Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga398

Iguana super gratuluje!!!😍 ja tez nie wiem jak zmienic, nigdzie na koncie nie wyswietla mi nic nawet tych napisow co mam... 

To ktora kolejna?? Fiolka?? Kk24?? Kto jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Iguana13 napisał:

Dawno mnie tu nie było. 

Przejrzałam ostatnie wpisy i bardzo współczuję dziewczyny, że was też to spotkało 😞 ale nie poddawajcie się. Ja też jestem przykładem, że w końcu się uda ! Tylko trzeba wiary i wytrwałości chociaż czasem brakuje sił. 

25 czerwca zostałam po raz drugi mamą 🥰 po tych wszystkich przejściach do teraz ciężko mi w to uwierzyć, że ją mam 🥰

To moja Emilka 😍

Screenshot_2020-07-09-07-21-31-609_com.miui.gallery.jpg

Gratuluję.  Jest cudowna 😍

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Basiaczek daj znać, że wszystko ok... Mocno przytulam 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Basiaczek- no wlasnie, ja tez czekam... Eh 😪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Iguana gratulacje 🙂 piekne imie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iguana gratulacje 🙂 ona jest przesłodka i jak się uśmiecha fajnie ☺️

Właśnie, która następna w kolejce 🙂

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Basiaczek ja też się martwię. Iguana cudowna. Pamiętam Cię, jejku już Maleństwo jest z Tobą Ale super. Strasznie ten czas leci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona8944
Cześć dziewczyny. Jestem po dwóch stratach. Obecnie od 2-7dc brałam lamette dzisiaj 8dc jutro jadę na monitoring ale chyba od dzisiaj zaczynamy codziennie do przyszłego tygodnia codziennie bo mąż ma słaba koncentrację plemników. Jedynie czuje teraz okropny ból jajników i całego podbrzusza jakby przy owulacji, czuje jak różna te jajeczka i boli bardzo. Czy to normalne? Czy przy lamettcie miałyście takie odczucia? Mam takie wrażenie jakby mój brzuch był napompowany i do tego boli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iguana gratulacje, cudowny uśmiech i śliczna maleńka 😉

Fiolka nie chce cie straszyć ale chyba ty następna do rozpakowania 😉 potem ja 😮

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Fiolka,Kk24 dziewczyny idziecie jak burza niedługo maleństwa będą z wami ❤️Jak ten czas szybko leci ,Bruno też niedawno się urodził a tu juz mu 6 miesiąc idzie .Dzis dziewczyny moja córka ma 20 lat ❤️Masakra jak juz urosła a pamietam ten dzień jakby wczoraj ,za szybko to wszystko ucieka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vingag

Witajcie dziewczyny, w kwietniu miałam zabieg lyzeczkowania po poronieniu. Dziś dzień oczekiwanej miesiączki, test wczoraj pokazał blada kreske, dziś jest dalej ledwo widoczna, ale mocniejsza. Wyślijcie jakieś dobre słowo, bo cieszę się strasznie, ale jednocześnie martwię sie, czy będzie ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

A mnie dawno tu nie było 

Znowu mam ten sam problem spóźniając się miesiączka już 8 dzień testy negatywne aż do dziś ... Jest jakiś cień cienia ale nie nastawiam się zbytnio tak samo było pół roku temu ... Tzw. ciąża biochemiczna 

Jak nie dostanę miesiączki do poniedziałku wtedy umowie się na wizytę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666
27 minut temu, Gość Czekając na cud napisał:

A mnie dawno tu nie było 

Znowu mam ten sam problem spóźniając się miesiączka już 8 dzień testy negatywne aż do dziś ... Jest jakiś cień cienia ale nie nastawiam się zbytnio tak samo było pół roku temu ... Tzw. ciąża biochemiczna 

Jak nie dostanę miesiączki do poniedziałku wtedy umowie się na wizytę 🙂

Trzymam kciuki aby to było to 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666
8 godzin temu, Iguana13 napisał:

Dawno mnie tu nie było. 

Przejrzałam ostatnie wpisy i bardzo współczuję dziewczyny, że was też to spotkało 😞 ale nie poddawajcie się. Ja też jestem przykładem, że w końcu się uda ! Tylko trzeba wiary i wytrwałości chociaż czasem brakuje sił. 

25 czerwca zostałam po raz drugi mamą 🥰 po tych wszystkich przejściach do teraz ciężko mi w to uwierzyć, że ją mam 🥰

To moja Emilka 😍

Screenshot_2020-07-09-07-21-31-609_com.miui.gallery.jpg

Super gratuluję!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Basiaczek jak tam? Martwimy się tu wszystkie. 

Fiolka super ze mały ogarnął pępowinę. Kawał chłopa będzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
Godzinę temu, Gość Vingag napisał:

Witajcie dziewczyny, w kwietniu miałam zabieg lyzeczkowania po poronieniu. Dziś dzień oczekiwanej miesiączki, test wczoraj pokazał blada kreske, dziś jest dalej ledwo widoczna, ale mocniejsza. Wyślijcie jakieś dobre słowo, bo cieszę się strasznie, ale jednocześnie martwię sie, czy będzie ok. 

Bedzie dobrze, napewno, tyle tu dobrze konczacych sie historii, pisz, zawsze pomozemy 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kk24 myślałam, że przez te 2 miesiące któraś się jeszcze rozpakowuje 🙂 ja to już bym chciała żeby był ten czas i żebym miała Małego już przy sobie. Psychicznie jestem już wykończona 🙄

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basiaczek

Cześć dziewczyny. 

Dzięki, że się tak o mnie martwicie 🙂

Już jestem po.. żyje ale co to za życie to się nie da opisać.

operacja trwała 1,5 h i na szczęście nie musieli ciąć tylko laparoskopia i łyżeczkowanie.

wycieli mi zmianę z jajnika i podobno kawałek jajnika ale tak że nie powinno to przeszkadzać mu w funkcjonowaniu.

wszystko mnie strasznie boli. Kości, mięśnie... A najbardziej chyba brzuch po tym pompowaniu.. takie ból jakby ktoś igły mi co chwilę w brzuch wbijał. 

Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

PS. Cudowne macie te pociechy

Slaby mam zasięg jeśli chodzi o internet w szpitalu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Dziewczyny mowilam, ze dzieci Wasze sa najsliczniejsze.

Mario zdjecia nie wrzuce, ani nie umiem, ale tez nie chce zapeszac mojej pocieszki. Dzis zrezygnowalam ze zwyklego weta i odwiezlismy Misie do kliniki weterynaryjnej w Gdyni. Spedzi tam kilka dni, jesli dozyje - potwierdzily sie moje podejrzenia co do parwowirozy, i jeszcze ma koronawirusa jakiegos, podadza jej m.in. przeciwciala z psa ozdrowienca. Statystycznie ma 10% szans, ale postanowilam jej je dac. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Poza tym mialam dzis konsultacje z psychiatra w sprawie wypalenia zawodowego. Duzo rozmawialismy o poronieniach moich, mam namiar na bezplatna linie dla kobiet po poronieniach, jakby ktos potrzebowal, ja chyba zadzwonie. Poza roznymi zaleceniami, formami pomocy, wspomnial tez o filmie Bociany, podobno fajny animowany tam gdzie jest problem nawet i z poczeciem, a przeciez bedziemy probowac, choc wiele juz zostalo mamami to moze ktos czyta i moze sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Basiaczek,dobrze że juz po jesteś .Trzymaj się 🥰Nurkowanie trzymam kciuki za psiaczka ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Basiaczek- ciesze sie ze juz po... A powiedzieli Ci co to bylo i kiedy mozecie sie starac jeszcze raz?

Nurkowanie- tez trzymam kciuki za psiaczka 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...