Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda
Godzinę temu, Gość Eve napisał:

W ktorym byłaś tygodniu?

Bardzo Ci współczuję:*

Jesteśmy z Toba. Dużo siły.

U mnie w 8 tyg strata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
15 minut temu, Gość Magda napisał:

Bardzo Ci współczuję:*

Jesteśmy z Toba. Dużo siły.

U mnie w 8 tyg strata.

Dziękuję,  Tobie również sily;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkiwanie

Cukinia123 współczuję Ci. Zwykle bada się kosmówkę z materiału z zabiegu. Możesz zrobić mutacje trombofilii i mthfr, większe ryzyko poronień mają kobiety nosicielki heterozygotycznej mutacji w genie NLRP7 w 19q13.4 , ale nie wiem czy to tak da się zbadać po prostu w zwykłym laboratorium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Cukinia,bardzo ci współczuje i przytulam .Eve i reszta dziewczyn po stracie trzymajcie się będzie dobrze,to forum jest magiczne ❤️uda wam się napewno my jesteśmy przykładem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Dziewczyny powiedzcie czy przeziębienie ma jakis wpływ na dni płodne? W końcu doczekałam się okresu jakoś za tydzień mam pierwsze dni plodne po poronieniu (a przynajmniej mam mieć zobaczę po teście owu) . Chodzi o to że leje mi się z nosa, boli mnie gardło u męża to samo. Jest jakiś szybki sposób żeby się wykurować? Dodatkowo jestem miesiąc po wyrwaniu zęba i w miejscu dziury zrobił mi się ropniak w środę idę do dentysty pewnie nie obejdzie się bez antybiotyku czy on te może mieć jakiś wpływ? Bardzo oboje chcemy starać się od pierwszych dni płodnych ale chce wiedzieć czy te wszystkie zewnętrzne czynniki mogą mieć jakiś negatywny wpływ. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Dziewczyny powiedzcie mi znajde jakis mix witamin  w ktorych jest tylko metylowany kwas foliowy?? Ze wzgledu na obecne wydatki srednio moge zainwestowac w takie witaminy co w ciazy a wlosy leca okropnie, czuje sie przemeczona i w ogole. Dieta slaba to moze byc niedobor. 

Miska ostatnie dni to masakra! Przez wielkie M. Wczorajsza noc to bylo spanie od 20 (jak na nas pozno bo chodzi o 18) i pobudka o 1 a ja poszlam spac ok 23.40 pozniej nie spala do 3!!! I wstala o 5'40 jejuuu wykonczyc mnie chce😂 i tak ostatnie 5 dni gdzies. Ale dzisiaj chyba wyczula ze mamusia ostatkami sil juz zyje wiec poszla spac o 19, pobudka 4 rano!! Ale tylko mleczko na spiocha i wstala o 6'30😍 cudownie od razu mi lepiej. Teraz sobie spi i niedlugo po siostre do szkoly😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Aga w pregnie start masz i zwykły i metylowany (0.4 zwykłego i 0.4 metylofolianu) Dodatkowo tam b12 jest w postaci metylokobalaminy. Ja ostatnio kupiłam na necie w sklepie superpharm metylowany k.foliowy ze.swansona 30tab za 15 zl(dostawa do sklepu za darmo)  wiec może spróbuj sam folian plus jakiś komplex zeby mial metylowane B.

Ja kupię wszytsko osobno, jednorazowy koszt jest duży ale kupuje duze opakowania wiec w przeliczeniu na miesiąc nie ma tragedii (ok 60zl)

Bylam u doktorki wszytsko jest ok narazie lece na acardzie150 po pozytywnym teście dupek i zrobimy krzepliwosc plus wyniki antyxa juz będą i zobaczymy czy wdrożyć heparyne. Nie ide do hetmatologa. Wierzę mojej doktorce. 

Podbije wit D reszte mam w normie.

Czekam i testuje w połowie następnego tygodnia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20/9/2020 o 1:48 AM, Mario 1 napisał:

Smutek,super wiadomość ciesze się bardzo 😍Kasik trzymam kciuki będzie dobrze.Fiolka,Okropny ból dzieciaczki do schrupania a Maksio śmieszek jak zwykle ❤️U nas dziewczyny przebija się 4 ząbek i nocki trochę zarwane ale ogólnie nie jest źle.Bruno pozdrawia ciocie😍

70DB578A-1E90-4362-AA5A-1348C063CC09.jpeg

Już ma 4, moja ma 9 miesięcy i ani jednego nie ma 😄

6D93C79F-07F3-4792-8A80-B708C96AE9EA.jpeg

Aniołek 25 grudzień
http://fajnamama.pl/suwaczki/l02vgg1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve

Dziewczyny czy któraś miała problem z bolacymi wargami srom.? Miałam problem z mega obfitym sluzem w zeszłym tyg (podejrzewam dni płodne nawet) i dużo razy za jedną wizyta sie podcieralam.  Od soboty bolą mnie wargi większe, są nawet trochę nabrzmiale ale nie obtarte. Nawet ten ból czuc jakby w kości lonowej. W ciąży często strzelala mi kość ale lekarz o rozejsciu spojenia nic nie mówił . Co mogłabym na to zastosować? Ginekolog chyba urlopie bo nie odbiera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
1 minutę temu, Szczęściara09 napisał:

Eve myślę że tym podcieraniem po prostu podraznialas. Musisz przeczekać. Czesto mam taki problem szczególnie w czasie okresu. Nie przyjemne ale szybko mija. 

To taki trochę bol jakbym siniaka miała. Mam nadzieję że to od tego i że szybko przejdzie. Dziękuję za wiadomość 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sayuri

Hej wiem ze pewnie nie raz pisalyscie ale powiedzcie proszę jakie dokładnie tabletki bierzecie w planowaniu ciąży

Ja biorę:

-olej z wiesiolka 2x rano 2x wieczorem

-prenatal uno 1x (w poprzedniej brałam pragna start ze składu lepsze się wydaje ale prenatal uno polecila mi ginekolog i mam zagwostke) 

-cerutin 2x rano 2x wieczorem

-acard 150 1x

Szukam jeszcze jakiegoś suplementu z kwasami omega 3 i żelazem ale nie znam się na tym i nie wiem co bym mogła kupić

Mój mąż bierze:

-androvit plus

-cerutin 2x rano 2x wieczorem

-witamina D 2000 firmy protego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Eve podmywaj rumiankiem czy np. Tantum Rosa. Zamiast papieru plucz wodą. Moze naziebilas jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- wiesz, ja to bym niestety przelknela koszt i kupila to co w ciazy, Dominika jeszcze na cycu, dochodzisz do siebie po porodzie,a jeszcze za 2 miesiace planujecie nowa ciaze, wiec ja bym juz sie szykowala, brala te wit co wczesniej, bo przeciez organizm potrzebuje byc silny teraz podwojnie.

Sayuri- wszystko oddzielnie Kochana, bierzesz sklad tych preparatow i kupujesz to co sie da metylowane a reszta oddzielnie. Te dawki w tych preparatach co maja wszystko w jednej tabletce sa za male. To samo Twoj facet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eve
9 minut temu, Gość Nurkowanie napisał:

Eve podmywaj rumiankiem czy np. Tantum Rosa. Zamiast papieru plucz wodą. Moze naziebilas jeszcze. 

Właśnie zaparzylam rumianek i planuje zrobić sobie okłady.

O właśnie napiszcie tak po kolei co z metyli brac i co innego osobno. Przyda się taka wiedza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki dziewczyny😉

Pikey racjonalnie mi to przetlumaczylas😉 

W takim razie zamawiam te co wtedy😉

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Pilne pytanie o antyXa

Moj wynik to 0,38 przy normie dla dorosłych 0,2 - 0,5 

Czy należy zwiększyć dawkę heparyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona894

Dziewczyny odebrałam wynik po histwroskopii i jest napisane ze był pobrany wycinek i opis: polipowaty fragment endometrium w fazie proliferalnej. Co to znaczy? Jesteśmy w trakcie starań.... Czemu babka która robiła histeroskopie nie widziała tego polipa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86

Kasik, Nurkowanie trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty😘😘😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
2 godziny temu, Gość smutek86 napisał:

Kasik, Nurkowanie trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty😘😘😘

Trzymaj Kochana 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Nurkowanie, Kasik Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Mamo Julianka mam juz od koleżanki clexane 0.6 , jutro moze mi się uda namówić lekarza na zwiększenie.Jak nie to ide do drugiego, nie wiem czy ten w ogóle się czymkolwiek przejmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...