Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja666

Aga398 gratulacje!! Super że mała już Z Tobą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka u mnie mała też prawie od początku była główka w dół i już zostało tak do końca. 

Dziewczyny slodkie te Wasze kruszynki rosną jak na drożdżach. 

Sandawilla u nas też mała ciągle na cycu w dzień  śpi po 30 min jak ja odłożę... Porażka nic się nie da zrobić... Pozdrawiamy z Zuza i trzymamy kciuki za staraczki i za kolejne szczęśliwie rozwiązania. 

Screenshot_20200605_163741_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Fiolka synuś zapowiada się na dużego chłopca. Tym ułożeniem się nie martw, moj na połówkowych też był główkowo położony,  tydzien później juz poprzecznie, dziecko ma jeszcze dużo miejsca w brzuchu, wiec może jeszcze zmienić pozycje. Ogólnie mówią że do 34tc powinno już być ułożone główkowo bo potem ciężko będzie miało się  obrócić, ale i po tym terminie niektóre dzieci zmieniają pozycje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzalka

Byłam dzisiaj na badaniu w celu potwierdzenia wczesnej ciazy. Jest pęcherzyk, ale dookoła jest też krwiak. Lekarz mówił,żeby się nie nastawiać. Kazał zarzywsc leki (duphaston i acard) i przyjść za tydzień. Cały czas plamie przez tego krwiaka. Czy ktoś tak miał???? Czy to już faktycznie wszystko stracone??? 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka ,mój Bruno tez był juz szybko ułożony główka do dołu i tak juz został tym się nie przejmuj kochana.Nadzieja jaka śliczna księżniczka ❤️A my dziś kończymy 4 miesiące dziewczyny.Zacałowala bym go❤️Pozdrawiamy ciocie

3C5211E6-23C7-4B69-8D4C-6D795020B290.jpeg

F89F3304-64CB-4DF9-BF90-25065355E5AD.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- jaki duzy chlopczyk! Rzeczywiscie tylko sciskac 😀

My 4 miesiace za 5 dni 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4/6/2020 o 9:57 PM, Gość Mario1 napisał:

Pikey,pewnie ze dacie radę załatwicie tylko dokumenty potrzebne.Okropny ból ,Pikey Sandawilla Soniamalutka jak wasze maluszki.Czy biorą się już za siadanie jak chwycicie za raczki .Mi ostatnio pediatra powiedziała na szczepieniu ze Bruno juz powinien za raczki unosić się do góry .Wydaje mi się w to za wcześnie .Juz nie pamietam u tamtych dzieci bo to tyle lat temu ale wydaje mi się ze tak wcześnie nie podnosiły się .Jak wasze maluszki grzeczne ?.Bruno kochany w nocy śpi pięknie jak wypije butle o 19 to budzi się koło 3,4 i później juz rano.W dzień juz tez wytrzymie 3,4 godziny ale zagęszczam mu kleikiem i kaszkami .Chyba pójdą mu zęby bo strasznie się ślini i gryzie.A tak to kochany chłopczyk oby tak dalej❤️

Mojemu tez ślina strasznie sie produkuje. Moj sie nawet jeczcze zbytnio nie przekreca. Jak go klade na rogalu do karmienia to próbuje sie dzwigac, na płasko wcale. Kazde dziecko ma swoj rytm i nie mysle Mario ze nie ma sie czym martwic 🙂

tez jak nakarmie cycem kolo 19 to spi do okolo 3 🙂

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Fiolka87 napisał:

Ja wczoraj byłam u lekarza. Muszę związywać się bandażem elastycznym na wysokości kości łonowe żeby się nie rozeszły 🤦‍♀️ mały waży już prawie 1100g ale jest główką w dół. Doktor powiedział, że nie powinien tak być ułożony. Jak to u was było? 

Jak nie powinien? Przecież to jest naturalna pozycja dziecka do porodu...

U mnie od pieczątku młody tak sie ukladal

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okropny ból powiedzial że na tym etapie powinien się kręcić w różne pozycje a nie tak cały czas z głową w dół. Ja nie wiem jak jest na codzień, ale czuję jak się rusza to raz wysoko, raz z prawej, raz z lewej strony. Nie wiem czy wtedy się nie przemieszcza czasem. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- przeciez lekarz nie moze stwierdzic jak jest jak jestescie w domu, moja mala tez mi sie wydawalo ze miala glowke do dolu wczesnie ale potem jak te ruchy byly jeszcze wyrazniejsze to wiedzialam gdzie nogi gdzie reszta a tak jak piszesz jest u Ciebie, czujesz z roznych stron wiec napewno sie przemieszcza 😀

Wow, i juz 26tyd!

🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Fiolka,to juz 26 tydzień 😍jak to zleciało jeszcze troszke i maluszek będzie z tobà.Super❤️Aga,co u ciebie jak sytuacja z mężem ?poprawilo się choć troszke ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka dziwny lekarz . Kazde moje dziecię było odwrócone główka w dół od 20 tc i tak zostawało aż do porodu.  Ruchy non stop czułam. Szczególnie Alicja była mega ruchliwa i na każdym usg była główka w dół.

Nadzieja jaką masz ślicznotkę😍😍😍

Mario ależ super  macie koszulki. 🤩🤩🤩

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Soniamalutka,super mała śliczna 😍widzę ze juz spacerówka .Kiedy ja juz dałaś do spacerówki ile miała ?bo Bruno juz na cała gondole i tez juz go chce dać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi123

Hej dziewczyny. Mam pytanie, czy farbowalyscie włosy w ciąży? Jeśli tak to jakimi w miarę naturalnymi farbami (nazwa)? Czy mogę już farbować w 18 tc? Z góry dziękuję za odp. 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej😉 

My w domu od piatku. W szpitalu zrobilo sie ciezko psychicznie. Byla u mnie psycholog. Tesknota za domem mnie tak dobila ze plakalam caly czwartek.. wieczorem przyszla polozna i powiedziala ze mala mocno spadla na wadze. To mnie dobilo i tak zdenerwowalo ze mialam problem z karmieniem, dokarmilam. W piatek rano okazalo sie ze chyba zle wage wpisali bo nagle miala duzo wiecej... wyszlysmy do domu i taka ulga psychiczna! Od razu zrobilo mi sie lepiej❤ w domu jest dobrze. Malutka ciagle je i spi. W dzien dlugo spi a w nocy czesto je😀 ladnie sie karmimy. 

Zdjecia niestety nie wstawie bo ciagle wyskakuje blad, przez cala ciaze mi sie nie udalo wstawic tez😔

Mario z mezem lepiej. Postanowililam dac mu szanse. Bardzo sie stara, jest calkiem inaczej. I szczerze nie wiem jakby bylo gdyby nie bylo go teraz przy mnie. Duzo mi pomaga i bardzo wspiera. A corka jest zakochana w siostrze❤ nie odstepuje jej na krok😉

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomnialam ze rana ok, nie bylo to wcale straszne, od razu wstalam po 20h, wyprostowalam sie i nastepnego dnia juz w ogole super bylo😉 

Ale mam skutek uboczny znieczulenia. Okropne bole karku.

Dziewczyny karmiace. Jecie wszystko?? Mozemy truskawki albo piwko 0% lub napoje gazowane?😉 albo jedzenie z grilla?😀

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Mario już dobry miesiąc jeździmy w spacerowce.  W gondoli było ciasno no i mała nie chciała jeździć. Teraz w spacerowce wszystko widzi i jest spokój na spacerach . Mam w budzie okienko przez które ja podglądam bo jak była ustawiona przodem do mnie to też się nie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Gabi,ja robiłam pasemka w 4 miesiącu ciąży .Ponoc można bo teraz farby juz są delikatne .Aga,super że juz w domku teraz będzie tylko lepiej i super że z mężem się układa .Maleństwo was zbliży zobaczysz😍Soniamalutka No teraz ma być juz tak gorąco wiec przelozymy juz spacerówkę tez .MamoJulianka co u was.Nurkowanie co u ciebie.Nietoperek a co u was😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meldujemy się. U nas dobrze. Jest kilka problemików ( żółtaczka, morfologia z odchyleniami do powtórki za dwa tygodnie, bóle brzucha i wzdęcia) ale dajemy radę. Wydaje mi się że dopiero teraz inaczej patrzę na macierzyństwo. Jestem dużo spokojniejsza. Nie denerwuje się tym że wieczory i noce są ciężkie. Tym że nie dosypiam czy też tym że już którąś godzinę próbuje małą utulić do snu. Może jest to spowodowane tym że moje dzieci są już samodzielne. Kasia uwielbia być na rękach. Z resztą od początku każdy ją chce trzymać, przytulać. Czuję że będzie rozpieszczona przez starsze rodzeństwo i przez nas😉

IMG_20200607_235006.jpg

• Lubię to 1

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, aga398 napisał:

Zapomnialam ze rana ok, nie bylo to wcale straszne, od razu wstalam po 20h, wyprostowalam sie i nastepnego dnia juz w ogole super bylo😉 

Ale mam skutek uboczny znieczulenia. Okropne bole karku.

Dziewczyny karmiace. Jecie wszystko?? Mozemy truskawki albo piwko 0% lub napoje gazowane?😉 albo jedzenie z grilla?😀

Super ze mala grzeczna.

Ja jem wszystko i pije tez gazowane 🙂

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Patunia87 napisał:

Meldujemy się. U nas dobrze. Jest kilka problemików ( żółtaczka, morfologia z odchyleniami do powtórki za dwa tygodnie, bóle brzucha i wzdęcia) ale dajemy radę. Wydaje mi się że dopiero teraz inaczej patrzę na macierzyństwo. Jestem dużo spokojniejsza. Nie denerwuje się tym że wieczory i noce są ciężkie. Tym że nie dosypiam czy też tym że już którąś godzinę próbuje małą utulić do snu. Może jest to spowodowane tym że moje dzieci są już samodzielne. Kasia uwielbia być na rękach. Z resztą od początku każdy ją chce trzymać, przytulać. Czuję że będzie rozpieszczona przez starsze rodzeństwo i przez nas😉

IMG_20200607_235006.jpg

Cudowana posciel 😍 

Dawaj malutka na slonce to zejdzie szybciej zoltaczka, no i przy piersi tez wolniej spada

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Patunia- wlasnie chcialam powiedziec ze cudowna posciel 😀

Gdzie kupilas kocyk?

Kasia cudna, wloski dlugie jak u naszej Krysi 😀

Aga398- az sie usmiechnelam na Twoja opowiesc o cc, i ze wszystko bylo znacznie lepiej niz oczekiwalas 😀

Ja tez jem wszystko, gazowane tez pije, znaczy glownie wode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...