Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cudak88

Magda, gratulujemy w takim razie!

Czekając na cud - niech to będzie dobry znak dla Ciebie! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
8 minut temu, Czekając na cud napisał:

spokojnie Magda tyko się zdziwiłam że dziewczyny składają mi gratulacje 😄 myślałam że ktoś sobie ze mnie żarty robi 

Gratuluje ciąży :) wyślij trochę nam wibracji by@ nieprzyszła 

Na prawdę bardzo Cie przepraszam. Tyle tutaj stron Do czytania ze nie patrzyłam na wszystko. 

No ale teraz to już musi Ci się udać. Tego Ci życzę i każdej tutaj obecnej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Aga398 współczuję Ci tej sytuacji sama nie wiem co bym zrobiła... 

Aga88 nie przejmuj się każde dzieciątko w swoim tempie przybiera i indywidualnie. 

Okropny ból oo my też zaraz szczepienie.. Biedne te nasze dzieci 😞

Magda gratuluję!! 

Czekając na Cud  dokładnie może to znak dobry dla Ciebie trzymam kciuki 🙂

Sandawilla jak tam? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

MamaJulianka tylko moj przybiera mniej niż te 150 g tygodniowo....Dużo ulewa, może to jest prZyczyna ... Nie wiem.  Magda gratulacje! Dziewczyny staram się Was podczytywać. Widzę duzo nowych osob. Nie zawsze dam jednak rade byc na bieżaco, bo maluszek Zabiera cały moj czas. W tym tygodniu zaczal spac w dzien, wiec jestem wniebowzieta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666
Godzinę temu, Gość Aga 88 napisał:

MamaJulianka tylko moj przybiera mniej niż te 150 g tygodniowo....Dużo ulewa, może to jest prZyczyna ... Nie wiem.  Magda gratulacje! Dziewczyny staram się Was podczytywać. Widzę duzo nowych osob. Nie zawsze dam jednak rade byc na bieżaco, bo maluszek Zabiera cały moj czas. W tym tygodniu zaczal spac w dzien, wiec jestem wniebowzieta 😄

Aga a przystawiasz go często? Nasza mała też strasznie ulewala do tego lekarz stwierdził jej refluks bo ale mimo wszystko przybierała minimum 200 g tygodniowo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga88- Krysia dlugo tez tak 150 tyg (norma 15-30 g dziennie), a czasem nawet mniej, przez caly czas w 9 centylu byla, a ostatnie jakies 6-8 tyg przybiera wiecej, gdzies pod 200 i podskoczyla na 25 centyl. . Jak idzie tym samym centylem (plus minus 1) to wszystko ok, nie musi byc pod linijke, przeciez kazde dziecko jest inne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soniamalutka Ależ poszła jak burza w swoich umiejętnościach!!! Słodka 😄

U nas różnie.  Od dwóch tygodni jest spokojniejsza, noce  nadal nieprzespane. Potrafi nawet z 10 Razy się przebudzic . 

Wreszcie polubiła spacery . Jak jej się nudzi w spacerowce to już używamy nosidełka 😊.

Codziennie ćwiczy siedzenie 😁. Jutro kończymy 5 miesięcy 😁

Screenshot_20200731-000810_Gallery.jpg

Screenshot_20200731-000857_Gallery.jpg

Screenshot_20200731-001230_Gallery.jpg

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka nie martw się będzie dobrze,juz niedługo będziecie razem❤️Soniamalutka ale Karolcia ładnie stoi i wogole mocna dziewczynka widać .Śliczna jest.Okropny ból Maksio jak zwykle uśmiechnięty ,śliczny chłopczyk .Od czego ta wysypka?Sandawilla jaka ślicznotka😍Rosną te nasze szkraby jak na drożdżach a za chwile nastepne nam przybedą 🥰Pozdrawiamy z Brunem❤️

C3F015AC-FF44-48F7-B8D3-57666490C50A.jpeg

0B77047B-72B0-4525-9903-9C60EE58D125.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Sandawilla- sliczne te Twoje cudo 😁

Mamy to samo krzeselko bujane i Krysia w nim tez tak siedzi 😁

Mario- Bruno rosnie w oczach, i te oczy 🥰

W poniedzialek przychodzi krzeselko ktore zamowilam zeby do stolu przysunac, i mysle zaczniemy powoli BLW, plus kasza manna(razowa kupilam) plus moze owsianka na drobno zmielona. Zobaczymy jak nam pojdzie.

Krysia od kilku dni'buczy' bo inaczej nie da sie tego opisac, nic ja nie boli, tylko siedzi i buczy. Glodna jest non stop, przybrala sporo i sie okraglutka zrobila.

Poza tym jest cudowna. Bogu codziennie dziekuje ze jak mam. Naprawde. Nawet jak buczy, to sobie nie wyobrazam zeby nie slyszec takiego buczenia 🥰

Ale powiem Wam, ze ostatnio tak mi bardzo przykro ze naszego synka w niebie tez nie moge karmic, przewijac, sluchac i placzu i smiechu... Bardzo mi przykro...eh 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Dziewczyny potrzebuje porady. 10 czerwca badalam homocysteine i wynosila ona 7,2. Chcialam ja zbic i zaczęłam suplementowac b12 oraz b6 obie w zmetylowanej postaci i dzisiaj zbadalam poziom a tu kurde 10,2... Co jest? Nie jest slodkich rzeczy, przetworzonych, gazowanych, alkoholu itp... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tojaka1

Dziewczyny ale macie śliczne dzieciaczki. Przepiękne. 

Soniamalutka, u moich 7 miesiąc to był czas powolnego siadania a Twoja stoi 😉

U nas ok. Nie mam cukrzycy ciążowej choć wszystkie przesłanki ku temu były. Krzywa wyszła ok. Oliwier większy niż z OM co mnie bardzo cieszy bo ja mam tendencje do wcześniejszych porodów. Powoli zaczynamy coś mu szykować. Nie mogę uwierzyć, że to już 24 tc. 

Nurkowanie wszystko przebadane? Możecie zacząć starania?

Ewelina czytasz nas? Co u Ciebie? 

Wszystkim nowym dziewczyną życzę siły aby przetrwać najgorsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Soniamlutka ale mała ładnie stoi 🙂

Sandawilla  ale już duża  królewna!! 

Mario nie komentuję Bruno jka zwykle jak model 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Śliczne są te Wasze dzieciaczki wszystkie takie śmieszki 😁

A ja dziewczyny mam dzisiaj bardzo kiepski dzień. W niedzielę powinien być 6tc a ja w ogóle nie czuje się w ciąży.. jedynie piersi mnie pobolewaja ale to też nie cały czas.. cały czas mam czarne myśli. Zero senności mdłości zachcianek.. tak bardzo boje się powtórki... W nocy to nawet spać nie mogę tylko cały czas myślę a później dołuje się cały dzień...😟😟😟

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Bubu- jakos przetrzymac musisz, jeszcze z tydzien, wtedy serduszko piwinno byc, a swirowac bedziesz az sie nie urodzi.

Z tymi objawami to reguly nie ma: jak ja bylam w ciazy to bylo tu kilka dziewczyn tez w ciazy i kazda z nas z czyms innym, a niektore wogole bez objawow. 

Trzymam kciuki. A kiedy jakas wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Pikev 5 sierpnia mam wizytę niby nie długo zostało ale dla mnie cała wieczność 🙈  jezdzilyscie na początku ciąży rowerem? Ja bardzo dużo wcześniej jeździłam ale nie wiem czy teraz mogę chociaż bym oderwała się od myśli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jogina
W dniu 10/7/2020 o 11:09 PM, Fiolka87 napisał:

Dziewczyny, ma któraś z Was do odsprzedania kilka sztuk clexane 1,0? 

Mam Clexane 0,6 i 0,4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Bubu- ja jezdzilam wtedy jak nie wymiotowalam 😘

Od poczatku do samego konca tylko nie po wertepach i nie zeby sie mocno zmeczyc, a potem z brzuchem to powoli i z przerwami.

Mowia ze jak czegos nie robilas przed ciaza ( rower, bieganie etc) to zeby nie zaczynac w ciazy jakos specjalnie, ale jak wczesniej uprawialas sport to zeby nie przestawac, tylko powoli.

Dasz rade, tylko 5 dni zostalo, a i tak, niestety, nic wiecej nie poradzisz na tym etapie. Wiem, ze latwo sie mowi, ale niestety tak jest 😥

A troche endorfin sportowych to tez Ci lepiej bedzie 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Dziewczyny doradźcie jak to jest z oscypkami w ciąży? Wolno czy nie? Orientuje się ktoś czy są wytwarzane z mleka pasteryzowanego? 

Maz przywiózł z gór i nie wiem czy mogę zjeść. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka cukrzyca ciążowa jak nic. Wcześniej rozumiem że wyniki obciążenia glukozą były ok? Spróbuj dietą. Jeśli cukry masz na czczo wysokie spróbuj ok 23.00 zjeść 20g bułki 5 g masła i 10 g sera żółtego. Niby do rozwiązania niedaleko ale warto pilnować przez ten czas diety. Polecam stronę Słodkie Mamy. Ja w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę i ściśle stosowałam dietę z tej strony, lekarz mi polecił. Udało się bez insuliny. Chociaż test obciążenia glukozą miałam tylko nieznacznie powyżej normy. Teraz robiłam do 10 tygodnia ciąży i znów cukrzyca ciążowa. Jestem na diecie i na razie cukry ok. Gdybyś miała jakieś pytania pisz śmiało. 

Bubu na objawy przyjdzie czas. Miałam te same myśli jeszcze nie tak dawno. W nocy spać nie mogłam a kilka dni później jak mnie dopadły mdłości to cały dzień. Na szczęście szybko minęły ale w żadnej ciąży nie miałam jakiś mocnych mdłości. Bardziej czuje się jak jedna wielka niestrawność. Dziś 10+2 tydzień ciąży a mój brzuch się wypchal do przodu... Strach będzie towarzyszył do samego porodu. To normalne po stracie...

Pikey przytulam mocno. Wiem co czujesz bo mam to samo. Nie raz płakałam że nie dane mi było opiekować się Kacperkiem... Wciąż o nim myślę. Nie raz widzę w Marcelku jego buzie jak spał.... Gdyby dane było mu żyć miałby 2.5 roku. A tymczasem Marcelek za 3 miesiące skończy 2 latka. Nie raz myślę jaki by był Kacperek.... Kim była Iskierka która zgasła w maju... Kogo noszę pod sercem i czy będzie ok. Wiesz, nawet jak ostatnio byłam na usg i włączył obraz 3d to w pierwszej chwili widziałam twarz Kacperka. Jak pokazałam filmik mężowi to pierwsze co zobaczył to tą samą twarz... Ciekawa jestem jak Krysia będzie reagować na nowe jedzonko. Pamiętasz że zanim zaczniesz wprowadzać zboża zacząć trzeba od warzyw a po 2 tygodniach owoce i dopiero kasze? Chociaż Krysia już duża, ja zaczęłam wprowadzać nowe posiłki jak młody miał skończone 4 miesiące to też inaczej. 

szczęściara ja bym nie ryzykowała. Nie wiadomo z jakiego jest mleka. Poza tym jest wędzony i też nw ciąży nie wskazany. A jak się czujesz? Bo my to mniej więcej na tym samym etapie jesteśmy 😉

"Śmierć dziecka... I dla matki żadne inne końce świata nie istnieją..."
marzec 2017 dwa Aniołki 4/5 tc
październik 2017 Aniołek Kacperek 22+1 tc
październik 2018 nasz cud Marcelek

maj 2020 Aniołek 8 tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
7 godzin temu, Gość Bubu napisał:

Śliczne są te Wasze dzieciaczki wszystkie takie śmieszki 😁

A ja dziewczyny mam dzisiaj bardzo kiepski dzień. W niedzielę powinien być 6tc a ja w ogóle nie czuje się w ciąży.. jedynie piersi mnie pobolewaja ale to też nie cały czas.. cały czas mam czarne myśli. Zero senności mdłości zachcianek.. tak bardzo boje się powtórki... W nocy to nawet spać nie mogę tylko cały czas myślę a później dołuje się cały dzień...😟😟😟

u mnie 4t5d totalnie również nic nie czuje, codziennie robię test upewniając się czy to na pewno ciąża. Bardzo się też boję że pójdzie coś nie tak. Lekarz we wtorek. A mi się wydaje to wieczność. Myśli mnóstwo :( boję się cieszyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Jakie te nasze dzieciaczki cudne, 🥰napatrzeć się na zdjęcia nie można. 

Co do umiejętności Karolci to wszystko tak szybko ruszyło jak skończyła 6 miesięcy, z dnia na dzień zaczęła ładnie raczkować, siadać no i stać a nawet się przemieszczać jak się trzyma czegoś. Boję się tylko żeby jej na bioderka nie poszkodzilo. Ogólnie drobna z niej dziewczynka więc lekka na nogi chociaż apetyt ma za dziesięciu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Tojaja w poniedzialek sprawdzamy plemniki. Moze los sie odwroci, ostatnio nie bylo najlepiej z dobrymi wiadomosciami, ale dzis przedluzono mi urlop zdrowotny chociaz o to nie zabiegalam i okazalo sie ze moi podopieczni zostali jednymi z 10 laureatow w Europie w miedzynarodowym konkursie kosmicznym chociaz w ogole nie liczylam, ze sie uda. 

Nadal szukam pieska mikroszczeniaka, nie chce myslec obsesyjnie o ciazy, wiec wymyslam zastepcze tematy, nawet wypilam sobie kawe z jednym podrywem, tylko teraz nie chce sie odczepic 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Aniołkowa mamusia od którego tc miałaś te mdłości?  Ja już bym wolała mieć je cały dzień żebym tylko wiedziała że jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aniolkowa- dzieki za rade, tylko ja znowu slyszalam zeby od glutenu zaczac...kurcze, juz nie wiem co mam zrobic? Krysia bedzie za chwile miala 6 miesiecy. Jak myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...