Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cudak88

Niecierpliwa - dziękuję, że pytasz, Kochana. Zacznę od tego, że byłam dzisiaj u gin. I dzidzia jest tam - ma ponad 4mm i ma serduszko, które pięknie biło. Płakałam przed wizytą, w trakcie i po. Moja gin była bardzo podekscytowana i powiedziała, że z moimi stresami to dla mojego świętego spokoju mam przyjść za 2 tyg., a nie za miesiąc. I, że gdybym jej nie pisała, że po toalecie na papierze przez 2-3 dni miałam śluz z jakimiś brunatnymi kawałkami to by w życiu nie pomyślała, że coś się stało, bo wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam zestaw badań do zrobienia. Pytała gdzie dokładnie pracuję i chciała dać mi l4 - ale ja pracuję z domu, więc prosiła, żebym po prostu odpoczywała w trakcie. Generalnie kamień spadł mi z serca, ale wiem, że jeszcze muszę mieć się na baczności ze wszelkimi marzeniami. Na spokojnie. Stres ze mnie będzie powoli schodził - mam nadzieję.

Powiem szczerze, że po tym jak Maszkaron napisała jak straciła ciążę to myślałam, że zemdleję, tym bardziej, że też coś takiego się działo (u mnie delikatne plamienie). I w sumie nadal się obawiam, dlatego muszę się trochę zdystansować, bo po prostu mogę nie dać rady. Niemniej widząc bijące serce czuję ulgę, bo przez ostatni tydzień byłam po prostu przerażona. 

Niecierpliwa, a Ty masz wizytę za tydzień, tak? Mi się niestety przypałętało też przeziębienie, lekka temperatura i ból gardła - co tylko dolało oliwy do ognia, jeśli chodzi o stres - ale walczę domowymi sposobami z tym.

Pozdrawiam Was, Dziewczyny! 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

Cudak88 przepraszam ze Cie wystraszylam 😞 u mnie byl krwiak i tak sie to potoczylo, teraz bede szukala przyczyny. A skoro U Ciebie wszystko dobrze to ciesze sie bardzo i faktycznie czasem zdrowiej czytac mniej bo naprawde mozna sie nakrecic. Bedzie dobrze skoro  wszystko sie uspokoilo. U mnie szlo lawinowo takze nie ma co porownywac. odpoczywaj i mysl pozytywnie, nie ma plamien to jest dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Cudak88 ❤️❤️

Wiem że musimy być teraz spokojne. I czekać. Ale tak się tylko łatwo mówi gorzej z wykonaniem.

Tak ja 19.10 wizyta a w połowie tygodnia idę na badania. Ale boje się każdego dnia. Boje się jak czasem boli mnie podbrzusze bo od razu milion myśli czy nie boli za bardzo czy coś jest nie tak. Ja jestem slaba, ale jest to też spotęgowane przez pogodę. No i muli mnie cały dzien. Ale do pracy jeszcze chce chodzic. Tak do listopada, może do połowy zależy jak będę się czula. Mam mega uczucie rozpierania dołu brzucha ale może być to spowodowane zaparcismi i wzdęciami:( narazie czekam na badania i wizyte i potem, tak sobie mówie że jak zobaczę serducho to pozwolę sobie na trochę radości. Bo Kijaneczka potrzebuje szczesliwej mamy! Na mdłości i stres pomaga mi meliska:)

Jak wszystko pójdzie dobrze to prenatalne wypadną w terminie porodu mojego pierwszego Malenstwa A połówkowe w okolicach 30stych urodzin. 

Ja też jak tu wchodzę to obawiam się że przeczytam jakieś złe wiadomości. I czasem sobie myślę żeby tu nie wchodzić ale Dziewczyny tak bardzo mi pomoglyscie ze nie moge Was tak o opuścic. 

P.s. każda wizyta w toalecie to strach ale tak chyba będzie do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Tojaka- slicznosci 😀

I tyle wloskow 😁

Jak fajnie ze wychodzicie!

Dziewczyny- gratulacje po wizytach! Kiedy nastepne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka87 mój Aureliuszek miał wodniaka jąderek, ma czas na wchloniecie się do 2 roku życia. My co 3 miesiące chodziliśmy do chirurga dzieciecego na sprawdzenie co i jak, no i on zalecał w jaki sposób i w jakich sytuacjach szczególnie zwrócić uwagę na jaderka. Aureliuszowi wodniaki wchlonely się całkowicie do 18 miesiąca. Z kolei syn mojego brata miał trochę większego wodniaka i tuż po drugich urodzinach miał zaplanowany zabieg operacyjny (nie do końca wiem na niczym miał on polegać) ale tuż przed zabiegiem lekarz stwierdził że nie ma co tam robić bo już wszystko jest ok. 

Cudak gratuluję wizyty, oby kolejne też były takie szczęśliwe! 🙂 jutro o 17:30 ja mam swoją pierwszą wizytę. Celowo nie szlam wcześniej, już przerabialiśmy stres wizyt na których serduszka jeszcze nawet nie było i tak jak poprzednio postanowiłam tego więcej nie powtarzać tylko iść na wizytę wtedy kiedy serce już musi być napewno... Choć przez weekend już mi się koszmary około ciążowe śniły... I dzisiaj po raz pierwszy musialam pogłębić znajomość z kibelkiem w czulym uścisku... Wymioty to zdecydowanie jedyna rzecz za którą nie tęskniłam.. 

Niecierpliwa kciuki również za Twoja wizytę! 

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Tojaka wspaniałe wiadomości, nie mogę się napatrzeć na to cudo❤️ Dajecie nadzieję, teraz sama odliczam do 34 tygodnia🙂

Cudak gratulacje i kciuki za kolejne etapy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Tojaka,jakie śliczności ❤️Super że do domku wychodzicie .Cudak jakie wiadomości super.Dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Cudak cudowne wieści ❤️ no stres 🙂

Szczęściara ti już połówkowe wow 🙂 trzymać tak dalej 🙂

MamaFraniu  czekamy na wieści po wizycie 

Tojak ale włoski ❤️ Super do domku już 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tojaka gratuluję silnego syna .Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i za te które się starają.Miloszek już chodzi ,trochę to trwało ale teraz śmiga jak petarda...Pozdrawiamy 

20201007_102305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Maszkaron - na spokojnie, nie wiedziałaś. Wiem, że nie chciałaś mnie przestraszyć! 😘 bardzo mocno Cię przytulam i mam nadzieję, że czujesz się lepiej! 

Niecierpliwa - myślę, że każda kobieta po stracie będzie się bać. Ja się boję cały czas, ale staram się też sobie wmawiać, że musi być dobrze. Mnie brzuch też pobolewa, ale to chyba normalne, skoro wszystko się tam rozciąga. Zobaczysz serduszko na pewno, ja nawet nie umiałam sobie wyobrazić jakie to uczucie, a teraz mam ciągle to pikające maleństwo przed oczami. Dla mnie wczorajszy dzień był przełomowy, ale przecież ciągle czytam o stratach późniejszych, dlatego chyba nie poczuję się w pełni bezpiecznie. Ale wierzyć próbuję w to, że się ułoży! Może też spróbuję tej meliski! 🙂 dzisiaj przygotowałam sobie zdrowe przekąski na ten ciągły głód. Mocno trzymam za Ciebie kciuki!!! 🙂

Tojaka - miłego powrotu do domu i duuuuuużo zdrowia dla WAS! 😘

Kasik - bardzo dziękuję i czekam na wieści od Ciebie, jak się czujesz?

Nurkowanie - myślę o Tobie bardzo dużo i mam nadzieję, że masz wsparcie wśród przyjaciół!!!

Szczęściara09 - ale fajnie, że prenatalne dobrze! Mam nadzieję, że i jak dotrwam do tego momentu i, że wszystko będzie w porządku... Na pewno Tobie kamień spadł z serca 🙂

monia-franiu - nie zdążyłam Ci jeszcze pogratulować, więc robię to teraz i trzymam kciuki za wizytę. 🙂 Wiem, że jesteś zaskoczona, bo czytałam Twoją historię, ale myślę, że każdego dnia będziesz się coraz bardziej cieszyć. 🙂

Dziewczyny, ja podobnie jak w pierwszej ciąży również mam tak dziwne sny, że staram się ich nawet nie zapamiętywać. 😉

Enamel - dziękuję, Kochana 🙂 oby było nudno i książkowo, jak to kiedyś mi życzono 🙂

Nadzieja666 - dziękuję bardzo! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, już po wizycie 🙂 wszystko w porządku, bobas jeden, wielkością idealny, serduszko bije miarowo i z dobra prędkością i najważniejsze, jest zagniezdzone poza blizną po cc. Muszę kontrolować ciśnienie bo nie tylko w gabinecie, ale ogólnie ostatnio mam jakieś podwyższone, a zawsze było raczej książkowe 120/80.

Wszystkie badania będę miała robione przez szpital na Polnej tylko czekam na zgodę profesora, bo przez covid, na oddziały inne niż porodowe nie są przyjmowane ciezarne pacjentki, a mnie zawsze prowadzi oddział ginekologii endokrynologicznej... 

Cieszę się, choć jeszcze przez te 2-3 tygodnie mnie nerwy będą trzymać, bo boje sie 9 tygodnia, który zawsze był tym złym dla serduszek dzieci.

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve

Cieszę się z Waszych dobrych wizyt i trzymam kciuki.

Ja dziś po wizycie u psychiatry, skierował mnie do psychologa z dopiskiem pilnie. Mam dziś naprawdę kiepski dzień. 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Kochane czy któraś z Was robiła test imk?

Moje wyniki

Limfocyty b - 9 norma do 23

Limfocyty t - 69 norma do 82

Współczynnik h/s -2 norma do 2.5

Komórki nk-21 norma do 24

Ktoś wie co to oznacza? Dla mnie to czarna magia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Szczęściara, Moniafraniu gratulacje dziewczyny i dalej  samych dobrych wiadomości🙂

Bożka jaki pieszczoch słodki, piękny obrazek🙂

Eve zadbaj o siebie, zasługujesz na to, wizyta u psychologa może pomóc i przyspieszyć poukładanie sobie w głowie trudnych tematów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Dziewczyny! 

Zabieg 11.08 (2 poronienie) planowałam starania po pierwszej miesiączce i jak ta lala dzisiaj robię test i dwie kreski! Teraz mam 3t4d wizytę u gina mam 27.10 myślicie że mam go przełożyć na szybciej czy zostawić jak jest? Jestem podekscytowana ale nie cieszę się na zapas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...