Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabi123

Basiaczek dużo zdrówka życzę i trzymaj się ciepło 🤗

Nurkowanie też miałam taką myśl, że jak się szybko nie uda zajść w ciążę to kupię psa 😁 Myślę że to jest bardzo dobry pomysł. 

Pikey, Mario1 piękne te wasze dzieciaczki 😍

U nas jaja. Było usg i miał być chłopak, po tygodniu było drugie usg i inny lekarz mówi że dziewczynka 🤣 Jak tu mówić do brzuszka teraz 🤔 😆

A tak poza tym to jest ciągle taki lęk, nawet w ciąży. Nic jeszcze sama nie kupiłam dla dziecka żeby nie zapeszyć ale dostałam dzisiaj od szwagierki takie maciupenkie skarpetki 😍 Na fb też się nie chwalę, kto wie ten wie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
8 godzin temu, Gość Gabi123 napisał:

Basiaczek dużo zdrówka życzę i trzymaj się ciepło 🤗

Nurkowanie też miałam taką myśl, że jak się szybko nie uda zajść w ciążę to kupię psa 😁 Myślę że to jest bardzo dobry pomysł. 

Pikey, Mario1 piękne te wasze dzieciaczki 😍

U nas jaja. Było usg i miał być chłopak, po tygodniu było drugie usg i inny lekarz mówi że dziewczynka 🤣 Jak tu mówić do brzuszka teraz 🤔 😆

A tak poza tym to jest ciągle taki lęk, nawet w ciąży. Nic jeszcze sama nie kupiłam dla dziecka żeby nie zapeszyć ale dostałam dzisiaj od szwagierki takie maciupenkie skarpetki 😍 Na fb też się nie chwalę, kto wie ten wie 😉

Ja po pierwszej stracie wogole nie mowilam, ze jestem w ciąży tylko jeżeli ktos widział brzuch i sie zapytal to odpowoadalam. A wyprawke dla synka zrobilam na koniec grudnia a urodził sie w lutym bo tak się balam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ taka mam skrzywiona psychike po poronieniach...

A teraz po tych ostatnich to jeszcze bardziej... Wczoraj cos maz chcial psocic bo mowi ze dni plodne mi się zbliżają a ja blokada i mowie mu że to ze mam dni plodne i ze zaszlabym w ciążę nie oznacza ze znowu jej nie poronie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga19m

Dziewczyny właśnie się zalamalam. Mija miesiąc od łyżeczkowania a dowiaduje się że moja koleżanka w ciąży. Wszystko wróciło. Łzy lecą jak grochy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Vingag, czekajac na cud trzymam kciuki😉 

Fiolka teraz juz z gorki, zleci moment😉 pokoik/kacik gotowy? Wozek wyprawka?😉 

Basiaczek przytulam;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

-Nurkowanie-  napisz mi swojego maila na prywatny- mam cos do przekazania apropos Twojego ostatniego posta

Info@primerose.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basiaczek

Lekarzowi ciężko było powiedzieć co to dokładnie było. Mówił, że niejednoznaczne. I że wszystko poszło do badań histopatologicznych. Że 3 tyg się czeka. Na pewno będę się starała dowiedzieć.

Dzisiaj jest już znacznie lepiej. Wyjęli mi dren i łatwiej mi chodzić czy nawet leżeć. Chociaż z rana dostałam jeszcze oxytocyne na rozkurczanie macicy. To już nie ten sam ból co wczoraj, ale też trochę rwało. Nie wiem czy jeszcze będą mi to podawać. Mam nadzieję, że nie, bo już jakby co to tylko tabletki przeciwbólowo 😞

Podobno dwie miesiączki i możemy się znów starać. Najgorsze już mam nadzieję za mna, więc jestem dobrej myśli. Staram się nie dołować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 pokoik jest zoorganizowany, ale jestem w trakcie prasowania ubranek jeszcze. Wózek i fotelik już też są. Ale jeszcze sporo rzeczy mam do kupienia. Same te pierdoły ale trochę tego jest - butelki, smoczki, laktator, termometr, przewijak, lampka nad łóżeczko, będę wielopieluchować więc jeszcze poluję na więcej pieluszek bo przy maluszku sporo zmian będę potrzebować. No i dla siebie rzeczy do szpitala muszę ogarnąć jeszcze i spakować. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario u nas wszystko dobrze. 5 lipca minęło pół roku od kiedy nasz Skarb jest z nami. Karolka już raczkuje i siada.,co prawda jeszcze nieporadnie ale praktyka czyni mistrza. 

Dziewczyny po stracie przytulam was. Nie poddawajcie się, choć trudno teraz wam uwierzyć jeszcze będziecie tulić swoje maleństwa. 

A to nasza księżniczka🥰 z pozdrowieniami dla cioć. 

Screenshot_20200710_175055_com.facebook.orca.jpg

Screenshot_20200710_180739_com.android.gallery3d.jpg

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Pikev napisałam na podanego @.

Soniamalutka, piekna coreczka. Troche mnie sciska, widze co stracilam podobny termin, ale co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Fiolka extra😉 co do pieluch to kupuj duzo😁 widze po mojej ciagle brudzi pieluche i to nie kupa kupa tylko kichnie i zabrudzi, czy jak placze itp. A czasem orzy przewijaniu mi zabrudzi i ida 2 pieluchy na raz😂 az zal czasem😁

Wczoraj wazylam miske i wazy juz 5100😁 juz ciezko mi ja podnosic z lozeczka czy wozka🙈🙊😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Śliczna córeczka. Jak wszyyskie Wasze dzieci, urocze są. 

Podziwiam za używanie wielorazowych pieluch, że Wam się chce, szacun. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Gabi tylko uwazaj na lewe szczepienia. Pomysl dobry jesli pies potem bedzie odpowiedni przy dziecku, na pewno odwraca uwage i wplynie na hormon stresu. Ale wiadomo to tylko mala namiastka, no ale wazne ze troche zmieni mysli, a przeciez piesek dzievka nie wyklucza, moze pomoc przejsc ten etap wyczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, ma któraś z Was do odsprzedania kilka sztuk clexane 1,0? 

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soniamalutka już pół roczku! A jeszcze pamiętam jak do końca nie było wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka 😉😁. A tu już siedzi i raczkuje . Piękna dziewczynka 😍

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Nurkowanie zawsze jak wstawiam zdjęcie małej myślę o tobie. Dlatego zadko to robię wiem, że ściska. U nas w rodzinie jest dziewczynka urodzona w tym czasie co ja miałam rodzic stracona dzidzie omijam ja z daleka choć jest taka śliczna bo tak bardzo boli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny śliczne te Wasze maluchy. Nurkowanie napewno z pieskiem będzie dobrze i sprawi Wam dużo radości. Fiolka cieszę się że ten lekarz Cię uspokoił i że z tą pepowiną już nie jest owiniety. Teraz już z górki, zobaczysz.Basiaczek życzę Ci dużo zdrowia i trzymam kciuki za starania.MamoJulianka Co u Was?My niedługo kończymy roczek Miłoszek jest bardzo pogodnym dzieckiem i daje nam ciągle powody do uśmiechu.Pozdrawiamy

20200705_132446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Nurkowanie- odpisane 😀

Gabi- ktory to juz tydzien? Niedawno mialas polowkowe z tego co pamietam, tak? Czyli Ty chyba nastepna do rozpakowania po Fiolce i Kk24😁

Soniamalutka- cudna ta Twoja pannica 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- jakie pieluchy w koncu kupilas?

Bozka- juz roczek! Wow 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sandavilla mam z kinderkrafta, długo szukałam a chciałam wygodny dla małego i do składania do samochodu.Jestem zadowolona.Pikey no zleciało strasznie,niedługo mamy imprezę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey właśnie NIESTETY wkroczyłam na wielopieluchowe grupy i popłynęłam 🤦‍♀️ co chwilę coś dokupuje. Ale stawiam na polskie marki. Różne systemy do wypróbowania - mam kilka AIO czyli całościowe, mam otulacze PUL i do tego wkłady długie i poluję na chłonną tetrę jeszcze bo podobno na noworodku najlepiej się sprawdza i szybko schnie (a ja nie mam suszarki bębnowej 😭). Zamówiłam też kilka sztuk wełnianych gatków i otulaczy na próbę bo podobno świetnie się sprawdzają. Więc też spróbuję. Szyją się u dziewczyn z grupy - takie też sie ogłaszają, zrobią Ci jaką chcesz i nie za miliony monet 🙂 

Ale i tak to jednorazowo spory wydatek. Z aliexpress nie brałam na teraz bo podobno są większe niż polskie, więc je zamówię jak Wituś będzie troszeczkę większy. O ile sobie poradzę z wielo bo jak na razie wsparcie mam tylko w mężu - od siostry i mamy ciągła krytyka. Nie tylko o pieluchy tylko dosłownie o WSZYSTKO. Zachowują się jakby skończyły ginekologię, pediatrię, położnictwo, genetykę itd. Ich zdaniem każdy mój wybór jest zły, podważają to co mówią lekarze a ostatnio od siostry usłyszalam, że po co chodzę do gina do Wrocławia. I że JEJ ZDANIEM te moje WYDUMANE poronienia to przypadki i tyle. Ręce mi opadły. Nie wytrzymałam i powiedziałam im obu żeby się (cyt.) odpierd**ły ode mnie i mojej ciąży, że jestem dorosła i to moje decyzje, moje ciało, moje dziecko. I że gdyby nie ten gin z Wrocławia to możliwe że nie byłabym już w ciąży. Straszne to bo ja przez nie nie mam spokoju. Cały czas mnie bombardują swoimu złotymi radami. One miały bezproblemowe ciążę, więc kompletnie nie czają bazy. Więc za każdym razem wywracają oczami jak widzą moje leki, moją dietę, częste wizyty u lekarzy i to że się bardzo oszczędzam. Przykre to. 

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona

Hej Dziewczyny, 

Kilka stron temu pisałam o moich przejściach z pustym jajem i poronieniem w marcu, i teraz z obawami że po pierwszym usg i drugim zresztą też nie było nic widać... Obawami że znowu to samo. Praktycznie straciłam nadzieję. 

Otóż mały update. 

Moja Pani Doktor, która kazała przyjechać żeby zobaczyć czy mam prawo sie martwic stwierdziła że mimo że z okresu 7 i trochę tydzień to przecież zapłodnienie moze byc później.... I po dwoch tygodniach kazała znowu przyjść i kest serduszko. 

Mimo że z ostatniej miesiączki too juz prawie 10 tydz to z zapłodnienia jest wcześniej. 

Dlatego nie załamujcie się jeśli powinno już cos byc a nie ma, i nie ma i nie ma... Bo czasem jest szansa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Fiolka znam ból. Też slyszalam tego typu rzeczy od najbliższych. Np. Że za często chodze do lekarza i dlatego ronie, albo że może każdy tak roni tylko nikt tak szybko nie idzie do lekarza i nie robi testu to nawet o tym nie wie i uważa to za wcześniejsza miesiaczke. Dzień po drugim poronieniu powiedziałam siostrze coś w tym stylu, że zazdroszcze jej że ma zdrowe dzieci i miała bezproblemowe ciąże, ale nie każdy ma takie szczescie. To się obraziła.... Nie bardzo do dziś rozumiem za co, cos zaczeła gadać, że jak jej moge zazdroscic zdrowych dzieci i sie przestała odzywać. Szczerze olałam to. Bo ppierwszd uważam, że nie powiedziałam nic nie stosownego, a po drugie nawet jakbym powiedziała, to dzień po poronieniu ; właściwie w jego trakcie) nikt nie powinien się tak w stosunku do mnie zachowywac. Dlatego mówie olej... omijaj ten temat... one mają swoje zdanie, Nie ma sensu przekonywać. Rób swoje i omijaj ten temat w rozmowach z nimi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- to widze ze sobie skomplikowalas z tymi pieluchami 😂

Ja juz pisalam, mam takie kieszonkowe, bardzo mi sie sprawdzaja, jeden rozmiar od poczatku do odpieluchowywania, bo maja zatrzaski- tez mi sie sprawdzaja, wklady glownie bambusowe. 27 mam ich, wystarczaja w zupelnosci bo i tak przeciez tydzien nie bedziesz zabrudzonych trzymac.

.rodzine zignoruj, najwazniejsze ze maz jest z Toba, reszta sie nie liczy, przeciez oni nie beda tych pieluch ani zmieniac ani prac! Na milosc boska, naprawde.....

Juz pisalam: ja rodzinie nawet nie mowilam ze w ciazy i dobrze, bo by mi przykro bylo jak i tak powiedzieli ze'odwazna jestem' bo sie zdecydowalam w tym wieku... A nic nie wiedza o historii- podli ludzie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...