Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga398

Hej dziewczyny🙂

Malutka przyszla na swiat 02.06 o 13.40🙂 miala 3850g i 57cm.

Jest cudowna! Plakalam jak ja wyjeli jak dziecko😭 ale ze szpitala jestem i zadowolona i nie. Polozne cudne, do rany przyloz, pomagaja. Daja przeciwbolowe itp

Ale nie podoba mi sie to ze pierwszy dzien prawie jej nie widzialam. Dopiero 4h po porodzie.na 15min i po 20 na troche dluzej. Nie moglam sie doprosic o nia. 

Pionizacja bez tragedii od wczoraj jestesmy razem. Karmie piersia ale chyba nie ma nic albo nie leci bo mala leniwa z lapaniem i zle lapie. Boli bardzo. Prsktycznie cala.noc na cycku az wzielam ja na lozko bo nie wyrabialam chociaz pare minut sie przespac. No i skapitulowalam na mysl ze moze spac na wadze jak nie ma pokarmu i nas jutro nie wypuszcza, poszlam przed chwila po mm i taak jadla lapczywie i zasnela w koncu... ona przy piersi nie placze wiec tez cuezko bylo mi stwierdzic czy je czy nie.

Ja mam kryzys od wieczora... plakalam ciagle, chce juz do domu, bardzo chce do domu! Nie wiem co bedzie jak jutro nie wyjdziemy... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama Aniołka Olka

Aga serdeczne gratulacje!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- wspaniale wiesci tak z rana!

Najwazniejsze ze wszystko dobrze.

I jaka duza dziewczynka 🥰

Niedlugo wyjdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość Aga398 napisał:

Hej dziewczyny🙂

Malutka przyszla na swiat 02.06 o 13.40🙂 miala 3850g i 57cm.

Jest cudowna! Plakalam jak ja wyjeli jak dziecko😭 ale ze szpitala jestem i zadowolona i nie. Polozne cudne, do rany przyloz, pomagaja. Daja przeciwbolowe itp

Ale nie podoba mi sie to ze pierwszy dzien prawie jej nie widzialam. Dopiero 4h po porodzie.na 15min i po 20 na troche dluzej. Nie moglam sie doprosic o nia. 

Pionizacja bez tragedii od wczoraj jestesmy razem. Karmie piersia ale chyba nie ma nic albo nie leci bo mala leniwa z lapaniem i zle lapie. Boli bardzo. Prsktycznie cala.noc na cycku az wzielam ja na lozko bo nie wyrabialam chociaz pare minut sie przespac. No i skapitulowalam na mysl ze moze spac na wadze jak nie ma pokarmu i nas jutro nie wypuszcza, poszlam przed chwila po mm i taak jadla lapczywie i zasnela w koncu... ona przy piersi nie placze wiec tez cuezko bylo mi stwierdzic czy je czy nie.

Ja mam kryzys od wieczora... plakalam ciagle, chce juz do domu, bardzo chce do domu! Nie wiem co bedzie jak jutro nie wyjdziemy... 

Gratulacje 🙂 pokaz malutka 

Ja we wt urodzilam a w niedz dopiero wyszłam. Dasz rade 🙂

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 serdeczne gratulacje! Trzymam kciuki żebyście szybko wyszły! A z pokarmów zobaczysz z dnia na dzień na pewno będzie coraz lepiej! 

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Aga398 gratuluję, dużo zdrówka życzę i obyście jak najszybciej do domu mogły wrócić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- pytanie niedotyczace dzieci- czy wjezdzajac do Polski nadal jest kwarantanna? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama.

@Pikev - jezeli przedstawisz papier ze pracujesz za granicą nie ma obowiązkowej kwarantanny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Pikey,mój mąż jest kierowcą TIRa to go zwalnia z kwarantanny ale zaświadczenie z pracy tez musiał mieć ze pracuje za granicą.Aga,gratulacje kochana doczekalas się ❤️Ja tez miałam taki kryzys i chciałam juz szybko do domu,to normalne.Wyjdziecie napewno niedługo a i pokarm najdzie zobaczysz .Ściskam was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mama- dzieki! To moze damy rade zeby rodzina poznala wnuczke 😀 

Matko, w jakich czasach przyszlo nam zyc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Pikey,pewnie ze dacie radę załatwicie tylko dokumenty potrzebne.Okropny ból ,Pikey Sandawilla Soniamalutka jak wasze maluszki.Czy biorą się już za siadanie jak chwycicie za raczki .Mi ostatnio pediatra powiedziała na szczepieniu ze Bruno juz powinien za raczki unosić się do góry .Wydaje mi się w to za wcześnie .Juz nie pamietam u tamtych dzieci bo to tyle lat temu ale wydaje mi się ze tak wcześnie nie podnosiły się .Jak wasze maluszki grzeczne ?.Bruno kochany w nocy śpi pięknie jak wypije butle o 19 to budzi się koło 3,4 i później juz rano.W dzień juz tez wytrzymie 3,4 godziny ale zagęszczam mu kleikiem i kaszkami .Chyba pójdą mu zęby bo strasznie się ślini i gryzie.A tak to kochany chłopczyk oby tak dalej❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny gratuluję wszystkim świeżym mamusiom. 

Mario dzięki, że pytasz .U nas wszystko w porządku czas tak szybko leci ,jutro Karolcia kończy 5 miesięcy. Co do siadania to zaczyna próbować po malu ale lepiej jej wychodzi raczkowanie A raczej pelzanie i to przeważnie do tylu😄 . Przyszło lato więc ciągle jesteśmy na dworze . Mama nasadzila kwiatków A Karolcia dzielnie pomaga w dbaniu o nie 😜 .

Mario mam pytanie odnośnie tych plastrów jak u Ciebie z okresem przy nich bo ja właśnie w niedzielę skończyłam trzecie opakowanie A okresu ani widu ani słychu w poprzednich dwóch cyklach miałam na drugi dzień po odklejeniu.

Tojaka A jak tam u Ciebie ? 

Screenshot_20200604-220358_Gallery.jpg

Screenshot_20200604-220321_Gallery.jpg

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Aga 398 ogromne gratulacje😍 

Sonia, Pikey śliczne, wesołe dziewczynki🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario Alicja trzymając mnie za rączki nie podnosi się.  Tylko jak leży na półleżąco to sama próbuje się dźwigać.  

Kusi mnie aby przejść na mleko sztuczne, bo ostatnie noce są straszne . Non stop śpi przy piersi A jak jest pusto denerwuje się i nie da rady zasnąć.  Raz już się poddalam i poszłam zrobić sztuczne . Zjadła i zasnęła.  

Dziwne bo mleka mam sporo ,wkładki wymieniam kilka razy dziennie.  

Dni są trochę lżejsze.  Więcej się już bawi ,uśmiecha, interesuje zabawkami . 

Soniamalutka Karolina jest piękna! 

Mario używasz plastrów? Na czym to polega  ja jeszcze się zastanawiam nad antykoncepcją. Ostatnio gin mnie namawiala na wkładkę . 

Jak je się używa? Jaki to koszt itp. 

A tu moja Alusia 

Screenshot_20200605-063843_Gallery.jpg

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Dziewczyny śliczne macie te księżniczki do schrupania ❤️❤️Tak ja używam plastrów .Teraz zaczynam drugie opakowanie .Sandawilla koszt to około 50 zł w pierwszy dzień okresu przyklejasz plaster i nosisz go tydzień i w kolejnym tygodniu po 7 dniach zmieniasz i tak 3 tygodnie bo jest ich 3 i później tydzień chodzisz bez i wtedy powinien przyjść okres.I po 7 dniach znowu przyklejasz 1 z nowego opakowania i tak w koło .Ja używałam przed Brunem chyba 2 lata i byłam zadowolona .Soniamalutka,powiem ci ze w pierwszym stosowaniu plastrów to wigole plamienie ciągło mi się przez całe opakowanie .Jak odkleiłam to na drugi dzień przyszła @.Teraz w poniedziałek zaczynam 2 opakowanie .Distaniesz napewno @ tak nieraz jest przy plastrach ale gdyby dłużej się tak utrzymywało to idź do lekarza.Dziewczyny byłyście juz u ginekologa po porodzie ?bo ja jeszcze nie przez ta pandemie tylko ciężarne mój przyjmował muszę teraz się wybrać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- Krysie ciagnie do siadania bardzo, jak lezy na moich kolanach (tak na prawie lezaca,ale mysle kat 30stopni) to sie podrywa juz sama, za raczki cwicze z nia juz dobrych kilka tygodni wiec juz glowke trzyma w jednej linii z reszta, nogi ma silne, ale z tym unoszeniem sie na rekach to doopa bo jak nieznosi na brzuchu to tez nie prostuje raczek, ale mysle powoli, mnie pediatra powtarzala ze kazde dziecko jest inne, ze nie trzeba porownywac.

Tak to ok, ale wczoraj w nocy po raz pierwszy odkad sie urodzila obudzila sie okolo 11 i bardzo sie wiercila, plakala, z poltorej godziny tak... Dzis jestem nieprzytomna 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, ale macie fajne dzieciaczki, sama słodycz ☺️😍 

Aga398 gratuluję Ci z całego serca. Nie dziwię się, że się popłakałaś, też bym pewnie tak zareagowała. Niedługo wrócicie do domu i będziecie mogły się sobą nacieszyć 🙂

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj byłam u lekarza. Muszę związywać się bandażem elastycznym na wysokości kości łonowe żeby się nie rozeszły 🤦‍♀️ mały waży już prawie 1100g ale jest główką w dół. Doktor powiedział, że nie powinien tak być ułożony. Jak to u was było? 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
1 godzinę temu, Fiolka87 napisał:

Ja wczoraj byłam u lekarza. Muszę związywać się bandażem elastycznym na wysokości kości łonowe żeby się nie rozeszły 🤦‍♀️ mały waży już prawie 1100g ale jest główką w dół. Doktor powiedział, że nie powinien tak być ułożony. Jak to u was było? 

A w którym jestes dokładnie tygodniu teraz? U mnie synek wcześnie ulozyl sie glowa w dół i tak juz został do samego porodu. A z bandażem to ciekawe, nie slyszalam jeszcze o czymś takim, musze poczytac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tojaka1

Dzięki Soniamalutka za pamięć, śliczną masz córeczkę. 

Ja kończę 16tc, jest ok, maluch rośnie zdrowo, połówkowe koniec czerwca. Szyjka na szczęście ponad 4cm więc na razie jest ok. Trochę się tym stresuję bo mam za sobą 2 porody przedwczesne.  Płci jeszcze nie znamy. 

Nurkowanie, Ewelina co u Was? 

Enamel, ja nie rozszerzałam badań prenatalnych, mam 41 lat. Pappe zrobiłam ale tylko dlatego, że samego usg nie chcieli mi zrobić uzasadniając to tym, że mają refundację na całość. Wyniku nie odebrałam ale chyba tragedii nie ma bo w poprzedniej ciąży dzwonili żebym skierowanie do genetycznej poradni odebrała. Tym razem nikt nie dzwonił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...