Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mario1

Pikey❤️dziękuje .Bruno nie lubi tez na brzuchu ale staram się go często w ciągu dnia na chwilkę dać .Niech sobie ćwiczy mięśnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- no u nas tez jest tylko chwilka- 5 min max. 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Titu

@Mario 1 slicznego masz syna az promieniejesz ze szczescia widze😉 az ci zazdroszcze tez bym chciala miec takiego malego szkraba przy sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karinka85

Cześć dziewczyny 😊

Czy któraś z Was brała witaminę C na początku ciąży? 

I kiedy zaczęłyście suplementacje dla kobiet w ciąży ? Kiedy test pokazał, po badaniu krwi czy może po potwierdzeniu przez lekarza? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
31 minut temu, Gość Karinka85 napisał:

Cześć dziewczyny 😊

Czy któraś z Was brała witaminę C na początku ciąży? 

I kiedy zaczęłyście suplementacje dla kobiet w ciąży ? Kiedy test pokazał, po badaniu krwi czy może po potwierdzeniu przez lekarza? 

Ja wit c biore, a przed ciaza napewno powinno się suplementowac kwas foliowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
5 godzin temu, Gość Pikey napisał:

Mario- no wlasnie chcialam powiedziec ze 42 to by Ci nikt nie dal 😁

A Bruno lubi na brzuchu? Bo moja Krysia trzyma glowke, na plecach sie przekreca z boku na bok, zapiera sie pietami i przesuwa po calym pokoju, ale na brzuchu to polezy 5min i juz placze... Sama nie wiem co jeszcze moge zrobic, bo juz ja zabawiam, ksiazeczki podsuwam, etc etc a tu doopa 😥

Okropny bol- a Twoje cudo?

A moj juz pieknie glowke trzyma ale jeczcze się nie przekreca, tzn dwa razy ale mu delikatnie pomogłam. Ale nie bede go podspieszac 🙂 i moj tez nie znosi na brzuszku lezec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Okropny bol- to widze ze nie taki leniuch z niej 😀

Karinka- ja bralam i przed ciaza i w ciazy

Pozdrawiamy ciocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Fiołka nie pomylił się mi też kazał tyle brać. 

Wojtuś ładnie leży nawet śpi na brzuszku. W szpitalu jako wczesniak był kangurowany i teraz też na klatce piersiowej  u taty go kładziemy może tak spróbujcie, później coraz niżej i niżej i jest na brzuszki 🙂 z tym że wojtuś jest jeszcze cały czas śpioszek przedwczoraj wyszedł z brzuszka dopiero 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny jaki śmieszek śliczny 😘

Mario piękni jesteście😍

Moja lubi leżeć na brzuszku.  Na plecach nie cierpi. Bo ma refluks . Jeżeli coś  to tylko lekko na podwyższeniu  . Chwyta zabawki choć jeszcze trochę nie  zgrabnie jej to wychodzi.  I już kilka razy przewróciła się z pleców na brzuszek.  Skubana 😁

Ze snem w dzień nadal słabo. Ten tydzień był spokojniejszy więc mam cichą nadzieję że powoli będzie coraz  lżej. W wózku nadal nie lubi leżeć.  

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Pikey 3 dni... juz tej nocy nie moglam spac...

przeraza mnie pionizacja. Wyobrazam sobie ze to bol ktory ciezko w ogole przezyc...

Cudne dzieciaczki🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- no ale pomysl ze za 3dni juz Twoja kruszynka bedzie z Toba 😀

Mnie pionizacja nic nie bolala, wogole sie nie nastawialam i wyszlo tak ze nic specjalnie nie poczulam.

Mowie Ci- nie nastawiaj sie, napewno bedzie dobrze! A jak na nia spojzysz to reszta bedzie niewazna! Zobaczysz 🥰

Sandawilla- czyli wychodzi ze co dziecko to inaczej 😁 fajnie ze mala tak sobie radzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
4 godziny temu, Pikey napisał:

Screenshot_20200530-135828.png

Mala śmieszka 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Titu,to moje 3 dzieciątko.Mam juz córkę 20 letnią i syna 15 letniego❤️❤️.Za mną jedno poronienie w 6 tygodniu.Zachcialo nam się z mężem jeszcze maluszka No i walczyliśmy .Udalo się ❤️Bruno jest naszym wyczekanym szczęściem .I tobie się uda kochana,trzymam bardzo kciuki.Jesli się bardzo chce wszystko w swoim czasie.Moge to potwierdzić 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny 😊

Mam pytanie czy we wczesnej ciąży miałyście może pobolewanie podbrzusza, skurcze a czasem kłucie? Byłam u ginekologa nic jeszcze nie widzial na usg, bo za wcześniej, przepisał mi duphaston (biorę 2x1) i strasznie martwią mnie te bóle. Już raz poroniłam wczesna ciążę na początku roku. Dodam, że nie mam żadnych plamień. Proszę podzielcie się informacjami jak to było u Was? Czy miałyście takie bóle? Osiwieje że stresu 😞😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Karinka- pamietam ze na poczatku to byly takie bole jak na@

A kiedy testowalas? Ktory to tydzien?

Pamietaj ze juz zrobilas max co moglas, masz leki, u lekarza bylas, teraz niestety tylko czekac musisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Karinka,Tez na początku miałam bole typowe jak na okres,tez się bałam i co chwile latałam do łazienki sprawdzać .Ponoc to normalne bo macica się rozciąga .Puki nie masz plamien i nie ma mocnych boli to wszystko jest Ok .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny za odp. Mam strasznego stresa, po tym co przeżyłam, czasem aż za bardzo się schizuje 😔 

Pikev jest to sam początek. W piątek miała dostać okres. Test robiłam w środę, bo szlam do ginekologa, wyszła blada kreska. Robiłam w dwóch cyklach badanie progesteronu i wyszedł dość niski i dlatego odrazu poleciałam do lekarza, gdyż właśnie podejrzewałam ciążę. Przepisał duphaston. W piątek, w dniu spodziewanej @ zrobiłam ponownie test i kreska była dość wyraźna. W poniedziałek idę na betę by zobaczyć czy przyrost jest ok. Kolejna wizytę u ginekologa mam dopiero 10, dlatego tak Was dopytuje, każdy mocniejszy ból przypomnina mi wcześniejszą stratę... 😞😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Karinka- to musisz czekac, Kochana, bo nic szybciej nie poradzisz 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Gość Pikey napisał:

Karinka- to musisz czekac, Kochana, bo nic szybciej nie poradzisz 😥

Wiem 😐

Czytając to forum, widać, że mimo wielu przeszkód udaje się. Nadzieje umiera ostatnia 💪😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- sciskam kciuki za jutro, Kochana, bedzie dobrze, a caly dzien bedzie magiczny!

I twoja corcia bedzie juz z wami!

🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Aga398 jak tam? 🙂 czekamy na wieści 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...