Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja666

Aga88 gratulacje!!! Czekamy na foto 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Aga88,gratulacje ale się nam dzieciątka sypią ❤️Dużo zdrówka dla was.Aga ,teraz czekamy kochana na ciebie😍Ja tez pokarm dostałam dopiero w sobotę a urodziłam w środę wiec spokojnie przyjdzie .Dziewczyny dopiero testy robiliście a maleństwa juz z wami😍cudownie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa1

Dziewczyny mam pytanie czy wasi mężczyźni  stosowali jakies suplementy na poprawe plodnosci ? Czy brali jakies witaminy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gość Kk24 napisał:

Dziewczyny znacie kogoś kto po pierwszym porodzie cc zdecydował się na drugi porod sn??

Tak. Moja koleżanka.  Lekarze się pukali sie w czoło ale ona się uparła. Nie żałuje swojej decyzji .

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Aga spokojnie. Cesarka to nic fajnego, ale tez nic strasznego. Zastrzyk w kregoslup nic nie boli- czujesz uklucie i tyle. Za chwile czujesz dretwienie dolnej czesci ciala. Samej operacji nic nie czułam. Nastawialam sie ze bede czuc dotyk, a nie czulam kompletnie nic. Po chwili widzisz dzieciaczka i juz Cie operacja i to co robia nie interesuje... Skupiasz sie na dziscku. Duze emocja, ja płakałam jak bobr- duzo mi go dawali do twarzy. Po tym jak zabrali go z sali ja praktycznie odlecialam- prawie zasypialam. Pionizacja tez nie taka straszna- polozna powinna pomoc. Rob to powoli. Jak bedzie Ci slabo to mow ze potrzebujesz wiecej czasu. Ja zabim wstalam posiedzialam troche. PioniZacja jest bolesna, ale da sie przezyc. Godzine po pionizacji juz zmienialam mlodemu pampersa.... nastepny dzien bolesny - pros o leki, staraj sie prostowac. Pozniej juz jest ok. Wiadomo, jestes po operacji, ale dajesz rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Sandawilla czyli wszystko się dobrze skończyło 😉 mi gin powiedział że jeśli nie będzie poważnych wskazań do cc to jeśli chce mogę spróbować sn. Tylko jeśli nie urodze sn do terminu porodu to i tak pewnie czeka mnie cc bo gin mowi że wtedy nie podaje się oksytocyny, ale nie spytałam dlaczego. U mnie jeśli dojdzie do cc to musze mieć znieczulenie ogólne z moim poziomem płytek krwi. Doktor mowi że poprzednio dużo zaryzykowali robiąc mi znieczulenie zewnątrzoponowe i całe szczęście że  nic mi się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Aga boje sie bo nie wiem jaki to bedzie bol, czy nie wpadne w panike, czy bede miala pomoc i czy nic sie nie wydarzy... im blizej tym wiecej obaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Titu

Hej jestem po stracie i chcemy znowu sie starac i mam pytanie czy stosowałyscie  Wiesiołka bo mam bardzo malo sluzu ?  Albo dawalyscie jakies suplementy swiom partnerką ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

aga398- 4 dni! 😁

Titu, wiesilek do owulacji od poczatku cyklu. Potem odstawiasz i zaczynasz znowu od poczatku nastepnego cyklu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Titu

A dawalyscie jakies suplementy swiom partnerą  w czasie starań ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Titu, - Fiolka tu niedawno pisala, mysle poszukaj ze 2 tyg wstecz jej wpisow, cala lista co panom trzeba podawac 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Aga Wiem, ze sie boisz i tych obaw jest coraz wiecej. Opieka zalezy pewnie od szpitala. Ale ja moge powiedziec ze swojego doswiaswiadczenia ze raczej trzeba liczyc na siebie. Ja podeszlam do tego zadaniowo. Choc bywaly takie momenty ze ciezko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Titu ja piłam siemię lniane. Bardzo mi pomogło na śluz. 

Aga398 nie bój się i tak to musisz przeżyć. Nastawienie to jest podstawa. Ja dopiero wchodząc na blok i salę przygotowań zaczęłam się trząść że strachu, tak to nie. 

Ja wczoraj wyszłam do domu.  Dziś czuję się troszkę lepiej, ale noce są ciężkie. Kasię muszę budzić co dwie, trzy godziny bo nie może mieć większych przerw w jedzeniu ze względu na duży spadek wagi. Karmienie na ten moment nie jest przyjemne, nie dość że muszę ją przymuszać to ma za małe usteczka żeby chwycić dobrze brodawki. Już mam takie obolałe i poszczypane, ale dajemy radę. Wyszła jej niewielka żółtaczka, ale nie trzeba naświetlania. Wszyscy skaczą koło niej jak na razie 😉 Rodzeństwo nie może się napatrzeć. Mąż w domu też wiele pomaga. Gotuję, robi śniadania, kolację. Sprzątają, piorą. W sumie pierwszy raz mam taką opiekę po cesarce, mogę leżeć i tylko zajmować się Kaśka, ale też gorzej się czuję niż po poprzednich. 

IMG_20200529_194018.jpg

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria

Budzenie co 2-3h. O mammmo jak ja tak chciałam. Moje nowo narodzone dziecię 11 lat temu spało 20min i 2-3h z oczkami jak 5 złotówki...I potem znowu 20min. W nocy tak samo. I od urodzenia ciągle musiało mieć tylko mnie na widoku. Reszta rodziny się nie liczyła 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiktoria miałam to samo z poprzednimi dziećmi. Do roku czasu spali max po 40 min w nocy. Kasia śpi i śpi, a ja nie mogę wykorzystać tego na swoją korzyść. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tajla-Staramy sie po raz 2

Moje drogie. Na początku maja poronilam. Stwierdziłam z mężem że będziemy dalej się starać. Tylko teraz nie wiemy kiedy. Miesiaczki jeszcze nie dostałam. W sumie nie wiem tak naprawdę kiedy się pojawi...czy test owulacyjny mi teraz pokaże czy może przechodzę owulacje? Czy lepiej poczekać na miesiączke, i po niej zacząć działać + zastosować test owu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria
5 minut temu, Patunia87 napisał:

Wiktoria miałam to samo z poprzednimi dziećmi. Do roku czasu spali max po 40 min w nocy. Kasia śpi i śpi, a ja nie mogę wykorzystać tego na swoją korzyść. 

Uuuuuuu o 40min też marzyłam. Gabryś zasnął. Poszłam się wykąpać, wracam A ten już uchachany 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Titu

Jesli moge zapytac @Fiolka87 jakie suplementy podawalas partnerowi ? 

Wszystkim mamusią gratuluje pieknych dzieciaczków a tym co czekaja na rozwiazanie zycze spokojnej i nudnej ciazy. A tym co czekaja na II kereseczki zycze zebyscie szybko je zobaczyly🤞 az sie poplakalam jak zobaczylam ile tu jest szczesliwych zakonczen i ze mozna spelnic marzenie o macierzynstwie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patunia,mała jest śliczna 😍Titu,można można ja jestem tego przykładem .Walczyłam półtora roku i udało się .Nieraz były zwątpienia ale dziewczyny trzymały mnie na duchu i wszystkie tu historie szczęśliwie zakończone .A to nasze cudo wyczekane,Bruno❤️

04B1130C-235F-4204-8B2A-E8F6B2A19393.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Mario co Ty robisz ze tak pięknie wyglądasz zawsze?

Pieknie maly glowke trzyma 🙂przekreca sie juz?

PATUNIA sliczna dziewczynka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Okropny ból ❤️dziękuje za miłe słowa .Mały jeszcze sam się nie przekręci ale juz zaczyna kombinować wiec trzeba uważać na niego😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- no wlasnie chcialam powiedziec ze 42 to by Ci nikt nie dal 😁

A Bruno lubi na brzuchu? Bo moja Krysia trzyma glowke, na plecach sie przekreca z boku na bok, zapiera sie pietami i przesuwa po calym pokoju, ale na brzuchu to polezy 5min i juz placze... Sama nie wiem co jeszcze moge zrobic, bo juz ja zabawiam, ksiazeczki podsuwam, etc etc a tu doopa 😥

Okropny bol- a Twoje cudo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...