Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pikey

Czekajac na cud- cudownie! Lec sie zapytaj kiedy co brac a kiedy odstawic. 🥰

Mowilam ze bedzie wysyp kreseczek 😎!!!!

Paula c- dobrze ze z malym wszystko dobrze, oj, nacierpisz sie okrutnie😪

Ale juz blizej jak dalej 😍

Fiolka- kiedy ta wizyta? Czy juz po? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Czekając na cud - gratulacje! 😍 Bardzo się cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey wizytę miałam w poniedziałek we Wroclawiu i dzis tu u siebie. Ten dzisiejszy gin powiedział żebym przyszła znowu za 2 tygodnie, zrobią mi badanie GBS i prawdopodobnie będzie chciał mnie już kierować do szpitala. Mały ważył dziś 3150g i wypada na 37/38 tydzień. Od ginekologa z Wrocławia mam skierowanie do diabetologa. Po jedzeniu cukru OK ale na czczo przekraczają 90 (94, 97, 99, 102, 105). Diabetolog ma zadecydować czy konieczna jest insulina. Diabetolog z którą mam kontakt przez telefon (telewizyta z ubezp. PZU) uważa że sobie darujemy insulinę bo jestem już na końcówce ale gin z Wrocławia uważa że powinnam to skonsultować z diabetologiem twarzą w twarz. Może być nieciekawie bo dziś robiłam krzywą cukrową i wynik po 1h tragiczny. Norma jest do 92/180/153 a mi wyszło 90/269/135. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Czekając na cud-gratulacje🥰MamoJulianka -Wojtus śliczny i jak urósł .Pozdrawiam was😍Pikey,Okropny ból ,Sandawilla,Soniamalutka co u was jak maluszki .My za kilka dni kończymy pół roczku ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Fiolka to juz tuż tuż❤️Za chwile przytulisz maluszka swojego 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario martwi mnie tylko to, że to, że Witek jest duży nie oznacza, że jest rozwinięty już tak jak trzeba 😞 

MamaJulianka ale Wojtuś to słodziak. I jak nie zwariować na Jego punkcie ☺️ cieszę się Waszym szczęściem ❤️ a powiedz mi, kiedy odstawiałas aspirin cardio bo zapomniałam ostatnio zapytać 🤦‍♀️

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
15 godzin temu, Gość Czekając na cud napisał:

dzisiaj zrobiłam trzy testy. Wszystkie pozytywne. Zaczelam znowu brać heparynę. W pon idę do lekarza. Biorę bromergon. Czytałam gdzieś że trzeba go odstawić jak test pozytywny. Czy któraś z Was brała? Odstawiała od razu czy po woli?A może powinnam czekać na wizytę? Dwa lata czekałam na ten dzień z ujrzeniem 2 kresek i tak bardzo się boję. Totalnie nie wiem co robić. Oprócz tego biorę eutyrox,  glucophage,  kwas foliowy metylowany 400 , d3+k2 i Acard 75 (mam mutacje mthfr oraz pai 1)

Ogromne gratulacje! Trzymam bardzo mocno kciuki  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Czekając na cud wspaniała wiadomość, teraz spokojnych 9 miesięcy (już 8 🙂)

Fiolka powodzenia na wizytach. A czemu tak Ci tego Witusia ścigają? Nie może być duży? No właśnie wielkość a rozwój. A to znowu nie są jakieś ogromne gabaryty. Mój się urodził prawie 4kg i 60cm i nikt nie mówił że jakoś duży. 

Będziesz mieć cc czy sn? 

Wynik po godzinie rzeczywiście wysoki. Ale właśnie to już ostatnie chwile. Daj znać co i jak po wizytach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- czyli za 2 tyg jakas decyzje podejma, tak? Wiesz, ja mysle ze do tego czasu juz bedzie 36 tyd, to praktycznie donoszona ciaza, moze cie do szpitala wezma potem na obserwacje?

No te wyniki troche do doopy ale jeszcze tylko chwilka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cudak88

Czekając na cud - gratulacje, naprawdę wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ się cieszę! Zadzwoń do lekarza i zapytaj co z tym lekiem, koniecznie, bo opinie są różne. Ja go brałam, ale miesiąc przed zajściem w ciążę go odstawiłam, więc jak już w nią zaszłam to nie przyjmowałam tego leku. Wielkie gratulacje raz jeszcze i trzymam mocno kciuki!!!!! ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

MamaJulianka u nas już powoli wchodzimy w rutynę ze spaniem, jedzeniem spacerkami,mały troche mało przybiera na wasze co mnie martwi, zwlaszcza jak spojrzalam na wage coreczki Agi. U nas teraz 4760g. Jestesmy juz tylko na piersi, ale synek sporo ulewa. Aga Nie wiem czy w takiej sytuacji nie zrobilabym testu prywatnie, zeby widziec na czym stoicie, zwlaszcza w kontekscie chrztu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario u nas wszystko w porządku. Lada dzień Karolka skończy 7 miesięcy. Ząbków jeszcze nie ma ale wszystkie umiejętności już opanowane typu siedzenie, raczkowanie a nawet stanie. 

Screenshot_20200730_094551_com.android.gallery3d.jpg

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Soniamalutka wow mega szybko twoja gwiazda poszła, super oby tak dalej. 

Aga88 u nas też powoli wchodzimy w stały rytm, tak mi się wydaje, rano po wstaniu 1,5 gidz zabawy cycus i drzemka, wieczorem kąpanie o 19.30, cycus i śpi już na noc. Aga każde dziecko przybiera swoim rytmem, nam położna powiedziała że powinien noworodek przybrać ok 150-200 g na tydzień. 

Aga398 współczuję takiej sytuacji, każdy ma już dość tego p... wirusa

Fiołka zawsze czekam na wpis od Ciebie, bardzo się cieszę że jesteś już tak daleko, bardzo ci kibicuję. Jeśli chodzi o acard to nie doczekałam żeby go odstawić bo Wojtka wyjęli 33+5 ale plan był taki że miałam odstawiać w 35 tak się robi bo jakiś przewód botalla musi się zamknąć na serduszku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Kochane ktoś pisze pod moją nazwą :(:(:(a prawdziwa ja nie jestem w ciąży mam dziś 15dzień cyklu a od jutra będę brać dupka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
44 minuty temu, Gość Czekając na cud napisał:

Kochane ktoś pisze pod moją nazwą :(:(:(a prawdziwa ja nie jestem w ciąży mam dziś 15dzień cyklu a od jutra będę brać dupka

Yyyyy... To trochę słabo, że ktoś się tu pod kogoś podszywa 😞 teraz nie będzie wiadomo kto jest kto i kto pisze prawdę 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
51 minut temu, Gość Czekając na cud napisał:

?????? Ze co???? No wlasnie tak myslalam ze ty poronilas jakos niedawno a nie 2 lata temu... Ale moze ta kobitka nick zmieni, bo sie niepolapiemy 😥

Ale mysle to dobry omen i dla Ciebie 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane mam nadzieje tak samo jak wy 😉

Dziś 15 dzień cyklu biorę dupka by wyregulował moje cykle ostatnio miałam 43 dniowy!!!  co miesiąc się zastanawiam kiedy@ przyjdzie;(  

Czy któraś z was miała tak dużo śluzu że aż się zbierał przy końcu pochwy? Mój mąż zwrócił na to uwagę ostatnio że aż sie zbiera i jest taki biały a przecież powinien być chyba przeźroczysty????😩  Zastanawiam się czy ja mam owulacje przy takich wahaniach w cyklu 😞

Ostatnio mój mąż się na mnie wściekał o to że jest mi potrzebny tylko do zapłodnienia 😞 ;-( nie wiem czy powinnam tak naciskać ma swoje lata niby chce dziecka a narzeka a raz własnie sam nawija tylko o tym ;( 

Żeby nie myśleć mąż zapisał mnie na basen 😉 wczoraj byłam pierwszy raz aż nie miałam siły na nic. Ostatnio cały czas mi dokucza że nie jestem szczupła a przecież cały czas używam rowerka poce się jak głupia a ciało nie chce się kształtować tym się teraz też dołuje ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Przepraszam. Nie zauważyłam że ktoś tu ma taki nick "czekając na cud" ja też tutaj już pisałam pod tym nickiem. Nie było to specjalnie. Bardzo przepraszam. Mam na imię Magda. i tak się podpisze teraz. Czekałam w swoim życiu na cud stąd też taki nick. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula.c

Fiolka ja też bardzo ci kibicuję i trzymam kciuki! Nie mogę się doczekać kiedy wstawisz fotkę pięknego, zdrowego synusia😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas bez zmian, tylko mamy wysypke na lewym policzku i lewym nadgarstku 😞

podejrzewam łzs.

za tydzien mamy szczepienie, więc sie okaże ile maly wazy 🙂

Screenshot_20200730-140128_Gallery.jpg

Screenshot_20200730-140154_Gallery.jpg

Screenshot_20200730-140201_Gallery.jpg

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
10 minut temu, Okropny bol napisał:

Magda, więc gratulacje 🙂

Dziękuję. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spokojnie Magda tyko się zdziwiłam że dziewczyny składają mi gratulacje 😄 myślałam że ktoś sobie ze mnie żarty robi 

Gratuluje ciąży :) wyślij trochę nam wibracji by@ nieprzyszła 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...