Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Laski gdyby ktoras z Was potrzebowała cos dla maluszka to na stronie moondream sa cudowne rzeczy i biore udzial w konkursie. Na haslo SABINA macie 10 % rabatu 🙂

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Kam trzymaj kciuki za Ciebie!! Daj znać po lekarzu. Super ze się udało umówić na wizytę. 

Okropny ból dzięki za info 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pam  A mąż robił badania nasienia, usg jąder? Cokolwiek badał? Jesteś pod opieką lekarzy? Dieta? Suplementacje witamin na wyrównanie braków?

Edytowane przez Aniołkowa Mamusia
Literówka

"Śmierć dziecka... I dla matki żadne inne końce świata nie istnieją..."
marzec 2017 dwa Aniołki 4/5 tc
październik 2017 Aniołek Kacperek 22+1 tc
październik 2018 nasz cud Marcelek

maj 2020 Aniołek 8 tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka też nie chcemy szczepić. Jak Wam się udało tego uniknąć? Nie ścigają Was teraz? 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

MamoJulianka,mi na ostatnim szczepieniu właśnie też pediatra mowila że Bruno ma trochę krótkie to wędzidełko i że może będzie musiał mieć nacinane .Przerazilam się ale mówiła żeby poczekać narazie może będzie dobrze i obędzie się bez nacinania .Jakie objawy miał Wojtus że wiedzieliście że musi mieć nacięte .Jak wyglada taki zabieg?Patunia,mała jest śliczna😍taka ciemna.Fiolka bardzo ci współczuje pamiętasz jak mnie bolało ponad 2 tygodnie się męczyłam gdzieś pod żebrem mnie wciąż kłuło.Na szczęście przeszło ale ból był bardzo .Tez chciałam juz do fizjoterapeuty.Mam nadzieje ze szybko ci przejdzie 😘😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Okropny ból nie szepię bo mutacja Mthfr jest przeciwwskazaniem do szczepień i jest to napisane w chpl-u szczepionek. Ja jeszcze badań na mutacje Wojtusiowi nie zrobiłam, jutro zamawiam zestaw ale duże prawdopodobieństwo że je ma po mnie, bratanek też mam mthfr, jest szczepiony i niestety są spore problemy, podejrzewali autyzm, ja nie będę stawiać diagnozy czy to poszczepienny, ale ryzykować póki co nie zamierzam, trochę czytam,szukam, konsultowałam to z lekarzem, wcześniaka tym bardziej nie powinno się szczepic, zobaczymy nie mówię jeszcze że wcale wcale ale napewno jeszcze długo nie. Mthfr to problem z metylacją i usuwaniem toksyn a szczepionki konserwowane i zawierają metale ciężkie, dziecko może nie poradzic sobie z wydaleniem tego z organizmu i zaczynają się hocki klocki, to tak w skrócie. Nie chwalę się tym w otoczeniu i nie pisze gdzie popadnie żeby uniknąć giwnoburzy, to moja decyzja, wcale nie łatwa, napisałam to dlatego że akurat na grupie Mthfr polska jest wiele matek które nie szczepią że względu na mutacje. Fiołka poprostu nie wyraziłam na to zgody w szpitalu. A to że mnie nie ścigają to kwestia czasu, napewno lada chwila zaczną 😉 Mario twój Bruno o cudaczek. Wędzidełko warto sprawdzić u każdego dziecka, teraz to staje się trochę standardowe mam wrażenie jak badanie bioderek u noworodka. Dobry lekarz nie podetnie wędzidełka jeśli nie ma takiej potrzeby, mi powiedziała certyfikowana doradca laktacyjna bo walczyłam żeby z butelki z moim mlekiem przejść tylko na pierś co jako wcześniak mieliśmy utrudnione, ona od razu widziała że jest za krótkie, przeważnie zwracają na to uwagę mamy walczące o kp, ale ja już pół roku temu jak byłam w ciąży zajęłam sobie termin do lekarza bo akurat ten ma bardzoo długie terminy. Podcięcie to dosłownie minuta, lekarz tłumaczył mi że ból porównywalny do ugryzienia się w język ale dla mężczyzn to i tak dużo jak zaznaczył 😃 bierze takie małe ostre nożyczki i heja, gorzej wygląda bo krew ale mój Wojtek dzielny zapłakał tylko chwilkę, i po też super zniósł, później trzeba robić ćwiczenia z wargą i językiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

MamoJulianka,Bruno ładnie pije z butelki nie ma problemów ,zobaczymy co dalej stwierdzą ale szczerze mówiąc mam ciary na samą myśl o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

MamaJulianka- Fiolka- my tez nie szczepimy. Tak jak pisalas, nie mnie stawiac diagnoze,ale ja osobiscie znam 3 przypadki dzieci calkowicie zdrowych, rozwijajacych sie tak jak powinny, ktore doslownie kilka dni po szczepieniu, nagle'zgasly' , bo inaczej trudno to zdefiniowac. 2 ma zdiagnozowany autyzm w stopniu zaawansowanym, a jedno lezy, nie ma z nim kontaktu. Bardzo to okrutne. 

Pewnie to nie to forum zeby o tym pisac, ale tylko kilka rzeczy, ktore mnie osobiscie przerazaja:

- Zadna szczepionka nie zostala przebadana pod kontem skutkow ubocznych, naprawde zadna, jak poszperac to nie ma niczego

- do lat 90tych byly tylko 3 obowiazkowe szczepienia, a zatem ilosc toksycznych substancji byla mala- teraz jest tych szczepien,'nascie'. W wielokrotnych dawkach.

- od poczatku lat 90tych wzrosla liczba dzieci z autyzmem, nie ma badan (oficjalnych) potwierdzajacych zaleznosc, ale ja nie bede ryzykowac

Fiolka- moje kolezanki w Polsce, ktore nie szczepia, jak je scigaja, a scigac beda napewno, prosza o potwierdzenie od lekarza, na pismie, ze ich dziecko nie bedzie mialo powiklan. Ale musisz nastawic sie na boj, niestety 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

A i jeszcze: do poczatku lat 90tych tylko 1:10000 dzieci mialo autyzm, teraz (w zaleznosci od badan, i kraju) tam gdzie jest masa szczepien, jest to 1-34, czasem 1:29! To jedno dziecko w klasie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26

Dziewczyny piękne te wasze maluchy 😁do schrupania.

Zagladam do was co jakiś czas i sprawdzam co u was słychać a tu co chwilę takie piękności Bruno ,Wojtuś ,Kasia 😊.

U mnie ciągle leczenie ,teraz czekam na wyniki ze  szczepień i zobaczymy czy dostaniemy zielone światło.

Dodatkowo doszły problemy z TSH (4.04)biorę Euthyrox 50 .

Kami

Co do Twojego TSH to musisz zbić jak najszybciej.Chodzę do ginekologa endokrynologa i jak zapytałam o moje wyniki to pani doktor stwierdziła że mój wynik jest zły i trzeba zbijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Ewelina,i tobie się uda kochana zobaczysz .Wszystkie po mału doczekalysmy się naszych skarbów to i ty się doczekasz .Trzymamy kciuki 😍👊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- sliczny ten Twoj Bruno 🥰

I jak z lezeniem na brzuchu?

Krysia trzyma glowke bardzo fajnie, ale i tak tak srednio lubi.

Za to przedwczoraj odkryla, ze moze stopek swoich siegnac 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Ja tez nie szczepię synka, a ma juz 2 lata skończone. Straszyli nas w grudniu sanepidem ale wyskoczyl wirus i chyba na chwile zapomnieli o nas. Nie chwale się tym wśród znajomych i rodziny bo nie jest to akceptowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
15 godzin temu, Gość Pam napisał:

cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa,  jak zapewne każda z Was szukam informacji, wsparcia, pocieszenia. O ciążę staramy się z mężem półtora roku. Mam PCOS,  niedoczynność, zbyt wysoka glukoza, zbyt wysoka prolaktynę. Niedobory witamin uzupełnione, biorę euthyrox 88 bromergon. Olej z wiesiołka do owu bo sluz kiepski. Inofem. Glucophage. Pół roku miałam stymulacje. Najpierw clostilbegyt potem aromek. Następnie laparoskopia i histeroskopia. Dziś okazało się że do tego doszła mutacja pai 1 oraz mthfr c677t. Nigdy nie ujrzałam dwóch kresek na teście. Monitoringi były. Pęcherzyk po stymulacjach był. Czy to przez te mutacje mam problemy? Nie pragnę niczego tak bardzo jak zostać mamą 😞

Na pewno zostaniesz mama! Dziewczyny tu są świetnym przykładem 🙂 zacznij suplementowac kwas foliowy metylowany,  to jest ważne przy mutacji Mthfr. Zbadaj tez poziom wit B12 oraz homocysteine 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pam
15 godzin temu, Aniołkowa Mamusia napisał:

Pam  A mąż robił badania nasienia, usg jąder? Cokolwiek badał? Jesteś pod opieką lekarzy? Dieta? Suplementacje witamin na wyrównanie braków?

mąż robił badania nasienia i są dobre, tarczycę mam w normie, od 10 lat się lecze, od początku ją pilnuje, lekarzy już miałam z 6, obecny robił laparoskopie i histeroskopie i do niego się wybiorę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pam
3 godziny temu, Gość Kasik napisał:

Na pewno zostaniesz mama! Dziewczyny tu są świetnym przykładem 🙂 zacznij suplementowac kwas foliowy metylowany,  to jest ważne przy mutacji Mthfr. Zbadaj tez poziom wit B12 oraz homocysteine 

dziękuję za słowa otuchy 😘

homocysteina 7,5

b12 biorę od połowy kwietnia zmetylowaną

Zakupiłam właśnie dzisiaj folian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pam na temat mutacji mogą wypowiedzieć się dziewczyny. Ja nigdy ich nie badałam. Może być też tak, że psychicznie się zablokowałaś bo bardzo chcesz dziecka. Jeśli wszytko leczysz i masz pod kontrolą to może trzeba po prostu odpuścić temat starań, zająć czymś innym głowę. Mój ginekolog uważa że jeśli medycznie jest ok i pod kontrolą a się nie zachodzi w ciążę to niestety ale psychiczna blokada. 

"Śmierć dziecka... I dla matki żadne inne końce świata nie istnieją..."
marzec 2017 dwa Aniołki 4/5 tc
październik 2017 Aniołek Kacperek 22+1 tc
październik 2018 nasz cud Marcelek

maj 2020 Aniołek 8 tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
17 minut temu, Gość Pam napisał:

dziękuję za słowa otuchy 😘

homocysteina 7,5

b12 biorę od połowy kwietnia zmetylowaną

Zakupiłam właśnie dzisiaj folian

Co do mutacji PAI to wiem, ze na tym forum niektore dziewczyny mają z nią doczynienia wiec napewno dostaniesz tu duzo wsparcia w tym temacie, moze jeszcze cos podpowiedzą co zbadać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pam
10 minut temu, Gość Kasik napisał:

Co do mutacji PAI to wiem, ze na tym forum niektore dziewczyny mają z nią doczynienia wiec napewno dostaniesz tu duzo wsparcia w tym temacie, moze jeszcze cos podpowiedzą co zbadać. 

właśnie dlatego że nic o nich nie wiem się przeraziłam tymi wynikami

Może jak ktoś już rozumie na czym polegają to jest spokojniejszy.

Może będzie ktoś chętny podzielenia się wiedza. I podpowiedzą co teraz jest ważne i jak postępować. Co brać czego nie. Co warto jeszcze zbadać. 

Dziękuję Kasik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Pikey,Bruno juz polubił nawet na brzuszku kładę go bardzo dużo w ciągu dnia krótko ale często i się nauczył .Teraz zabawki zawsze mu jakieś dam z przodu to się zajmie .Zaczyna kombinować na bok się przekręcać ale jeszcze gapcia jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamoJulianka Wojtuś jest śliczny, bardzo się cieszę Waszym szczęściem. Fiolka ta końcówka ciąży to taka jest ,wszystko dolega ...Ciesz się że nie ma takich upałów. Jeszcze troszkę tylko Ci zostało. Nurkowanie co u CIEBIE?Pozdrawiamy z Miłoszkiem wszystkie Ciocie

20200611_130843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tu moja mała gwiazda, 12 czerwca miała pół roczku, nie wiem kiedy ten czas tak zleciał, pozdrawiamy ciotki 😘06582A74-69FD-456D-89E9-0A08A3E05747.thumb.jpeg.0918f809bf51cced40c16fab48fe215d.jpegFA965E35-5351-4D69-B762-A2B458DF191E.thumb.jpeg.b317f09acce7560cf77b3a481589401a.jpeg

Aniołek 25 grudzień
http://fajnamama.pl/suwaczki/l02vgg1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Moska/ Bozka- sliczne te wasze cuda!

I jak ten czas leci.

Mario- ja tez klade ale jakiegos wielkiego entuzjazmu nie widze, coz przyjdzie z czasem zapewne.

Dziewczyny, te co na macierzynskim: bedziecie wracac do pracy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...