Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożka 2408

Jusua mam znajoma z ZUS i od niej byłam pokierowana, A byłam w takiej sytuacji jak Ty .Tak zrobiłam jak kazała i było ok.Tyle że ja akurat zdążyłam dwa tygodnie przepracować. Na ciążowym wrócisz do 100 procent wyplaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Okropny bol- my tez mamy Sophie 😁

A dlaczego zeby nie uzywac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jusia
14 minut temu, Gość Bożka 2408 napisał:

Jusua mam znajoma z ZUS i od niej byłam pokierowana, A byłam w takiej sytuacji jak Ty .Tak zrobiłam jak kazała i było ok.Tyle że ja akurat zdążyłam dwa tygodnie przepracować. Na ciążowym wrócisz do 100 procent wyplaty

Dziękuję za poradę 🥰 tak to bym o tym nie wiedziała. Dobrze, że tu jestem razem z Wami. ☺️ Szkoda że w takich okolicznościach, ale przecież tylko my wiemy jak się wzajemnie wspierać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
4 godziny temu, Gość Pikey napisał:

Okropny bol- my tez mamy Sophie 😁

A dlaczego zeby nie uzywac?

Wiesz co nie mam pojęcia. Chyba raczej ze względu zeby nie połknęło dziecko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Okropny bol- no tak, jak male... Zastanawiam sie zeby moze taki gryzak w jednym kawalku? 

A moze Sophie wystarczy... Zobaczymy 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario czuję się nieźle. Dzisiaj mnie tylko brzuch mocniej ciągnie, że ledwo chodzę. Ale ogólnie jest OK, dziękuję 🙂

MamaJulianka dlatego ja po rozmowie z diabetologiem (a nawet dwoma) zadecydowałam, że nie przejdę na keto bo to dieta niewskazana w ciąży. Tym bardziej przy problemach z nerkami i wątrobą. No i dla mnie niemożliwością jest nie jedzenie ani owoców ani warzyw. Wprowadziłam zalecenia od diabetologa i cukry sprawdzam 6 x dziennie. Wyniki konsultuje z diab raz w tygodniu - mówi że są dobre. Owoce 1x dziennie a warzywa do każdego posiłku.

To Ty malutko przytyłaś w ciąży. Może ja faktycznie za dużo przywaliłam 😞 starałam się jeść zdrowo i nie obżerać się, ale teraz już sama nie wiem. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniolkowa Mamusia cieszę się że wszystko dobrze, trzymam kciuki żeby wszystko dalej było dobrze 🙂

Fiolka wydaje mi się że wszystko jest w normie u ciebie. Pamiętaj że Wituś jest sporym dzieckiem i też swoje waży i wody płodowe też. Kobiety w ciąży więcej przybierają, ja w ciąży z synkiem przytyłam grubo ponad 10kg teraz się bardziej martwię czy aby wszystko jest dobrze bo od ostatniej wizyty przytylam tylko 500gr 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulinka

Fiołka nie martw się, będzie dobrze ja mało przytyłam w ciąży i myślę że.to za sprawą metforminy która brałam przed i w ciąży, a działała na mnie dobrze bo jak pamiętasz schudłam 14kg, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Okropny ból ,juz ząbki będziecie mieć ,super .U nas Bruno strasznie się ślini i gryzie wszystko ale nic nie widać żeby coś wychodziło .Też myśle kupić tą żyrafke .Nurkowanie ❤️dokładnie ,masz dobre serduszko że tak walczysz o tą psinkę .Bedziesz miała to dobro oddane i będziesz cieszyc się maluszkiem 😍Trzymam kciuki za pieska,musi być dobrze ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Dziewczyny dzis nie bylo porawy po transfuzji krwi, szpik nie podjal pracy, zmiany w watrobie, owrzodzenia ukladu trawiennego, jelita zniszczone przez wirusa. Odbylam kilka rozmow z lekarzami, zebrali się w jej sprawie. Szanse na przezycie kilku nastepnych dni to bylo 1-2 %, Regeneracja komorek 0,1%. Wszystko kosztem cierpienia na przeciwbolowych, ktore tez niszcza organy.

Przed klinika pekly mi okulary, normalnie na nosie pekly oprawki.

Misia byla przytomna, ale podlaczona i slaba. Pozegnalysmy sie, poznala mnie, dostala lek uspokajajacy potem i odeszla na moich rekach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Dziewczyny gratuluje pozytywnych wizyt serduszkowych❤❤

MamaJulianka kto wie moze dane nam bedzie miec znowu "wspolne" dzieci😀

Pikey wiem ze niektorzynie stosuja to na zabkowanie i zadowoleni sa, ja sama nie stosowalam.

Nurkowanie przykro mi z powodu piesia😔 przytulam. Zrobilas co moglas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie przykro mi z powodu psinki, szkoda że nie skończyło się dobrze, bo masz ogromne serduszko że taką opiekę jej zapewniłas 😞

co do ząbkowania u naszego starszaka tylko gryzaki i sporadycznie anaftin baby czy jakoś tak z apteki jak już nie dawałam rady 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Aniolkowa Mamusia super ze wszystko w porządku 🙂

Mama Julianka rośnie Wojtuś jak na drożdżach 🙂 dzielny ten Twój maluszek 🙂

Okropny ból pool ząbki to teraz się zacznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Nurkowanie- przykro mi bardzo 😥, Twoja psinka odeszla wiedzac ze jest kochana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

-MamaJulianka a co Ci powiedzieli jesli chodzi o odstep czasu do nastepnej ciazy po cesarce. Bo mnie ze 2 lata, ale slyszalam ze sie od tego tez odchodzi. Nie, zeby nam jakos spieszno bylo 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Nurkowanie bardzo mi przykro. Biedne Maleństwo. Tyle jej dałaś jeszcze ciepła i miłości. Będziesz się decydować jeszcze na pieska? 

Tylko z tą żyrafka trzeba uważać bo było wiele przypadków że w środku gromadzila się plesn. 

Pamiętam jak z synkiem wszystko zrzucaliśmy na ząbki, od 4 miesiąca, nie chciał jeść, spać, marudny pewnie ząbki. Slinil się długi czas a wyszły dopiero jak miał 10 miesięcy. Sporo się naczekalismy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Pikey wy tez planujecie kolejne malenstwo??😉 jak zapytalam gina jaki jest bezpieczny odstep ciazy to powiedzial ze nie ma czegos takiego i ze i tak ide na kolejne ciecie. Ze mna cc miala dziewczyna ktorej dziecko miesiac pozniej konczylo rok dopiero😀 urodzila w lipcu a we wrzesniu zaszla juz😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Aga ale nie jest to rozsądne. Koleżankę gin zjechała ze powinna odczekać 2 lata z zajściem w ciążę, nie porodem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- pewnie tak, ale napewno nie teraz jeszcze, po pierwsze to na razie nie moge sie nacieszyc nasza cudna istotka, a po drugie , troche sie bym bala od razu, bo jakby nie bylo to cc to duza operacja a potem sie wszystko rozciaga, jakby sie cos nie tak rozeszlo to nie byloby smiesznie 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama Aniołka Olka

Pieky mi po cięciu z Olkiem który było w okropnych warunkach ekspresowych powiedzieli, że pół roku i działać na nowo.. zaszłam po 15 miesiącu. Mój gin też pozwolił, bo blizna wyglądała bardzo dobrze, była gruba. A podobno to jest najważniejsze, aby nie było ryzyka rozejścia się. Znajoma zaszła po dwóch latach i cięcie miała w 35 TC, bo zaczęła się rozchodzić. Nie ma reguły jak widać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey mi właśnie poprzedni gin na wizycie kontrolnej po porodzie powiedział że jak chcemy to możemy się od razu starać bo teraz już się odchodzi od czekania 2 lata. I u mojej szwagierki w rodzinie jest dziewczyna która zaszła od razu po cc, we wrześniu 2017 miała pierwsze a w sierpniu 2018 już drugie. Ciąża była bezproblemowa, przy cc okazało się że są zrosty w macicy ale ogólnie było ok.  A drugi syn waga ponad 5kg więc kawał chłopa i miało się co rozciągać żeby mógł wzrastać. Także tak jak Mama Aniolka Olka pisze nie ma reguły i każda Ciąża jest inna.

Ja musiałam trochę zwolnić tempo, brzuch się stawia i nieraz aż muszę się zatrzymać i odpocząć bo nie da się iść tak boli. W poniedziałek wizyta, zobaczymy co doktor powie a w środę usg III trymestru, mam nadzieje że będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Niewiadoma nie wiem, czasem jest chwila ze bym chciala, ale nie wiem czy wystarczajaco odkazilam dom. Poki co widze nowe ogloszenia tego hodowcy - miejsce Gdansk i Bydgoszcz. Postaram sie go wytropic i ukarac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Dzieki dziewczyny 😁

Czyli wychodzi ze trzeba sie sluchac wlasnego ciala, bo co lekarz to inna opinia 🙄

Nurkowanie- eh, okropne to wszystko 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Nurkowanie,bardzo mi przykro z powodu pieska😭aż mi łezka popłynęła ,pewnie dlatego że tez mamy pieska Yorka -Zuzię bardzo ją kochamy jest z nami 11 lat i nie wyobrażam sobie gdy kiedyś odejdzie ❤️Zrobiłaś co mogłaś ,dałaś mu dużo miłości choć tak krótko .Przytylam cię .Nasza Zuzia bardzo pilnuje Bruna i śpi często koło niego .Jakie te zwierzątka są mądre 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...