Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Aga 88 trzymam kciuki. 

Za mnie też poproszę. Za chwilę też idę. Boję się jak diabli. Ciśnienie w nocy skoczyło, źle się czuję. Muszą robić cięcie. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Patunia trzymam kciuki, dobrze, że szybko reagują😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AniołkowaMamusia

Aga, Patunia... Kciuki zaciśnięte.... Będzie dobrze. Za chwilę usłyszycie najpiękniejszy płacz na świecie....

Kochane Mamusie to ziemskie i Aniołkowe.. Życzę Wam zdrowia bo jest najważniejsze, sił by poradzić sobie z przeciwnościami losu, wytrwałości w dążeniu do celu i nadzieii że dla każdej zaświeci słońce, miłości bo bez niej nie da się żyć oraz pogody ducha na każdy dzień. Dziś nasze święto. Wiadomo, że boli bo nie wszystkie nasze dzieci są blisko nas, ale patrzą z góry i są dumne z nas, że dajemy radę bez nich żyć... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Patunia- tez kciuki, bedzie dobrze, i cudo Twoje tez bedzie juz z Toba 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Patunia trzymam kciuki gorąco będziesz miała piękny prezent na Dzień Mamy wszystko będzie dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patunia87 widzisz, dobrze, że byłaś w szpitalu i wychwycili ten moment z ciśnieniem. Będzie dobrze,trzymam kciuki 😘 czyli dziś powitamy dwoje forumowych maluszków ☺️

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Patunia powodzenia!!

I zostawilyscie mnie laski sama😁😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Patunia,Aga,czekamy z niecierpliwością na wiadomości ❤️❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patunia, Aga88 mocno trzymam kciuki i czekam na wieści. 

Mario u nas wszystko ok. Byliśmy na kontroli u pediatry wczoraj, jest wszystko w porządku. Wojtuś w pt kończy 6 tyg, przybrał już kilogram, waży ponad 3 kg, pewnie dla was to malutko ale dla mnie dużo 😊 już fajny chłopczyk się robi, dostaje pucki powoli moja chudzinka. W sobotę go ochrzciliśmy, tylko chrzestni i my, zależało nam żeby już był ochrzczony a imprezę zrobimy dla całej rodziny w późniejszym czasie. 

Aga398 jak się czujesz? Mam nadzieję że u Ciebie już lepiej w domu, pozdrawiam. 

A to mój Wojtuś kochany, kiedyś go zacałuję❤️

Screenshot_20200526-221515.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś o godzinie 11:00 przyszła na świat Kasia. Duża dziewczynka jak na ten tydzień ciąży 3350 i 55cm. Na początku nie potrafiła chwyci chwycić piersi ale w końcu się udało i się cycamy 🥰 Ja jestem bardzo obolała, ale wiem że każdym dniem będzie lepiej.

IMG_20200526_223654.jpg

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

MamaJulianka- sliczny ten Twoj chlopiec 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Patunia gratulacje!!! Kasia cudowna i taka duża dziewczynka, brawo😍😍😍

MamoJulianka zasługujesz na medal, Wojtuś  pięknie rośnie , łapie ciałka, widać, że mu dobrze😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Witam Dziewczyny:) jestem Monika, po 5 latach od ostatniej ciąży znowu się udało ale niestety na chwilę 21.05 lekarka stwierdziła że mój aniołek nie ma serduszka po dzisiejszym usg było już tylko gorzej fasolka prawie zniknęła - płakałam nie mogąc jej dojrzeć na usg- teraz czeka mnie łyżeczkowanie którego strasznie się boję. Dodam że wykryli u mnie cukrzycę ( a w ciążę podobno miałam już nigdy nie zajść bo endokrynolog stwierdziła że mam zniszczone jajniki) Dziękuję za ten wątek i Wasze wpisy- bardzo mnie dziś podniosły na duchu bo słabo z naszą psychiką. Moją i męża. Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki to mówię ja mama 5 latka i Aniołka 13tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Patunia87 napisał:

Dziś o godzinie 11:00 przyszła na świat Kasia. Duża dziewczynka jak na ten tydzień ciąży 3350 i 55cm. Na początku nie potrafiła chwyci chwycić piersi ale w końcu się udało i się cycamy 🥰 Ja jestem bardzo obolała, ale wiem że każdym dniem będzie lepiej.

IMG_20200526_223654.jpg

Patinia gratulacje. Piekna 🙂

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, MamaJulinka napisał:

Patunia, Aga88 mocno trzymam kciuki i czekam na wieści. 

Mario u nas wszystko ok. Byliśmy na kontroli u pediatry wczoraj, jest wszystko w porządku. Wojtuś w pt kończy 6 tyg, przybrał już kilogram, waży ponad 3 kg, pewnie dla was to malutko ale dla mnie dużo 😊 już fajny chłopczyk się robi, dostaje pucki powoli moja chudzinka. W sobotę go ochrzciliśmy, tylko chrzestni i my, zależało nam żeby już był ochrzczony a imprezę zrobimy dla całej rodziny w późniejszym czasie. 

Aga398 jak się czujesz? Mam nadzieję że u Ciebie już lepiej w domu, pozdrawiam. 

A to mój Wojtuś kochany, kiedyś go zacałuję❤️

Screenshot_20200526-221515.jpg

Rosnie chłopczyk 🙂 tez tak chrzcilam właśnie, tylko byli jeszcze dziadkowie, brat i siostra meza bo ksiądz pozwolil 🙂

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Patunia gratulacje!!! Duża dziewczynka ':) piękny presnwt5na Dzień mamy 🙂 dojdziesz do siebie powolutku,Kasia jakie ma włoski 🙂

9MamaJulianka amama słodycz z Wojtusia:) super już waży, powoli będzie coraz lepiej 🙂 Mały wojownik 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Okropny bol  gdzie chrzciłas? W którym kościele? My właśnie myślimy czy w lipcu nie zrobić tylko nie wiem jak to teraz wygląda z tymi chrzcinami i organizcja....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Okropny bol  gdzie chrzciłas? W którym kościele? My właśnie myślimy czy w lipcu nie zrobić tylko nie wiem jak to teraz wygląda z tymi chrzcinami i organizcja....

U siebie tu w miejscowości bo ja nie jestem dokładnie z Rzeszowa 🙂

poczekaj chwile bo maja byc uroczystości do 50 osob chyba. U mnie było bez imprezy po mszy i w kościele sam obrzed chrztu 

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Patunia,gratulacje kochana doczekalas się .Mala jest śliczna ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Patunia gratuluje, piękna maleńka 😉 dużo zdrówka wam życzę 🙂

MamamJulianka mały super przybrał, niech dalej tak rośnie mały przystojniak 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...