczka, zle wyniki moczu i crp😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
38 minut temu, Maszkaron napisał:

Eve tu masz poalczenie folianu i syntetycznego kwasu wiec jesli masz mthfr to niezalecane, lepiej kupic folian a syntetyczny odstawic bo i tak sie nie wchlonie.

Nie mam mthfr,  mam pai 1 hetero. A przy tym można ten actifolin czy ten wtedy lepiej folian ze swansona  np?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość Basia napisał:

Ja wczoraj kupiłam właśnie ten kwas foliowy metylowany firmy solgar. 

Kupię chyba jeszcze ta witaminę b12 bo też widzę że z firmy solgar jest o nazwie metylokobalamina, czy ktoś ta witaminę ma? Teraz na superpharm jest przecena za 65 zł z 95 zł. 

Widzę że dawka tej b12 w tabletce to 1000 µg, cała taka tabletkę można codziennie zjeść? 

Warto kupić b12, dobrej firmy znalazłas. Ja akurat mam vitab12tabs firmy fin. Kosztują 70 zl. Tak, bierze się 1000 j dziennie. Moje są akurat pod język i dobrze, bo i tak mam tych leków dużo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 co się dzieje? 

Okropny ból przypomnij kiedy zaczęłaś rozszerzać dietę? Mario Bruno słodziak jak zawsze ❤️

Dziewczyny co u nas różnie raz lepiej raz gorzej. Nie mamy stałych godzin na drzemki w ciągu dnia. Zaczęliśmy powoli rozszerzać dietę Osteopatka i pediatra mówiły żeby wcześniej to zrobić ale nie pomogło to i dalej ulewa.... U nas narazie papki bo mloda jeszcze nie siedzi. Tydzień temu skończyła Zuza pół roczku. A Dietę rozszerzamy już 2 tyg. Nie wiem czy mam jej jakos normować dzień z tymi drzemkami czy narazie tak jak ona chce... I narazie nie ma jeszcze zębów. Umie leżeć na brzuszku i czasami sie do tyłu odpycha. Ale jest progres w spacerach. Potrafimy chodzić nawet 2 godziny 🙂

Savuri leż i odpoczywaj dużo.

Pozdrawiamy dziewczyny z Zuza 🙂

Screenshot_20201030_205637_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20201030_210528_com.android.gallery3d.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Nadzieja, zaczelam rozszerzac podobnie jak Ty, nie mial skończonych 6m. U nas w sumie juz je jajka, buraczki, rosołek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Aeniolek trzymam kciuki za starania 😍Savuri będzie dobrze kochana odpoczywaj dużo .Okropny ból Bruno juz prawie wszystko wpiepsza 😂jest udany.Bierze się juz za raczkowanie ale do tylu 😂Nadzieja Zuzia śliczna ,modeleczka ❤️Patunia dużo zdrówka dla was ❤️trzymajcie się .Pozdrawiam was dziewczyny 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
1 godzinę temu, Mario 1 napisał:

Brunowi ząbki idą hurtem mamy juz 7

0C99F28E-7C29-4A58-9AAC-5E85F4729A34.jpeg

Piekny jest 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
1 godzinę temu, Mario 1 napisał:

Brunowi ząbki idą hurtem mamy juz 7

0C99F28E-7C29-4A58-9AAC-5E85F4729A34.jpeg

Piekny jest 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...