Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaJulinka

Musi być zwiększona. Mam 0,6 mogę ci wysłać. Możesz też zrobić 0,4 i 0,2 z kolejnej strzykawki. To to samo tylko 2 razy kłucie. Ale na bidę da radę. Walcz o to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Moska,jakie ma oczka śliczne 😍moja corka tez miała późno ząbki nie martw się po 9 miesiącu jej wyszły .Nurkowanie ,Kasik kciuki zaciśnięte 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Dziecko zyje,  2.42 crl, wieksze niż wynika z om o klka dni.  Serce bije ale nie powiedział ile na min " bo on tego przed 10 tc nie będzie włączał!".  Lekarz specyficzny NIC mi nie przepisal, nawet luteiny " Pani przecież nie plami, a poprzednie ciaze obumarly, a nie ze pani krwawila". Potrzebuje podkładki na wszystko, o mutacji pierwsze słyszy. Metyle kazał odrzucić. Polozna mówi zeby robić swoje a jemu nie mówić za dużo. Wizyta za tydz i potem za 2. Wg niego za dużo wiem, choć starałam się trzymać język na wodzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
6 minut temu, Gość Nurkowanie napisał:

Dziecko zyje,  2.42 crl, wieksze niż wynika z om o klka dni.  Serce bije ale nie powiedział ile na min " bo on tego przed 10 tc nie będzie włączał!".  Lekarz specyficzny NIC mi nie przepisal, nawet luteiny " Pani przecież nie plami, a poprzednie ciaze obumarly, a nie ze pani krwawila". Potrzebuje podkładki na wszystko, o mutacji pierwsze słyszy. Metyle kazał odrzucić. Polozna mówi zeby robić swoje a jemu nie mówić za dużo. Wizyta za tydz i potem za 2. Wg niego za dużo wiem, choć starałam się trzymać język na wodzy.

Nurkowanie cudowne informacje 💓💓💓💓 trzymam kciuki dalej

Ja jeszcze przed wizytą, do tego głową mnie boli 😞

A lekarza na twoim miejscu poszukałabym innego... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86

Nurkowanie świetna wiadomość😘 najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze ❤ mój ginekolog też przed 10 tc nie słucha serduszka, tak jest lepiej dla Maluszka... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
20 minut temu, Gość Nurkowanie napisał:

Super że wszystko dobrze,  ale lekarza chyba lepiej poszukać innego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Nurkowanie super ❤️Bardzo trzymałam Lekarza zmień kochana on ma być dla ciebie a nie odwrotnie,aż nie mile się pójdzie do takiego gbura.Ja z moim o wszystkim mogłam pogadać zawsze.Kasik trzymam bardzo daj znac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Dziewczyny ja mam go gdzies, chodzi mi o polozna potem i to co zaoszczędzę to mogę sobie wydać na dodatkowe kontrole. Tak naprawdę ciaza bedzie się rozwijaćc lub nie niezależnie od lekarza, Mamo Julianka zastrzyki chętnie odkupie. Oczywiście mam zamiar robic wg nowej szkoły a on niech sobie robi po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie bardzo dobrze, że nie włączał na głos serduszka. Mój ginekolog z Wrocławia nigdy mi nie włączył. Gdyby nie detektor i mój ginekolog tu na miejscu to pewnie nigdy bym serduszka nie słyszała 😆 co do heparyny - ja miałam zwiększoną przy wyższym wyniku (cos ok. 0,42 lub 0,45 miałam i dawkę zwiększył mi na 1,0). Co do luteiny - ja w 2 poprzednich straconych ciążach też nie krwawilam a mimo wszystko luteine miałam już od owu. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2408

Nurkowanie cieszę się i dobrze rokuje skoro ciąża starsza niż z okresu...A powiedz mi skąd recepty będziesz brała skoro ten lekarz nic nie przepisuje. Coś przeoczyłam?Ja też szybko brałam 0.6 clexane.Jak to teraz ogarniesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Bożka czarny rynek i wizyty prywatne . Sama wczoraj dalam koleżance luteine bo plami a lekarz po wizycie to olał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Dokladnie Fiolka, ten to jest jakiś dinozaur. Ja i tak będę brała, jeden plus ze u niego sa terminy, np.za tydzień moglam sobie wybrać godziny , za dwa tak samo. Ludzie go wyraźnie omijają, dzis weszlam wczesniej bo 2 babki nawet nie przyszly. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2407

Nurkowanie na dłuższy czas to się tak nie da,Kochana poszukaj innego lekarza proszę...Mi nawet ogólny czasem przepisywał clexane na R...Poszukaj na grupie MTHFR w pobliżu Twojego miasta.To co wydasz na leki to lepiej na dobrego lekarza A leki mieć refundowane ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Bozka ja będę chodzic do tego bylam i mu powiem jakiego mam na nfz i zeby mi przepisywal czy zlecał co należy. A tamtemu nawet nie powiem , juz to ugdałam z polozna, która zajmuje się systemem i tylko ona to bddzie wiedziała. Z poza tym chodzac na nfz mam potdm przydzielona polozna z rejonu. Ten niech mi tylko daje skierowanua i co tydz sprawdza serduszko. A dokładne usg to ja nie u niego tylko tam gdzie jest mój bo ma super klinikę i on jeszcze pracuje na porodówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2408

Nurkowanie to ok nie byłam w temacie że chodzisz też do drugiego, pogubiłam się...Musisz być pod dobrą opieką i mieć na bieżąco leki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Nurkowanie - cieszę się bardzo, że wizyta była pomyślna. I dobrze, że sama najbardziej wiesz co robić! Choć ja pewnie bym uciekła od takiego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Cuda mnie on bawi, nie trafił na niepiśmienna zahukana osobę. Zdaje sobie sprawę, że jakbys cos szło nie tak to typ który się umyje. Nie daje mi nawet opisu do zdjęcia, cwaniak. W opiniach ma sprawy sądowe. Dlatego chodze tez do b.dobrego lekarza prywatnie, nie pozwolę na zaniedbanie. Zapisałam się na prenatalne, ale okazuje się nie ma on calego nr resoryowego i teraz nie wiem czy w invicta mnie przyjmą. Jak nie to gdzie indziej.  Jutro zrobię badania nfz plus prywatne i pojde do mojego z wynikami. Chyba częste usg nie jest szkodliwe. Chce często widzieć moja kruszynkę, martwię się trochę tym wzrostem i chce zeby dobrze przyjrzano sie sercu. 

Kasik zaglądam co u Was daj szybko znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Nurkowanie- wspaniale Kochana, byle do przodu, a z tym serduszkiem to dobrze ze nie wlaczal bo to niezdrowe dla takiego malutkiego. U mnie dopiero od 16 tyg sluchaja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Nurkowanie dobrze że wszystko jest okej z dzidzią.  dobry lekarz to podstawa. Pomyśl jeszcze o tym nie wydasz prywatnie ale leków czarnego rynku nie musisz kupować bo należą ci się za darmo teraz w ciąży. Więc szukaj. Co do clexane mogę ci wysłać  mam różne dawki, muszę sobie tylko coś zostawić gdyby okazało się że też jestem w potrzebie. luteiny też mam full i jeszcze innych. Luteina potrzebna i to bardzo w twoim przypadku co za gość a i broń Boże metyli nie odstawiaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulinka

A i masz rację z tym serduszkiem jak pójdziesz do prywatnego to może się z nim dogadasz niech ci nie puszcza Dopplera tylko sama policz Na podstawie obrazu pomnóż czas i uderzenia i i będziesz wszystko wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Nurkowanie cudownie❤ no lekarz porazka....

Kasik co tam???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie cieszę się że dzidzia rośnie. Oby tak dalej. 

Fizycznie u mnie dobrze. Skurcze się wyciszyły więc za pozwoleniem lekarza pozwalam sobie na aktywność w granicach rozsądku i jak tylko mnie zaboli to leżę grzecznie. 

Przepraszam że zniknęłam ale psychicznie się posypałam. Za tydzień we wtorek miną 3 lata kiedy dowiedziałam się że moje wyczekane dziecko nie ma szans by żyć a 4 dni później Jego urodziny i śmierć zarazem. Na dodatek międzyczasie mam połówkowe i podobny okres ciąży. Jest ciężko. Z mężem się nie dogadujemy, mogę liczyć tylko na siebie. Dziś byłam u psychologa. Fajna babeczka i będę chodzić do niej co tydzień w ramach nfz. 

"Śmierć dziecka... I dla matki żadne inne końce świata nie istnieją..."
marzec 2017 dwa Aniołki 4/5 tc
październik 2017 Aniołek Kacperek 22+1 tc
październik 2018 nasz cud Marcelek

maj 2020 Aniołek 8 tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie cieszę się bardzo że z maleństwem wszystko ok, trzymam za was mocno kciuki i wierzę że będzie dobrze ;*

Aniołkowa Mamusiu dobrze że korzystasz z pomocy psychologa, jednocześnie szkoda że w mężu wsparcia nie masz 😞 uważaj na was i bądź dobrej myśli, za was też mocno trzymam kciuki i oby było wszystko dobrze 🙂

Dla tych co mnie tu kojarzą, ja nadal w dwupaku 😄 uparłam się na poród naturalny i czekam do poniedziałku, jak się nic nie wydarzy to w poniedziałek idę na oddział a we wtorek cc. Trzymajcie kciuki za nas 😉 nie udzielam się bo dużo spaceruje ze starszakiem i ogarniam dom żeby coś się naturalnie ruszyło 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze! 💓

Malenstwo rośnie, ma 1,94cm, serduszko bije jak szalone, ma dwie rączki i dwie nóżki 💓 Następna wizyta za 2 tygodnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86
11 minut temu, Gość Kasik napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko jest dobrze! 💓

Malenstwo rośnie, ma 1,94cm, serduszko bije jak szalone, ma dwie rączki i dwie nóżki 💓 Następna wizyta za 2 tygodnie 

Kasik ślicznie 😘 cieszę się razem z Tobą😉 który dzisiaj tc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...