Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nurkowanie

Aniołkowa Mamusiu co u Ciebie?

MamoJulianka daj znać jak rozszerzanie diety. 

Ktoś wie co u Justyna80 i jajaja? Tojaka ile Ci zostało,  jak się czujesz,?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Niecierpliwa piękna beta!! Super!! 

Monia Franiu również gratuluję 🙂

Fiolka przykre zw osoby bliskie soe tak zachowuje dobrze ze broniłaś swojego maleństwa i doskonale rozumiem Twoja reakcje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

MamoJulianka widzę, że Cię ściągnęłam myślami. Dziękuję za modlitwę kochana, jutro przed wizytą wejdę do kościoła. Modlę się "Jezu Ty się tym zajmij". Pamiętam Twoje wizyty, jaka byłaś silna po wcześniejszych doświadczeniach i potem o uczucie jak wrzuciłaś zdjęcie Wojtusia, naszego cudu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Dziewczyny i u mnie zielone światło, bylam wczoraj u ginekologa i jak najbardziej możemy się już starać mimo że od zabiegu minęło zaledwie 50dni . Jestem po okresie w tym tygodniu wypadaja mi akurat dni plodne także będziemy działać. Co prawda pojawiła się u mnie mała nadzerka ale nie mam się tym przejmować. Co do suplementacji to pokazałam mu co biorę aktualnie (prenatal uno, acard 150, olej x wiesiolka) i co planuje brać (witaminy każda z osobna jak to napisała niecierpliwa ostatnio) to mi lekarz powiedział że absolutnie nie brac całej apteki że prenatal uno zdecydowanie wystarczy chyba że chce typowo aktywny kwas foliowy to ten 0.8 że swansona właśnie i witamina b12 jak najbardziej i to wystarczy. Ponoć suplementacja u mnie tu nie pomoże bo ja nie mam problemu z zajsciem tylko utrzymaniem ciąży jak powiem dzisiaj że za miesiąc będę w ciąży to będę. I jedynie co mi może pomóc przy jej utrzymaniu to przy pierwszych dwóch kreskach od razu clexane i dalej acard 150 . 

Także życzcie powodzenia a ja biorę się za działanie 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Enamel,trzymam kciuki żebyście jeszcze wytrzymali i żeby było wszystko Ok ,leż kochana i oszczędzaj się .Cudak,Niecierpliwa fajnie ze idziecie razem zawsze to raźniej .Ja podobnie tez byłam z Pikey i Okropny ból 😍Monia frau moje gratulacje super,będzie dobrze kochana a te obawy to normalne my tak juz mamy .Trzymam bardzo kciuki za was🥰Moja koleżanka tez karmiła piersią i nawet nie wiedziała ze jest w ciazy poszła do lekarza bo coś zle się czuła a tu 4 miesiąc juz .Cesarke miała po 1,5 roku i wszystko dobrze.Ja gdyby nie mój wiek to tez jeszcze bym chciała ❤️Bruno jest cudowny 🥰 i to macierzyństwo w tak dojrzałym wieku wspaniałe ❤️Nurkowanie jejku juz 11 jak to zleciało ❤️Jestem całym sercem z wami ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Cześć dziewczyny. Ja do Was z badaniami które wczoraj odebrałam.

Kwas foliowy 14 norma do 20

Żelazo 232 norma do 170

Glukoza 95

Homocysteina 6.36

Wit b12 1020 norma do 883

Ferrytyna 46 norma do 204

Tsh 2.40 norma do 4.94

Ft4 1.19 norma do 1.48

Insulina 7 norma do 25

Wit d 61

Dimery 0.17 norma do 0.50

Robiłam jeszcze rozmaz krwi i morfologie żadnych odchyleń nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulinka

Suvari prenatalnuno ma zwykły kwas w składzie, tego unikaj. 

Magda wyniki super, jak długo suplementowalas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
19 minut temu, Gość Mamajulinka napisał:

Suvari prenatalnuno ma zwykły kwas w składzie, tego unikaj. 

Magda wyniki super, jak długo suplementowalas?

O na to właśnie liczyłam. :)

Ta b12 Tak ma zostać?

W sumie dwa miesiące. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

MamaJulianka ja tez wlasnie musze od poczatku szczegolnoe ten encorton no.ale w sumie heparyne tez. I stad troche stres.. bo tak czlowiek moglny sie wyluzowac i wogole. Juz 2 okresy mialam😉

MoniaFraniu gratulacje😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulianka

Tak może zostać, ja też miałam prawie 1000 przy tej normie. Przekroczylas ja ale ok, jeśli bierzesz jako B12 metylokobalamine zejdz już sobie do 2x w tyg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Monia Franiu gratuluję serdecznie i trzymam kciuki. Życie pisze własne scenariusze i nie zawsze da się wszystko zaplanować 💓

Fiolka teraz jesteś przede wszystkim mamą. Walcz i chron swoje dziecko. I tak uważam, że delikatnie podeszłaś do tematu. 

Nurkowanie już 11 tydzień? U mnie 9+2 (czyli 10 tydzień). Daj znać po wizycie 🙂 Czekam na pozytywne informacje 😍

Mario1 kurcze ale masz przystojniaka 😍 będzie łamał serca

Savuri Cudownie, obyś jak najszybciej zobaczyła 2 kreseczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej wszystkim. Ostatnio udzielałam się tutaj prawie 2 lata temu ale może jest ktoś tu jeszcze z tamtego czasu

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Andzia306,ja z tych starych forumowiczek pewnie ze cię pamietam 😍Co u ciebie .Ja w końcu po 1,5 roku walki doczekałam się synka❤️Bruno urodził się 5 lutego i jest wspaniały ❤️Warto było tyle walczyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Nurkowanie 😳😳  nie wiem co mam napisać.... 😥😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Straszne to wszytsko... Nie mam słów pocieszenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andzia306

Mario gratuluję dużo zdrówka dla Was 🙂 U mnie dziewczynki dają w kość ale dajemy radę a właśnie w lutym będzie kolejna dziewczynka w gronie. Dziś akurat mam 2 prenatalne zobaczymy czy się coś nie zmieniło w tym temacie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bożka2408

Nurkowanie jestem myślami...Ale nie ma słów żeby wyrazić co czuję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Nurkowanie...

😞😞 😞 jak to? 😞 ściskam Cię najmocniej jak potrafię, nie wierzę... 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...