Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Aniołkowa mamusia

Dziękuje za odpwiedź

Dzieci nie mamy, nie będę orzekać o winie myślę że to szybko pójdzie tylko potrzebuje wsparcia by się odważyć . Czas ruszyć dale,mój mąż nie chce się rozwodzić ale podczas kłótni mówi co innego więc zdecydowałam.Mam nadzieję że przetrwam to wszystko a po każdy ułoży sobie życie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochana w kłótni to ja się z moim mężem rozwodzę raz w miesiącu a nawet i częściej. Emocje nie są najlepszym doradcą. Po śmierci Kaceprka też byliśmy bliscy rozwodu chociaż wtedy jeszcze nie byliśmy małżeństwem ;). Teraz w maju po śmierci Aniołka jak mąż zostawił mnie z tym samą też chciałam rozwodu. Ale w każdej sytuacji pomogła szczera rozmowa i wyrzucenie tego co nam w sercu leży. Po starcie dziecka relacje są trudne. Każde z nas inaczej przeżywa stratę i inaczej okazuje ból. Faceci niestety duszą to w sobie. Może warto się jeszcze zastanowić, może da się uratować małżeństwo? Pytanie tylko czy chcesz? Nic na siłę... Ale nie podejmuj takich decyzji pod wpływem emocji. Niezależnie jaką decyzję podejmiesz na pewno będziemy Cię wspierać. 

"Śmierć dziecka... I dla matki żadne inne końce świata nie istnieją..."
marzec 2017 dwa Aniołki 4/5 tc
październik 2017 Aniołek Kacperek 22+1 tc
październik 2018 nasz cud Marcelek

maj 2020 Aniołek 8 tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam już siły nie ma nadziei ani szans dosyć wysłuchiwania może dlatego nie możemy mieć dziecka ponieważ nie będziemy nigdy go mieć razem . Podjęłam decyzje i kropka

W ogóle bardzo źle sie czuje po duphaston dziś kręci mi się w głowie przy schylaniu ból głowy mdłości ... będę musia zmienić leki niestety...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Czekając na cud nie namawiam na rozwod, ale jeśli masz dosc to na fb sa grupy związane z tematem rozwodu jak przez niego przejść w miarę suchą stopą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26

Hej dziewczyny

Pierwsze testowanie za mną 😉12 dni od ovu ,2 dni do okresu i biel 🤷‍♀️.

Poczekam sobie grzecznie do środy na dzień spodziewane @ i jeżeli się nie zjawi to powtórzę test w czwartek .

Kurczę przez te parę minut oczekiwania na wynik moją dominująca emocją był po prostu strach przed tym co mnie czeka jeżeli będą 2 kreski 😲.Eh chciała bym żeby w koncu przyszedł taki czas że będę się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey ależ mamy podobne córcie😄. Często lubią i zachowują się podobnie.  

Filoks jaka Ty jesteś zgrabna 🤩 . Brzuszek słodki. 

Mamajulianka jaki silny Wojtuś.  Pięknie już główkę podnosi. 

Mario Bruno  sprawia,ze kwitniesz 😍😍

Nadzieja A jak twoja słodycz? 

Ewelina...mocno kciuki zaciskam.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Czekajac na cud mam doswiadczenie w rozwodach. Jakbyś miała konkretne pytania dawaj znac. Dziewczyny ile Wasze maleńatwa ważyły w drugim miesiacu? Wciąż jestesmy na granicy wagi..... Fiolka kiedy termin? Też miewałam bóle jak na okres. To chyba skaracjąca się szyjka i skurcze przepowiadajace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Pikey a dokarmialas Krysie czy tylko kp? W jaki sposob lekarz stwierdził refluks? Robił jakies badania? Jak sobie z tym radziliscie? Przystawiam do piersi co 1,5 h. Chyba, że spi to wtedy rzadziej. Ma jedna 4h przerwe w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga88- nie dokarmialam. Jak masz te siatki centylowe to mowili mi ze moze spasc o jedna ( znaczy jedna krzywa) od wagi urodzeniowej. I tak Krysia urodzila sie na 25 a potem, do niedawna byla caly czas na 9 centylu. Czyli dokladnie jeden'stopien' w dol.

A teraz od kilku tyg podskoczylo jej na 25 a dzis jak ja wazylam to nawet ciut ponad.

Ja nie chcialam dokarmiac, wyglada bardzo zdrowo, rozwija sie doskonale, lekarze mowia ze tak jest. Zeby nie patrzec na inne dzieci tylko swoje. Ja jak czytalam tu i Mario i Okropny bol co jedna 5 dni przede mna a druga 5 dni po mnie jak ich chlopcy przybierali to czasem tez sie martwilam, ale tylko sobie przypominalam ze Krysia tak ma i jesli jest zdrowa to trzeba nie swirowac.

Dzis wazyla 6.9kg - a taka wage i Mario i Okropny bol ich chlopcy to mieli juz dawno.

Tez przystawi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga88- tez przystawialam co 1.5 godz ( lekarka mi powiedziala ze jak co 1.5 h to jest ok, problem jest jak co godzine albo mniej bo to znaczy ze sie nie najada)

Co do refluksa- albo raczej ulewania- powiedziala nam dokladnie tak:

Jak maly zaczyna jesc to pewnie tak lapczywie jakby nigdy jedzenia nie widzial, musisz wyczuc ten moment zmiany, bo jest to dosc iluzoryczne, ale w momencie kiedy przechodzi z lapczywego w rytmiczne ssanie- podnosisz go na ramie, klepiesz ciut i w przeciagu do minuty powinno mu sie odbic. Potem przystawiasz dalej.

Powodem na to tlumaczyla nam jest fakt ze jesli tego nie zrobisz to powietrze z lapczywego ssania zostaje a on dopija wiecej mleka ktore laduje nad tym pecherzykiem powietrza. I potem jak go odbijasz to razem z tym mlekiem a myslisz ze to refluks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mam nadzieje ze jasno to opowiedzialam 😁

Musisz poprubowac, bo od razu mi nie wyszlo, ale roznica jest olbrzymia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Dziewczyny na instagramie alicja na profilu mamaginekolog medycznie wczoraj zrobiła pogadanke nt refluksu u dzieci. Ja przeklikalam bo temat nie dla mnie ale Was Może zainteresuje. 

@Szczęściara09 u Ciebie wszystko ok? Jak Fasolka?

Fiolka piękna piłeczka 😍

Czekając na cud- trzymaj się Kobieto i zrob to co Ci podpowiada serce. Nie to co mówia inni. To Twoje życie.

Ewelina- trzymam kciuki za powodzenie.

Ja w tym miesiącu nie odliczam. Nie myślę. Chodzę do pracy i na tym się skupiam. Chociaż rozkojarzona jestem jak cholera 😕 ale staram się ogarnąć. Ogarnac siebie. Jest ciężko. Normalnie nie czuje sie sobą. Jestem inna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Niecierpliwa dziękuję że pytasz. Dziś o 12 mam wizytę. Tak bardzo czekam. Dam znać. Mam nadzieję że będzie dobrze i odetchne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Wszystko dobrze 🙂 jest i tak sie ruszało. Taka Żabusia piękna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Szczęściara ,kciuki zaciśnięte daj zaraz znac po wizycie .Ewelina za ciebie też kciuki trzymamy 😍Tak jak Pikey mówi ,dokładnie każde dziecko jest inne i przybiera inaczej .Bruno juz od początku miał mało ze musiał i cyca i butle .Karmilam go 2,5 miesiąca ciesze się że chociaż tyle bo tamte dzieci to prawie wcale odrazu butla .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Szczęściara ,super wiadomość ❤️Teraz juz będzie wszystko dobrze 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga88 mam wizytę na 12.08 i wtedy lekarz zadecyduje co robimy. Martwi mnie tylko to, że od 3 dni biorę insulinę i dziś się dowiedziałam że rodzić mogę w szpitalu o III stopniu referencyjności. Ten, w którym miałam rodzić ma II stopień. Nie wiem teraz co robić. Najchętniej odstawiłabym tą insulinę w pizdu. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama Aniołka Olka

Pikey Lila w poniedziałek kończy 14 miesięcy i waży 9,3 kg. Pediatra stwierdziła, że my szczupli to i mała drobna aczkolwiek jak chce jeść to dawać ale też z głową. Dodam, że moja waga urodzeniowa to 4,5 kg. Lila 3 kg. 

Dziewczyny super Wam maluszki rosną. Fiolka to już nie długo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Szcześciara- prawdziwa Szcześciara z Ciebie!:** cudowne wieści :*** dbaj o Was :**

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Szczesciara- super, gratulacje! 

Mama Aniolka Olka- Krysia tez 3kg przy urodzeniu 😁

Sandawilla- szkoda ze ja tak daleko, mozeby sie dziewczyny zaprzyjaznily jak lubia podobnie 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Fiolka piekny brzusio ❤️

mi zamknęli oddział ginekologiczno-polozniczy w szpitalu w którym pracuje mój gin i gdzie mial mi cc robić, lekarze nie dogadali się z dyrekcja w sprawie kasy. Kierują pacjentki do szpitali w mniejszych miejscowościach gdzie nawet nie mają oddziałów neatologicznych w razie czego. Mam nadzieję że do mojego rozwiązania się dogadają bo narazie lekko martwi mnie ta sytuacja ale im bliżej do rozwiązania tym większy stres będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Szczęściara super że wszystko dobrze 🙂 który u Ciebie już TC? 

Mnie dzisiaj boli brzuch nie bolało mnie od czasu jak powinnam miesiączkę dostać. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale go czuję i takie jakby dziwne ukłucia w pochwie czy to normalne ? Do tego dostałam jakiś dziwnych żółtych upławów nawet bez ciąży nigdy czegoś takiego nie miałam.😟

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Kk24 mam nadzieję że sytuacja się ustabilizuje. Jeszcze dodatkowe stresy. Z wirusem też nieciekawie. Nic nie wiadomo. 

Bubu wydaje mi się że normalne. Przynajmniej też tak mam. I kłuję i boli. Nawet dziś mówiłam gin i mówi że to nic niepokojącego. 

U mnie 10+2. 

Umówiłam się na prenatalne w Krakowie. Planuję zrobić samo usg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...