Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewiadoma

Niecierpliwa mam nadzieję że we wtorek będzie wszystko dobrze i będę dla Ciebie motywacja. Bo tak samo miałyśmy zabieg, w bardzo zbliżonym czasie. Wiem co czujesz. My stwierdziliśmy że po prostu nie będziemy się zastanawiać tylko jak będziemy mieli ochotę na bliskość to tak będzie. I jakoś zaskoczylo. Chociaż kompletnie się nie spodziewałam i nie wiem co z tego wyniknie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jusia

Niecierpliwa- wiem że jest strach, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. 😘

Ja 3 dni po zabiegu miałam taką ochotę na... że powiedziałam mężowi że pierdziele zakazy. Kazałam mu na wolne i delikatne zbliżenie. I wiecie co..  To było tak dobre, że nie pamiętałam kiedy ostatnio było mi tak dobrze. Niby zaraz będzie 3 tyg po zabiegu ale zbliżamy 2 razy w tyg. Nie myślę wtedy czy będzie owulacja czy zbliża się @. Daje mi to psychiczny komfort bo wiem że teraz robię to dla siebie a nie na siłę żeby zajść w ciążę. Fakt faktem.. Boję się o kolejną ciążę.. Czy się to nie powtórzy ale nie będę czekać w strachu w nieskończoność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ola przytulam Cię mocno. To straszne  i niesprawiedliwe to co Cię spotkało. Bardzo mi przykro. 

Fiolka...pamiętam mika. A chłopca czy dziewczynkę? Cóż za piękna wiadomość.

Mario u nas znów nastały ciężki dni...juz drugi tydzień...Alicja jest bardzo marudna ,znów mało śpi w dzień, budzi się z płaczem. A noce zupełnie się popsuły. Prawie co 1-2 h sie budzi . Ale jej uśmiech wszystko mi wynagradza 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Ola- bardzo mi przykro, ja tez wiem co to znaczy rodzic dziecko, ktore na zawsze pozostanie w niebie i nie wiedziec jak to by bylo jakby z nami byl l😪

Pisz do nas, bedzie ciut prosciej. 

Fiolka- moze kup jeszcze kilka, tak zebys miala na 2 dni, mysle 12 w sumie,  jak bedziesz na noc jednorazowki i przez kilka dni bedziesz wiedziala ktore Ci najbardziej pasuja, najszybciej schna, z ktorych najmniej, albo wogole nie przecieka etc i wtedy dokupisz.

Moze mi sie uda wstawic zdjecia tych co ja mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sandawilla chłopca, ma na imię Mikołaj 🙂 

Pikey do dokupienia została mi tetra i kilka wkładów z burtami na mleczne kupki. Zobaczę co się bardziej sprawdzi. Te gatki wełniane i longi co mi się szyją to niby fajna opcja na noc bo wygodne. Zobaczę 🙂 a te Twoje wyglądają na zgrabne bo te Chinki z Ali to takie za duże na noworodzia. Bardziej na później. Bo nawet jak się zepnie napki to są za szerokie i za dlugie w kroku. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- no te co ja mam dosc popularne tu u mnie, 

Zapomnialam Ci napisac, ze krem do pupci tylko specjalny, alantan, bupathen etc odpadaja, ale pewnie wyczytalas 😎

Ja uzywam czystej lanoliny i olejku kokosowego. Lanolina jest bardzo gesta wiec sie super sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario u nas zaraz będzie 5 miesiecy. Czas leci jak szalony, dalej karmie piersia 🙂 coraz wiecej gada po swojemu ale ostatnio ma problemy z zasypianiem, mam nadzieje ze to chwilowe. 

Dziewczyny, będzie dobrze. Potrzeba tylko czasu, bol z czasem sie zmniejszy

Pozdrawiamy wszystkie ciocie 🙂

Screenshot_20200712-195812_Gallery.jpg

Screenshot_20200712-195803_Gallery.jpg

Screenshot_20200712-195754_Gallery.jpg

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Pikey a Twoja mala ile juz wazy? moj ponad 8kg 😂

Tez uzywam lanoliny do dupki, polecam z lullalove 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Okropny bol- oj Krysi jeszcze daleko do tej wagi 😂 6.3kg na dzien wczorajszy, 25 centyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
Godzinę temu, Gość Pikey napisał:

Okropny bol- oj Krysi jeszcze daleko do tej wagi 😂 6.3kg na dzien wczorajszy, 25 centyl

Widocznie będzie drobna kobietka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jusia

Odpowiedzcie mi dziewczyny o tych pieluszkach. Jak możecie to podeślijcie linki to tych pantsów. I tetre czy ten wkład dodatkowy się dokupuje? Chciałabym się więcej o tym dowiedzieć. 😊 Ale czy upranie 20 takich pieluszek jest tańsze niż 20 pampersów?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Okropny bol- no, zobaczymy 😁

Na razie jest cudna mala dziewczynka 🥰

Jusia- ja mam te pieluchy kieszonkowe, na zewnatrz jest takie nieprzemakalne a do kieszonki laduje sie wklad ( jak na zdjeciu wyzej), ja mam bambusowe, ale moze byc co masz: na przyklad tetre albo cos innego o duzej absorbcji. (Widzialam kobitki ktore uzywaja szmatek kuchennych, bo sa z super grubej bawelny i tez fajnie chlona, zlozone, praktycznie tej samej grubosci co tetra)

Fiolka- jak pisala ma kilka innych rodzajow.

Wydatek jednorazowy: u mnie w przeliczeniu na zl to jakies 700. Ale raz kupione starczaja do odpieluchowania. A pranie, coz, na 60 stopni sie pierze, moz cykl to jakies 2 godz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Dziewczyny,szacunek dla was za używanie tych pieluszek ,ja chyba😛 nie nadaje się do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są fajne grupy na fb np. Pieluchy wielorazowe bez tajemnic (tam jest dużo przydatnych informacji NT. systemów, Bazarek wielopielo bez spiny (można kupić używki lub sprzedać swoje), Pieluchy wielorazowe oraz NHN. Dużo tego jest. Ja gromadzę kilka systemów i zobaczę co mi podpasuje. Jak coś to resztę sprzedam a popyt na to jest. Wełnę - gatki i otulacze zamawiam u matek szyjących bo jest taniej i uszyją kolory i wzory aplikacji jakie chcesz. Otulacze mam z różnych firm. Do gatków i otulaczy mam tetrę. Do otulaczy są jeszcze wkłady. Formowanki pasują do gatków i longów. No i droższy system AIO - tam jest wkład już doszyty do otulacza pul. Taka całościowa pieluszka, ale dłużej schnie chyba że masz suszarkę bębnowa. Ja niestety nie mam, więc stawiam głównie na tetrę ale kilka AIO też mam. Jutro wrzucę kilka przykładowych fotek. 

Pikey wiem o tych kremach - one powodują złogi we wkładach i gorzej przez to chłoną. Też zainwestuję w lanolinę. Będzie mi potrzebna większa ilość bo wełnę co jakiś czas się lanolinuje żeby nie przepuszczała siuśków 🙂

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiaczek trzymaj się kochana 😘

Ola bardzo mi przykro że musiałaś tyle przejść... Wiem że nie jest łatwo ale powolutku i ciężko w to uwierzyć teraz ale będzie lepiej.... 

Jusia, Niecierpliwa Was też gorąco ściskam 🙂

Dziewczyny podziwiam za pieluchy jednorazowe 🙂

Okropny ból ale rośnie młody jak na drożdżach 🙂 Cudo!! Kiedy to zleciało?! 

Mario u nas raz lepiej raz gorzej. Mała mniej ulewa już ale dalej w dzień mało śpi. Nocki są w miarę  przeważnie 2 pobudki. Niestety dalej karmie przez nakładki 😕 młoda nie chce się nauczyć.. No i zaczęła się tak ślinić gdzieś od 3 tyg, wkładać rączki do buzi. Dzisiaj mieliśmy pierwsze wyjście na obiad do knajpki a za tydzień chrzciny.

Pozdrawiamy Wszystkie dziewczyny 😘

Screenshot_20200713_024018_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Okropny ból ,Maksio jaki fajny chłopak ❤️Tez rośnie jak na drożdżach 😍Nadzieja śliczna księżniczka ❤️Oczka ma cudne.Bruno kochany oby mu to zostało 😂Zaczyna juz siedzieć po mału No i ślini się bardzo na zęby.Pozdrawiamy😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bruno pięknie 😁 zuch chłopak! Mario ja właśnie też obstawiam zęby u małej...Bo innego wytłumaczenia nie ma na jej zachowanie . .slini się strasznie i wszystko nerwowo gryzie .

Nadzieja 😍😍😍jakie piękne cudo 😍😍😍

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Dziewczyny, dziękuję 😘

Czy będzie lepiej? Tak myślałam po tej pierwszej stracie, że gorzej już nie może być. Ale po drugiej już nie jestem tego taka pewna 😕 Jest strach, że to się może powtórzyć, a nie wiem czy trzeci raz udźwignę coś takiego. Chociaż wiem, że są dziewczyny, które takich przykrych wydarzeń w swoim życiu mają więcej i dają radę, mają siłę, próbują i zwyciężają 🙂 To z drugiej strony pokazuje, że można i daje siłę do działania na swoim polu. Po swoich doświadczeniach wiem jedno - jeśli mam ciążę stracić, to tylko na początku. To brzmi strasznie, ale im później tym na prawdę gorzej, bo jest już ogromne przywiązanie do dziecka, marzenia o tym jakie ono będzie, jak będzie nam razem, są ruchy...! A tak na początku jednak jest ciut łatwiej, choć i tak jest ciężko (proszę tylko nie zrozumcie mnie źle, bo każda strata, gdy ta dzidzia jest chciana, jest straszna i bardzo boli!).

Dziewczyny, które podsyłają zdjęcia swoich dzieci - śliczne są 🙂 Rozumiem, że Wy też straciłyście dziecko, a jednak Wam się później udało? 🙂 

Jusia, Niecierpliwa - po tej pierwszej stracie przy pierwszych zbliżeniach z mężem to w ogóle płakałam... Jakoś tak emocje wtedy brały górę i to było silniejsze ode mnie. Bałam się, że właśnie znowu zajdę w ciążę, że pójdzie coś nie tak, albo że właśnie dlatego, że nie jestem w ciąży. Teraz też już się przytuliliśmy i też płakałam 😉 Jeszcze mąż pomyśli, że jestem nienormalna 😛 Ale niestety jestem bardzo wrażliwa i tak wyszło. Hormony. Ale podobnie jak Jusia teraz pomyślałam, że robię to dla siebie (mimo że minęły dopiero 2 tygodnie od łyżeczkowania), chociaż niestety u mnie mąż uparł się na gumkę. Jeszcze z nim nie rozmawiałam, co dalej, czy chcemy próbować kiedyś, w (niedalekiej) przyszłości. Boję się, że powie, że już nie chce. Że boi się tych wszystkich rozmów o szpitalu, tego strachu, że się nie uda i nerwów z tym związanych, albo że to znowu geny zawiniły, zastanawiania się nad badaniami genetycznymi, wizją tych kosztów... A ja mimo tego bardzo chcę jeszcze raz spróbować. Nawet zaczęłam brać już kwas foliowy (tak na wszelki wypadek, żeby mi potem nie wyszło, że umknął jakiś miesiąc 😉 ). Ale boję się, strach siedzi w głowie.

Jusia - tak, zdrowa ciąża i zdrowe dziecko to na prawdę wielki cud. To się tylko wydaje, ale na prawdę przy tych podziałach komórek nie trudno o to, by coś poszło nie tak, zwłaszcza w naszym zwariowanym świecie pełnym stresu i chemii w jedzeniu.

Ściskam Was wszystkie mocno! Gratuluję tym już czekającym na dzidzię, a pozostałym (i sobie) życzę mimo wszystko i mimo wszelkich przeciwności (tych zdrowotnych i tych zawodowych :/) owocnych starań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Ola, ja starcilam dwoje dzieci, teraz mam zdrowego synka. Z jednym jajowodem sie udalo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey dziś przyszły do mnie 2 pieluszki AIO. Czekalam aż mi uszyją w wybranych wzorach. To są te całościowe już z wkładem w środku. Dostałam jeszcze w gratisie 3 pary wkładek laktacyjnych wielorazowych 🙂

IMG_20200713_211736.jpg

IMG_20200713_211910.jpg

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...