Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Andzia306, ja tu nadal czytam, my chyba jakoś tak obok siebie rodziłyśmy. Mój rozrabiaka za miesiąc kończy dwa latka. A ja tu cały czas zaglądam. Miałam nadzieję, że Nietoperek pochwali się swoją malutką, ale ona chyba już nas całkiem opuściła. 

Nurkowanie... Strasznie przykro... 

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Serce zatrzymało się kilka dni temu, wokół dziecka obrzęk. Jak mam zbadac płód?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga94

Dziewczyny powiedzcie czy któraś z was ma pco?   Ja mam i zaczęłam obserwować swoje cykle dopiero od pierwszej miesiączki po poronieniu.  Kupiłam testy owulacyjne i cykle mam teraz 33 dniowe A owualcja z testow wychodzi na 19/20 dc. 

Testy robie dużo wczensiej i dopiero w okolocach tych dni wychodzą testy pozytywne mocno pozytywne. 

Przeczytałam że przy pco hormon lh mimo wszystko jest wyższy to znaczy że gdy testy wychodzą ciągle negatywne A w tych dniach pozytywne to i tak mogę nie mieć owualcji? 

Czy przy pco po prostu testy ciągle wychodzą pozytywne niezależnie od dnia cyklu? 

Dopiszę jeszcze że przed ciąża miałam mega nieregularne miesiączki a teraz mam regularne jak na razie i boli mnie podbrzusze w dniach gdy test wychodzi pozytywny.  Jest szansa że po poronieniu mój organizm się zregenerowal? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andzia306

Jone82 moja łobuziara w piątek ma 2 latka i jutro idziemy z nią do szpitala tak więc imprezka będzie musiała poczekać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga94

Nurkowanie brak jakichkolwiek słów 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Jone82,miło ze się odezwałas 😍pozdrawiam.Andzia moje gratulacje babki żądzą 👍Nurkowanie tak mi przykro 😭😭Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 😡😡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Nurkowanie ogromnie mi przykro.... Nawet nie wiem co mam Ci napisać Kochana. 

Jeżeli chodzi o badania to ja robiłam w Krakowie w szpitalu na prokocimiu prywatnie badania genetyczne dziecka. Podczas łyżeczkowania poprosiliśmy o pobranie materiału do badania i mąż zawiózł do badań. U nas wyszła wada genetyczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2408

Nurkowanie mam koleżankę która obstawiona lekami ma za sobą 3 straty...Jeździ do mojej lekarki i u niej problem tkwi w ALLO MRL ...To immunologia...Wstawiam link co to w ogóle jest ...Jak będziesz w stanie to poczytaj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
Godzinę temu, Gość Nurkowanie napisał:

Serce zatrzymało się kilka dni temu, wokół dziecka obrzęk. Jak mam zbadac płód?

Ja mialam dokładnie to samo... ten widok z usg mam do tej pory przed oczami. Ja nie badalam, nie chciałam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Nurkowanie - czy jest tam koło Ciebie ktoś, kto trzyma Cię za rękę? Mam nadzieję, że nie jesteś sama w tych okropnych chwilach. 😞 nie mogę przestać o tym myśleć 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Nurkowanie... życie jest niesprawiedliwe...

U mnie dziś w pracy 1 przypadek korony. Nie mialam bezpośredniego kontaktu ale tak trochę dygam się. Bo mialam kontakt z osobą z kontaktu bezpośredniego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Nurkowanie tak mi przykro 😞😞 trzymaj się ciepło, żadne słowa nie ukoja tego co teraz czujesz. Eh 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patkaaa

Nurkowanie brak słów 😢😢😢😢 Trzymaj się....

Aga94 na pcos się nie znam, ale podobno po poronieniu organizm się „resetuje” i teraz możesz mieć regularne cykle. Ja też wcześniej miałam bardzo nieregularne @, a teraz póki co jest równo co 36 dni (test owulacyjny wyszedł mi pozytywny wczoraj - w 22 dniu cyklu, więc wszystko się zgadza). Skoro w innych dniach wychodziły Ci negatywne, a w 19/20 pozytywne, to raczej jest owu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve

Nurkowanie strasznie mi przykro:( 

Myślę że podczas zabiegu poproś o materiał do badań i na własną rękę zrobić genetyczne.  W Poznaniu Genesis napewno takie wykonuje.

Ja żałuję że takich badań nie zrobiłam:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Nurkowanie na testdna.pl jest chyba badanie materiału z poronienia. Heparyna za mała dawka. AntyXa to potwierdza.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga94

patka bardzo dziękuję za odpowiedź.  Mimo wszystko jakoś już coraz mniej wierzę tym testom.  Test pozytywny A sluzu plodnego w ogóle. 

Najlepiej by było gdybym poszła do ginekologa na monitoring ale z uwagi na moja pracę nie mam zbytnio czasu bo w innym mieście A z drugiej przez generalny remont nie mam za bardzo oszczednosci.  

Na razie poczekam jeszcze trochę jak nic się nie wydarzy i skonczymy remont to wtedy bardziej zajmiemy się tym tematem. 

Na tą chwilę muszę dac na wstymanie bo naprawdę zwariuje ale liczę na małe zaskoczenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie przykro mi 😞 przy każdej takiej sytuacji, mimo własnych przezyc, nadal nie wiem co można więcej powiedzieć. Trzymaj się i pamiętaj, że nie jesteś sama. 

Aga94, ja mam pco, z tym, że obraz jajników jest prawidłowy, ale hormonalnie stwierdzili u mnie pco. Zanim w ogóle zaszłam w jakakolwiek ciążę to nie czułam owulacji, a miesiączki były bolesne. W pierwsza, stracona ciaze zaszłam stosując metformine, ona w jakiś sposób reguluje cykle przy pco. Po tym poronieniu i lyzeczkowaniu w prawdzie miałam tylko 3 miesiączki, ale już bezbolesne i byłam w stanie już fizycznie wyłapać owulacje, nie było to jeszcze jakoś takie szczególne, ale się udawało i właśnie wtedy doszłam dobrego że przypadala ona, tak jak u Ciebie między 19 a 20 dc. Też stosowalam testy owu, praktycznie nigdy nie wychodzily, a w ciaze z synem zaszłam w cyklu w którym wg testów owu nie była nawet blisko. Po urodzeniu syna, dość szybko zaczęliśmy się starać o kolejne, bez leków nie wychodzilo, cykle trwały ok 35 dni, owu też przypadala na 19/20 dzień, ale już była wyraźnie odczuwalna, cierply mi nogi po stronie jamnika z którego pekal pecherzyk, zaszłam w ciaze blizniacza po cyklu z wyraźna podwójna owulacja ale też na metforminie. A teraz... Corcia, jedna która mam z tej ciąży blizniaczej ma 15 miesięcy, nadal karmię ja piersią, ale już tylko nocą, poczułam owulacje kiedy zredukowaliśmy ilość karmien, po około roku od porodu. W kolejnym cyklu też czułam owu ale w okolicach 25 dnia (ale to nadal przez karmienie) ten cykl trwał 40 dni. W kolejnym nie czułam owu i raczej jej nie było, cykl trwał 32 dni. No i kolejny cykl, ciąża niespodzianka, owu czułam wyraźnie w 14 dc, obustronnie, dlatego też się obserwowałam bardziej uważnie... I naprawdę się nie zdziwię, jak pójdę na wizytę i lekarz znowu mi oznajmi, że jest dwójka... 

Kolejne ciąże zdecydowanie zmieniają nasze cykle, musisz się obserwować i jeśli nie dajesz rady jednoznacznie odczytać wyniku z testów owu, to daj sobie z nimi spokój, poprostu się obserwuj. 

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Nurkowanie ja robiłam na test dna. Przepraszam że napisze bezpośrednio ale przygotuj sobie pojemnik na mocz. Jak zaczniesz ronic to łap malucha. Ja instynktownie złapalam pęcherzyk który przekazalam w szpitalu i materiał był zabezpieczony w bloczki parafinowe.  Musiałam czekać na histpat potem wybrałam bloczki z zakładu wyslalam do test dna zrobilam  badania i po odesłaniu oddalam do zakładu patomorfologii. Wyszla mi wada genetyczna. Z histpat nie wyszło nic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Nurkowanie ogromnie mi przykro. Myślami i modlitwą jestem z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga94

monia franiu  bardzo Ci dziękuję za odpowiedź .  Ja właśnie wczoraj w pracy coś poczułam ból jakby lewego jajnika i promieniowalo mi to do uda i tak samo w nocy więc zrobilam test i wyszedl pozytywny ale w ogole nie mam sluzu.  

I testy odczytuje bez problemu tylko w tych dniach są pozytywne reszta negatywne tylko po prostu przy pozytywnych testach owu tak naprawde tej owulacji moze nie być i tego się obawiam. 

Na przyklad nigdy wczesniej nie mialam bolu podbrzusza w srodku cyklu teraz mam i ciagle mysle czy to owulacja czy tylko objawy.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...