Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sayuri

Chyba faktycznie nie ma co ryzykować z ta pracą, pójdę na to L4 oby wszystko było ok. Tyle wiem jedno że jak teraz będzie kolejne niepowodzenie to nie będę na siłę szukać pracy bo się nie opłaca gdyż zapewne w kolejnym cyklu znów byśmy się starali. No nic teraz tylko czekać do wizyty czy w ogóle "cos" się pojawiło. Do tego czasu będę brała

Rano: olej z wiesiolka, aktywny kwas foliowych 0.8 

Wieczorem: olej z wiesiolka, duphaston, acard 150, metylowana b12

Biorę jednego dupka dziennie nie dwa bo nie mam od kogo wziąć recepty, a tego miałam od znajomej akurat po jednym do samej wizyty. 

Do tego zestawu dolaczy clexane po wizycie 27.10

I mam nadzieję że to będzie zestaw CUD i wszystko się teraz uda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86

Dziewczyny śliczne te Wasze Maluszki😍👶

Kasik trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę 😘

Ja odebrałam wyniki Pappy i wszystko wyszło bardzo dobrze, uff... ulga ogromna🥰 zapisałam się też już na połówkowe... ale za nim na nie pójdę to 12.11 mam wizytę u swojego ginekologa 👶

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
56 minut temu, Gość Sayuri napisał:

Chyba faktycznie nie ma co ryzykować z ta pracą, pójdę na to L4 oby wszystko było ok. Tyle wiem jedno że jak teraz będzie kolejne niepowodzenie to nie będę na siłę szukać pracy bo się nie opłaca gdyż zapewne w kolejnym cyklu znów byśmy się starali. No nic teraz tylko czekać do wizyty czy w ogóle "cos" się pojawiło. Do tego czasu będę brała

Rano: olej z wiesiolka, aktywny kwas foliowych 0.8 

Wieczorem: olej z wiesiolka, duphaston, acard 150, metylowana b12

Biorę jednego dupka dziennie nie dwa bo nie mam od kogo wziąć recepty, a tego miałam od znajomej akurat po jednym do samej wizyty. 

Do tego zestawu dolaczy clexane po wizycie 27.10

I mam nadzieję że to będzie zestaw CUD i wszystko się teraz uda. 

Sayuri jeżeli jesteś w ciąży to odstaw olej z wiesiolka. Bierze się go przy staraniach o ciążę i to tylko do dnia owulacji, bo może powodować skurcze macicy. Zamiast oleju z wiesiolka proponuję pić olej lniany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Smutek86 cieszę się razem z Toba i kibicuje dalej Tobie i twojemu maleństwu 💓

Ja od wczoraj mam bardzo kiepski humor i moje sprawy odeszły troszkę na dalszy tor. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kuzyn męża ma nowotwór i zmiotło to nas totalnie 😞 Chłopak w naszym wieku. Idę dzisiaj na genetyczne a potrafię myśleć tylko o kuzynie. Wczoraj z nerwów i płaczu wieczorem bolał mnie brzuch, mam nadzieję, że nie zaszkodziłam dziecku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri
25 minut temu, Gość Kasik napisał:

Sayuri jeżeli jesteś w ciąży to odstaw olej z wiesiolka. Bierze się go przy staraniach o ciążę i to tylko do dnia owulacji, bo może powodować skurcze macicy. Zamiast oleju z wiesiolka proponuję pić olej lniany. 

Ojej dobrze ze mowisz, na pewno odstawie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Aga to i ja sprobuje z tym zelem na zabki zobaczymy. Ja mialam juz 3 okresy. Starania bez spiny, nie smialo dopiero ruszamy;) 

MamaJulianka Wojtus slodziak❤😍

Eve a jakie mutacje Ci wyszly?? Mi wyszla mthfr i pai1 hetero. Od staran acard 75 od testu 150, heparyna 0.4 od testu do konca, ja dodatkowo encorton musialam no i wiadomo metylowane witaminy. 

Smutek to juz polowkowe😳😳

Kasik przykro mi z powodu kuzyna😞😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

MamaJulianka- wiesz z tym dlawieniem to dokladnie jak w ksiazkach: wyglada jakby sie dlawila, a potem wypluwa jak jakis wiekszy kawalek z ktorym nie moze sobie poradzic. Ja zauwazylam ze na poczatku najlepiej wchodzilo jej wszystko co da sie wyssac: kiwi, gruszka, uparowane jablko ( surowe dopiero teraz jest ok, bo wczesniej odgryzala i miedlila i wypluwala,) banan, miesko w pulpetach, ale tez w kawalku do possania, jajko w wciartkach ( 1 cwiartke) i tez 'wysysala' zoltko, brokol uparowany, aha, I najsmacniejsze: cukinia, kawalek 4 cm, na cwiartki wzdloz- super do wyssania- jej ulubione. 

Chleb pieke na zakwasie razowy, tez kawalek skorki na poczatku dawalam do possania.

Pisza ze marchewki, korzenne warzywka etc dawac, ja daje ale na na poczatku to tak srednio jej wchodzilo, teraz juz smiga.

Ja nie panikuje z tym dlawieniem, naogladalam sie filmikow jak to wyglada w praktyce, tylko zawsze siedze przed Krysia, patrzac na to jak sobie radzi. Jak ma taki odruch jak na wymioty to jest ok, jesli to by trwalo, ze 2-3 sek, to bym reagowala, tak to jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aha, i jeszcze, awokado, ogorek surowy ( srodkowa czesc, bo mieciutka) pomidor, tez bez skorki, makaron ( ja daje razowy) swiderki, bo dobrze w lapke zlapac.

Dla mnie blw to przede wszystkim jej samodzielnosc, poczatki byly takie sobie ale minelo 2 miesiace z hakiem i Krysia potrafi sie sama najesc bez mojej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
1 godzinę temu, Gość Aga398 napisał:

Aga to i ja sprobuje z tym zelem na zabki zobaczymy. Ja mialam juz 3 okresy. Starania bez spiny, nie smialo dopiero ruszamy;) 

MamaJulianka Wojtus slodziak❤😍

Eve a jakie mutacje Ci wyszly?? Mi wyszla mthfr i pai1 hetero. Od staran acard 75 od testu 150, heparyna 0.4 od testu do konca, ja dodatkowo encorton musialam no i wiadomo metylowane witaminy. 

Smutek to juz polowkowe😳😳

Kasik przykro mi z powodu kuzyna😞😞

Wyszła mi pai1 hetero. 

Właśnie dziś mi wyszły kompleks Wit B że swanson. A kwas foliowy jaki polecasz metylowany? Dziś szukalam ale dużo tego i nie wiem co dobre. 

MamaJulianka dziękuję że napisałaś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga88

MamaJulianka ja wiem, że teraz jest moda blw od 6 mca ja jednak zaczne to znacznie pozniej. Po pierwsze who zaleca podawanie kawałkow do raczki dopiero od 9 mca. Po drugie my wyladowalismy w szpitalu po powaznym zadlawieniu mlekiem... Nikomu tego nie zycze.... samo zadlawienie najgorsze chwile w zyciu... gorasze od poronień .... Ale oczywiscie zostawiam to Waszej ocenie. Ja mam takie doswiadczenia i wole dac miesiac pozniej niz miesiac za wczesnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Dziewczyny jestem po usg genetycznym. Wszystko jest prawidłowo z dzidziusiem. Prawdopodobnie chłopak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patkaaa

Hej dziewczyny! 
Chciałam się z Wami pożegnać na jakiś czas i podziękować, że przez te 3 miesiące dałyście mi ogrom siły, wsparcia i nadziei  - Dziękuję ❤️ Trzymam kciuki za II kreseczki wszystkich starających się i za książkowy przebieg ciąży zafasolkowanych dziewczyn ! 

My wspólnie podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu starań póki co, planujemy zacząć znowu w przyszłym roku. Na pewno wtedy tutaj wrócę i mam nadzieję, że zobaczę same pozytywne wiadomości (i sama będę mogła się takimi podzielić) 🙂 Ściskam mocno! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86
12 minut temu, Gość Kasik napisał:

Dziewczyny jestem po usg genetycznym. Wszystko jest prawidłowo z dzidziusiem. Prawdopodobnie chłopak 

Kasik super, cieszę się, że wszystko dobrze 😘 chłopak, tak, jak u mnie👶❤ chyba tak przeczuwałaś😘 trzymajcie się cieplutko 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
2 godziny temu, Gość smutek86 napisał:

Kasik super, cieszę się, że wszystko dobrze 😘 chłopak, tak, jak u mnie👶❤ chyba tak przeczuwałaś😘 trzymajcie się cieplutko 🥰

Tak podejrzewałam, że będzie chłopak. Ważne że zdrowy 💓

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda 36

Cześć dziewczyny. Robilyscie badania w diagnostyce pakiet ryzyko poronienia... Albo test dna badanie rozszerzone pakiet z badaniem mthr pai-1 czynnik leiden mutacja v R2 mutacja w genie protombiny...? Waham się który wybrać... Testdna jest tańszy prawie o połowę ale chodzi mi żeby był rzetelny. Diagnostykę mam na miejscu. Napiszcie czy jesteście z nich zadowolone znaczy czas obsługa itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Eve polecam folian swanson, sama teraz znowu go biore.

Kasik super wiesci😉

Magda36 jak najbardziej na testdna ti pewna strona. Wszystko jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

Magda36 testdna jak najbardziej, wyniki ok 7 dni, kurier ekspress i cena bardzo dobra. wiekszosc tutaj robila wlasnie tam badania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aeniolek

Właśnie będę zamawiać na test dna z bezpłatna dostawa za granicę....pakiet po poronieniu 570zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
Godzinę temu, Gość aeniolek napisał:

Właśnie będę zamawiać na test dna z bezpłatna dostawa za granicę....pakiet po poronieniu 570zl.

Aaa, dobrze ze piszesz, bo nawet bym nie wpadla zeby sprawdzic czy za granice wysylaja. Jak sie czujesz? Oczyscilo sie wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda 36

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi😊😊 was jednych mogę się o to zapytać. A robilyscie badania na tolerancję laktozy? Nad tym też się zastanawiam...poza tymi oczywistymi... Kwas foliowy żelazo itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama85

Kasik świetne wieści. Jak już gin zobaczył siusiaka to pewnie będzie chłopak. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama85
19 godzin temu, Gość Pikey napisał:

Mama85- nie wiem Kochana, ja nie mialam zadnych problemow tylko te straszne wymioty i super zgaga, ja pilam jak juz nie pomagaly migdaly, na zneutralizowanie kwasow, ale my tu w domu i tak codziennie pijemy dla zdrowia, od lat, nie wiem niestety jak to sie ma do anemii, musisz poczytac.

Pikey dzięki za odpowiedź. Jak działa dobrze na krwinki, to już połowa sukcesu, ale zaraz Jeszcze poczytam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aeniolek
Godzinę temu, Gość Pikey napisał:

Aaa, dobrze ze piszesz, bo nawet bym nie wpadla zeby sprawdzic czy za granice wysylaja. Jak sie czujesz? Oczyscilo sie wszystko?

Jestem ciężkim przypadkiem. Beta znowu urósła. Lekarz podejrzewa ciążę pozamaciczna albo zwykła albo poronienie w zasadzie wszystko 😩

15.10 beta 14

17.10 beta 33

19.10 beta 46

Dzis znowu pobrali krew. Zbadali mnie też. Krwawie okropnie non stop. 

Lekarka powiedziała że od tego badania zależy co dalej. Jeśli beta będzie spadać to wyślą mnie do domu i kaza zrobić test ciążowy za 2 tyg żeby zobaczyć czy się oczyściło. Ja uważam że test tego nie wykaże....no cóż.

Jeśli beta rosnie to wyślą mnie na usg (jak znajdą wolny termin 🤦‍♀️) żeby zobaczyć czy coś widać. 

Jeśli to cp to albo podadzą zastrzyk meta coś tam nie pamiętam nazwy na zatrzymanie ciąży i twierdzą że zarodek się wchlonie (serio??? Nawet z jajowodu???)

Albo zrobią mi laparoskopię żeby ta ciążę znaleźć 😖

Jestem załamana...miałam nadzieję że beta będzie już spadac. Martwię się......masakra :(. Muszę czekać do jutra na wyniki bety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aeniolek- no to rzeczywiscie, beta rosnie, ale nie tyle co powinna... Eh. 😪 Czekamy zatem, tylko nie dobrze ze tak krwawisz... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...